Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.liverpoolfc.tv/news/media...ing-kenny-call

    Procitajte ovo obavezno!Ako je istina ja sam najsrecniji covek na svetu!

    A Adam bi trebalo da potpise u roku od 48 sati.
    http://www.liverpoolfc.tv/news/media...al-in-48-hours
    sigpic

    Comment


    • Ako Mata dodje to bi nam bila najbolje kupovina ovog ljeta bez obzira ko jos dodje,a i ne bi bio skup,negdje oko 20 miliona sto nije puno kolike se sad cifre vrte za puno losije igrace.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Mislim da je istina, posto su istu vest preneli na Eurosportu, a oni daju proverene informacije.
        Ali da li ce imati para za sve njih. Downing bi trebalo da kosta 19M, sto je previse. Dobar je on igrac, ali da li bi uopste igrao redovno, ako ne bi, onda ja za njega ne bih davao vise od 13/14M. A Juan Mata bi sigurno bio oko 20M, mozda i vise. Meni i dalje nije jasno cemu ovoliki broj centralnih veznih u Liverpulu.
        Inace se pominje da bi Raul Meireles mogao da bude prodat. Po meni je to greska, videcemo sta ce biti.
        sigpic

        Comment


        • Jedna verzija price je da je Meirelesu zena nezadovoljna i hoce da ide,a druga je da on nije fizicki spreman za Englesku ligu i da ga zato hocemo da prodamo,ja ne bi volio ali i ako ode ostaju tu Gerrard,Henderson,Adam vjerovatno,Lucas i mozda Aquilani tako da ne bi puno izgubili,bitno je da dovedemo krila,lijevog beka i popuniti jos 2-3 pozicije za rotacije.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • A ako dovedete Matu, onda odustajete od Dauninga, ili dovodite (potencijalno) obojicu?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by 'bacpoola View Post
              A ako dovedete Matu, onda odustajete od Dauninga, ili dovodite (potencijalno) obojicu?
              Ne znam,pominju se obojica a trebaju nam 2 krila tako da mozda i zele obojicu,videcemo.
              sigpic

              Comment


              • Divne vesti, konacno posle par godina da mi se svidja transfer politika
                Do not believe what they say about me ... The truth is much worse!!!

                Comment


                • pazite ljudi liverpul je uvek imao ok tim ali ne mozes tim da gradis oko 2 igraca pa kad jedan ode da sve propada... treba da se napravi dobar mlad tim iz omladinske skole i da se dovede jos par igraca da naprave osnovu i to je to... liverpul je uvek dobro igrao protiv najjacih protiv velike cetvorke ali je zato gubio ove godine od wba wulws i ostalih debila sto se naravno odrazilo na njihov krajnji plasman....

                  Comment


                  • Originally posted by chileanac View Post
                    pazite ljudi liverpul je uvek imao ok tim ali ne mozes tim da gradis oko 2 igraca pa kad jedan ode da sve propada... treba da se napravi dobar mlad tim iz omladinske skole i da se dovede jos par igraca da naprave osnovu i to je to... liverpul je uvek dobro igrao protiv najjacih protiv velike cetvorke ali je zato gubio ove godine od wba wulws i ostalih debila sto se naravno odrazilo na njihov krajnji plasman....
                    Dobrodosao na forum,nadam se da ces biti aktivan. ;)

                    Sad se nece raditi tako,naravno zna se ko je glavni i ko vuce ali ce po svemu sudeci biti svuda odlicno popunjeni.Omladinska skola je najbolja u Engleskoj,sto se toga tice nema zime.
                    sigpic

                    Comment




                    • Sljedece godine sa ovim sastavom i klupa:Rezervni golman,Kelly,Zapata,Lucas,Aquilani,Downing,Kuyt i ako ne ode Meireles onda on umjesto Hendersona u prvoj

                      Nije lose

                      A ko da gledam od ovih samo ce Adam doci
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Adam ce sigurno doci .
                        Mata tesko,sve se vise prica da oce da ostane.
                        A nebi bilo lose da dodje Stewart Downing iz Aston Ville sa kojim pregovaramo trenutno.
                        A najgore je to sto se govori da cemo prodati Meirelesa a kupiti MRTVOG Diega iz Wolfsburga -.-

                        Comment


                        • Evo da ti i ovde pozelim dobrodoslicu

                          A sumnjam za Diega,ne vjerujem da Kenny trazi takvog igraca ;)
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Ma dosta je vise veznjaka Jos cemo poslati Shelvija na pozajmicu ja mislim u Blackpool valjda ce to biti deo dogovora za Adama ?

                            Comment


                            • http://www.talksport.co.uk/sports-ne...ue-rivals-adam

                              Vidis da se i za Adama zakuhalo

                              Nisam ni ja za veznjake ali izgleda da Meireles ili Aquilani idu pa se trazi neko,Raula bi volio gledati jos u timu a za Aqua-u mi je svejedno.

                              A bilo bi i za Shelveya najbolje da ide na posudbu,tu su vec Gerrard,Meireles,Henderson,Aquilani,Lucas,Spearing pa jos ako Adam dodje vrlo malo bi igrao,ali veliki je potencijal.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • A od levih bekova najvise bi vole da vidim Clichiy ili Sishoka (kako se vec zove ) iz Lyona a i Coentra nebi bila losa opcija

                                Comment

                                Working...
                                X