Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta mislite za Demba Ba + 10 m za Carroll-a?
    Takvu sam neki informaciju procitao pre par sati.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Originally posted by Liverpool FC View Post
      Sta mislite za Demba Ba + 10 m za Carroll-a?
      Takvu sam neki informaciju procitao pre par sati.
      Ma Andy ne ide nigde, nek to bude svima jasno, isto vazi i za Dembu Ba, Senegalac je izjavio da ne zeli da ode iz kluba, i tu je kraj svake price.

      @Bosh Nadam se da nece ni biti upucena ponuda za Demspija, traze 10m, ma vazi da ce im Brendan to dati, igracu koji je u poslednjoj godini ugovora, i koji je u najmanju ruku precenjen.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ja samo prenosim. Znas i sam da sam veliki fan Big Andy-a. Tako da se svakako nadam da ce ostati u LFC i igrati!
        Evo jedna,verovatno stara,slika.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Ma Andy ne ide nigde, nek to bude svima jasno, isto vazi i za Dembu Ba, Senegalac je izjavio da ne zeli da ode iz kluba, i tu je kraj svake price.

          @Bosh Nadam se da nece ni biti upucena ponuda za Demspija, traze 10m, ma vazi da ce im Brendan to dati, igracu koji je u poslednjoj godini ugovora, i koji je u najmanju ruku precenjen.
          Ne bih ja imao nista protiv Dempsija za neku normalnu cijenu, npr Adam plus 3-4 milke, ali oni traze Adama plus 9 miliona sto je pretjerivanje.

          Interesovanje za Walcotta postoji, ali jos uvijek nista konkretno. Ja bi prije uzeo Dempsija nego Walcotta, zivota mi.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Originally posted by C-Bosh View Post
            Ne bih ja imao nista protiv Dempsija za neku normalnu cijenu, npr Adam plus 3-4 milke, ali oni traze Adama plus 9 miliona sto je pretjerivanje.

            Interesovanje za Walcotta postoji, ali jos uvijek nista konkretno. Ja bi prije uzeo Dempsija nego Walcotta, zivota mi.
            Klasicno razmisljane navijaca Liverpoola, bolje uzet ovog starog konja nego ovo mlado zdrijebe voljno igre... E pa Arsenal nece dati Walcotta, a ni walcott nije budala da ide da igra za tim koji nije igrao ligu prvaka vec 3 godine i koji ne igra ligu prvaka ove sezone..

            Po zadnjim saznanjima walcott ce dobiti poboljsanu ponudu novog ugovora do kraja ove sedmice..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Klasicno razmisljane navijaca Liverpoola, bolje uzet ovog starog konja nego ovo mlado zdrijebe voljno igre... E pa Arsenal nece dati Walcotta, a ni walcott nije budala da ide da igra za tim koji nije igrao ligu prvaka vec 3 godine i koji ne igra ligu prvaka ove sezone..

              Po zadnjim saznanjima walcott ce dobiti poboljsanu ponudu novog ugovora do kraja ove sedmice..
              Mlado voljno zdrebe koje zna samo da trci i nista vise, grama mozga nema. 15 miliona ni u ludilu ne bih dao za njega, plus decko zeli platu od 100 000 funti nedeljno, ma vazi...
              On je malo bolja verzija Downinga, bio je veliki talentat, ocekivao samo da postane WC igrac ali vec 100 godina stagnira, nije pokazao nikakav napredak za sve ove godine u Arsenalu.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Originally posted by C-Bosh View Post
                Mlado voljno zdrebe koje zna samo da trci i nista vise, grama mozga nema. 15 miliona ni u ludilu ne bih dao za njega, plus decko zeli platu od 100 000 funti nedeljno, ma vazi...
                On je malo bolja verzija Downinga, bio je veliki talentat, ocekivao samo da postane WC igrac ali vec 100 godina stagnira, nije pokazao nikakav napredak za sve ove godine u Arsenalu.
                100 godina stagnira... BRAVO igrac od 22 godine stagnira...

                Bolja verzija Downinga? Dobro jesmo li mi gledali istu ligu pa da pricamo o malo boljoj verziji downinga? de me podsjeti koliko je downing golova i asistencija imao prosle godine a koliko walcott...

                Igrac koji napreduje ima nevjerovatnu brzinu i kad je nauci koristiti nece postojati opasniji igrac od njega na planeti...

                De me podjseti kada je jedan Leo Messi izjavio za Downinga da ga smatra jednim od najopasnijih igraca na svijetu?

                Smijesno je pricati o nekim ciframa za liverpool ipak su oni vlasnici najveceg FLOPA ovog stoljeca, Andya Carolla, momak placen 35 miliona funti bi trebao bar da da 10 golova u sezoni a on nije uspio ni 25% od te minimalne brojke... I onda navijaci liverpoola kazu nesto za pare pifff promasaj od kluba... cisto da kazem


                van Persie 2.75 miliona funti
                Song 2 miliona funti
                Arteta 10 miliona funti


                Caroll 35 miliona funti
                Downing 20 miliona funti
                Henderson 20 miliona funti

                Prva trojka igra ligu prvaka a ostala trojka je FLOP SEZONE !!
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  100 godina stagnira... BRAVO igrac od 22 godine stagnira...

                  Bolja verzija Downinga? Dobro jesmo li mi gledali istu ligu pa da pricamo o malo boljoj verziji downinga? de me podsjeti koliko je downing golova i asistencija imao prosle godine a koliko walcott...

                  Igrac koji napreduje ima nevjerovatnu brzinu i kad je nauci koristiti nece postojati opasniji igrac od njega na planeti...

                  De me podjseti kada je jedan Leo Messi izjavio za Downinga da ga smatra jednim od najopasnijih igraca na svijetu?

                  Smijesno je pricati o nekim ciframa za liverpool ipak su oni vlasnici najveceg FLOPA ovog stoljeca, Andya Carolla, momak placen 35 miliona funti bi trebao bar da da 10 golova u sezoni a on nije uspio ni 25% od te minimalne brojke... I onda navijaci liverpoola kazu nesto za pare pifff promasaj od kluba... cisto da kazem


                  van Persie 2.75 miliona funti
                  Song 2 miliona funti
                  Arteta 10 miliona funti


                  Caroll 35 miliona funti
                  Downing 20 miliona funti
                  Henderson 20 miliona funti

                  Prva trojka igra ligu prvaka a ostala trojka je FLOP SEZONE !!
                  Walcott ima 23 godine. Naravno da stagnira, u klubu je od 17. godine, za to vrijeme ja nisam primjetio nikakav napredak u njegovoj igri, i ti mi reci koji je to segment igre podigao na veci nivo od svoje 17. godine? Igra isto kao kad je dosao u klub, vec sam rekao Walcott je 1D igrac koji ne napreduje vec duze godina i koji nema grama mozga + plus sa onakvom brzinom on sa 23 godine ne zna da predribla igraca. Enrique ga je ponizavao u oba meca sa LFC-om ove sezone, nije se vidio na terenu. Zna da zasija na momente, ali jos cesce da ga nema cijelu utakmicu, takvi ne trebaju Liverpulu.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • @C-Bosh djelimicno se slazem sa tobom u vezi ovoga sto si napisao, ali brate reci da igraci tipa Walcott ne trebaju Liverpoolu je u najmanju ruku smijesno. Pa ko vam treba Downing, Adam, Henderson, Spearing ili mozda Jonjo Shelvey
                    Walcott bi bio fenomenalno pojacanje za ovaj sadasnji Liverpool, ali od toga nema nista. Pa nije lud da napusti Ars koji igra LP i + ima sad mnogo kvalitetniji tim, tim koji se moze boriti i za trofeje.

                    Comment


                    • Theo Walcott: more assists than Van der Vaart, Yaya Toure, Lampard and Modric last season. More assists + goals than Nasri, Suarez, etc.

                      Walcott: less dispossessed than Aguero, Van Persie and Rooney last season. More successful dribbles per game than Mata, Nasri, Young, etc.

                      Theo Walcott: more assists + goals than Young, Nasri and Modric last season. More shots per game than Torres, Mata, Nasri, etc.

                      Toliko o osrednjem igracu Theo Walcottu..

                      I naravno ko je rekao da Liverpoolu treba walcott, on treba arsenalu i ostat ce tamo ;) Liverpoolu treba History channel da im bude sponzor na majicama jer je to sto je Liverpoolu preostalo...

                      Ako je walcott jednodimenzionalni igrac onda je citava ekipa liverpoola bez dimenzije, osim suareza(njega cjenim, samo se baca previse) i gerrarda(o njemu nemam sta reci osim LEGENDA)
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Nemoj molim te serviras tu statistiku i da od Walcott-a pravis Messi-a, po toj statistici ispade bolji igrac od Silve, Modrica, Suareza itd. A to za History channel se isto moze reci i za Arsenal, tim koji je postao filijala City-a i koji godinama ne gleda trofej, osim naravno Emirates kupa.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Originally posted by C-Bosh View Post
                          Nemoj molim te serviras tu statistiku i da od Walcott-a pravis Messi-a, po toj statistici ispade bolji igrac od Silve, Modrica, Suareza itd. A to za History channel se isto moze reci i za Arsenal, tim koji je postao filijala City-a i koji godinama ne gleda trofej, osim naravno Emirates kupa.
                          ne brate nego vi pricate da je on malo bolja verzija Downinga,momka koji je imao 0 asistencija i 0 golova. Downinga kojeg ste platiti 20 miliona. A sad vam je puno 15 za Walcotta, ne znam jel to zato sto je igrac Arsenala ili zato sto je u zadnjoj godini ugovora?
                          Pogledaj kako je Arsenal igrao prosle sezone a i prije i Liverpool zadnjih sezona. Nema veze sto nema trofeja. Sa onakvom igrom mora doci. Liverpoola je bilo smor gledati, samo izbijaju lopte, realno katastrofa. Odigraju par dobrih tekmi al ostalo ocaj. Valjda ce popraviti Rodzers to makar malo.

                          Comment


                          • Originally posted by chicharito14 View Post
                            ne brate nego vi pricate da je on malo bolja verzija Downinga,momka koji je imao 0 asistencija i 0 golova. Downinga kojeg ste platiti 20 miliona. A sad vam je puno 15 za Walcotta, ne znam jel to zato sto je igrac Arsenala ili zato sto je u zadnjoj godini ugovora?
                            Pogledaj kako je Arsenal igrao prosle sezone a i prije i Liverpool zadnjih sezona. Nema veze sto nema trofeja. Sa onakvom igrom mora doci. Liverpoola je bilo smor gledati, samo izbijaju lopte, realno katastrofa. Odigraju par dobrih tekmi al ostalo ocaj. Valjda ce popraviti Rodzers to makar malo.
                            Naravno da to nema nikakve veze sa Arsenalom, to je tim koji uopste ne mrzim, vec je covjek poceo da provocira, morao sam da mu odgovorim. Zadnja godina ugovora, 15 m funti (19 miliona €) je previse za njega, moras i sam priznati.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Statistika je jedina stvar u zivotu koja ne laze!

                              Drugo, ti veze o fudbalu nemas.

                              Trece, odi prati svoj ustogljeni klub koji baca pare na engleske igrace i zavrsava sezonu na 7. 8. mjestu, a ja idem da se divim ljepoti fudbala koju prozvodi Arsenal...

                              Sto se tice FEEDER CLUB naziva to je smijesno, pa naravno da ce otici kod arsenala zna se ko ima najbolje igrace, ali Wengera ne mozes 2 put prevariti. (Emanuel Adebayor: Kupio ga Arsenal za 7 miliona, prodao ga cityu za 25 miliona i sada taj city ga je prodao za 4 miliona Totenhemu, interesantno zar ne). Nasri proveo sezonu na klupi prakticno. Kolo Toure, Ko je taj covjek sada?


                              Sto se tice trofeja doci ce oni ne brini se ti

                              evo ti jedna statistika da ti pokazem da svi koji govore da Arsenal ima lose razdoblje, ako je ovo najlosije razdoblje u historiji rado cu potpisati bilo koji papir da potvrdim to

                              http://www.talksport.co.uk/magazine/...rophy-droughts


                              Onda malo da ti prisjednem na muku sa Dirljivim transferima Liverpoola

                              http://www.talksport.co.uk/magazine/...in-list-176501
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by chicharito14 View Post
                                ne brate nego vi pricate da je on malo bolja verzija Downinga,momka koji je imao 0 asistencija i 0 golova. Downinga kojeg ste platiti 20 miliona. A sad vam je puno 15 za Walcotta, ne znam jel to zato sto je igrac Arsenala ili zato sto je u zadnjoj godini ugovora?
                                Pogledaj kako je Arsenal igrao prosle sezone a i prije i Liverpool zadnjih sezona. Nema veze sto nema trofeja. Sa onakvom igrom mora doci. Liverpoola je bilo smor gledati, samo izbijaju lopte, realno katastrofa. Odigraju par dobrih tekmi al ostalo ocaj. Valjda ce popraviti Rodzers to makar malo.
                                Smor gledati? To mi je neki barselonista rekao za Chelsea pa na kraju plavci uzese trofej.Dosta je bilo razbacivanja novca. Ja mislim da Brendan Rodgers zna sta radi. Hajde da vidimo sta ce da uradi, a odavno nisam imao bolji osecaj sto se tice menadzera.

                                Comment

                                Working...
                                X