Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Nadam se da veceras necemo nastaviti po sistemu toplo hladno.Red je da uvezemo nekoliko pobjeda pogotovo kad se zna da je iduca kuci Wigan tako da bi nam 3 pobjede u nizu bile odlican podstrek za kraj sezone.Imam neki osjecaj da ce Adam poceti danas ali volio bih da grijesim.Zna li neko sta je tacno sa Glen-om,ja sam mislio da ce propustiti jednu eventualno dvije utakmice ali nema ga vec jedan dobar period.

    U kupu opet Wembley i ko god nam dodje bio to Everton ili Sunderland ako odigramo na nivou trebali bi se naci u finalu.Vidi se koliko bolje igramo sa Gerrard-om nebitno kako on igra ali samo njegovo prisustvo dosta znaci.Suarez je opet odigrao vrlo dobro,a Downing se popravlja iz utakmice u utakmicu.Ono sto je jasno da Spearing i Maxi nisu nikako igraci koji trebaju klubu kao Liverpool i nazalost ni Carragher nije vise ni blizu onakvog igraca kakav je bio.

    EDIT:

    Glendza je tvitovao uoci derbija sa Evertonom da ce biti odsutan nekoliko nedelja,tako da vjerovatno od sledece nedelje ce biti na raspolaganju,ali tu je Kelly koji odlicno igra u Glenovom odsustvu.
    Bilo bi fino da upisemo i trecu pobjedu u nizu,i da konacno pocnemo da pobjedjujemo manje ekipe.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • http://scsport.ba/v2/tekst.php?ID=34435

      Comment


      • Starting XI : Reina, Kelly, Carragher, Skrtel, Enrique, Gerrard, Adam, Spearing, Kuyt, Downing, Suarez

        Carroll, Henderson, Coates, Doni, Shelvey, Flanagan, Aurelio

        Znao sam da ce balvan igrati .Dosta nekreativna sredina sa trojkom Adam,Spearing i Kuyt.Nece biti nimalo lako veceras.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Keni je Hendersona za odlicnu partiju protiv Evertona nagradio prebacivanjem na klupu Adam u prvih 11

          1-0 za nas,Gerrard iz penala
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • ne znam sta da kazem ne znam ni koga da krivim jednostavno place mi se ovako nesto vise ne znam ni sta da menjamo imamo 2 : 0 do 77minuta i onda gubimo 3:2 od QPR pa jedino da se covek isplace pa ljudi moji da li se ovo stvarno desava
            Liverpool YNWA <3
            Zabavni portal Blejara http://blejara.org

            Comment


            • Nema tu sta vise da se kaze,na ljeto otjerati Adama,Carrolla,i ostale placenike govnjivom motkom.Ako jos jednom vidim Adama u sastavu necu gledati tekmu.Jebote vodimo 2-0 ubijamo igrom ove nesrecnike i onda odjednom se povukli kao zadnji misevi.Da mi je znati zasto Carragher igra desnog beka pored Flanagana?Pa gdje je nestao onaj Keni koji slijepo vjeruje mladim igracima,koji im stalno pruza sansu,gdje je Shelvey?gdje je Flanagan?gdje je Sterling,Morgan i ostali super-klinci?Ali ne,nama u napadu mora da igra goalscoring machine Andy 35 Carroll i ostali.Nista,sada fino zivce sacuvati za FA Cup,jer me vise nista ne interesuje u PL...
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • ma slazem sa ja sa tobom u potpunosti adama i ja vise nmg ocima da gledam a stvarno mi nije jasno cemu povlacenje protiv QPR koji nam nije po sastavu ni do malog prsta znaci dokle god kenny bude igrao ko Pi.Ka da izvinete mi cemo gubiti ne kazu dzaba sreca prati hrabre a mi smo ove godine i prosle ko poslednje kukavice cuvamo rezultat protiv kretena i bodove samo rasipamo hitno neke promene mora da se prave
                Liverpool YNWA <3
                Zabavni portal Blejara http://blejara.org

                Comment


                • Ja ne znam kako je vama bilo dok ste tekmu gledali i kidali zivce, ali ja kad sam video kako se tekma odigrala, i rezultat, sokirao sam se...

                  Definitivno ne znam vise sta da ocekujem od njih, cele sezone igamo toplo-hladno, ali sad smo ga nagrabusili stvarno.. I ovo smo docekali, da izgubimo totalno utakmicu, da se povucemo posle drugog datog gola, i to se desava svake tekme, posle se neko cudi zasto nismo da vise golova... U ligi smo vise od dva dali samo Evertonu i Njukaslu koliko se secam, ako ima jos neka, nek neko kaze... Uglavnom, cela sezona je jedan veliki minus, razocaranje, i stvarno ne znam dal cemo se vratiti u vrh...
                  Mnogo losa situacija, prosle godine u ovo vreme smo postizali strasne rezultate sa Kenijem, sada je to ocaj i beda, i mnogo depresivna sezona... Sta i kako dalje, to ni sam ne znam, koja pojacanja dovesti, dal ce uopste doci, s obzirom na neke Komolijeve retardirane izjave...
                  Vec sam rekao u PL temi, zahvaliti se Keniju, jer ovo vise nikuda ne vodi, ovakvi rezultati... Koga dovesti na klupu ponovo, ja ne znam ni ko je slobodan, sem Rafe, pa bi i njega razmotrio...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                    Ja ne znam kako je vama bilo dok ste tekmu gledali i kidali zivce, ali ja kad sam video kako se tekma odigrala, i rezultat, sokirao sam se...

                    Definitivno ne znam vise sta da ocekujem od njih, cele sezone igamo toplo-hladno, ali sad smo ga nagrabusili stvarno.. I ovo smo docekali, da izgubimo totalno utakmicu, da se povucemo posle drugog datog gola, i to se desava svake tekme, posle se neko cudi zasto nismo da vise golova... U ligi smo vise od dva dali samo Evertonu i Njukaslu koliko se secam, ako ima jos neka, nek neko kaze... Uglavnom, cela sezona je jedan veliki minus, razocaranje, i stvarno ne znam dal cemo se vratiti u vrh...
                    Mnogo losa situacija, prosle godine u ovo vreme smo postizali strasne rezultate sa Kenijem, sada je to ocaj i beda, i mnogo depresivna sezona... Sta i kako dalje, to ni sam ne znam, koja pojacanja dovesti, dal ce uopste doci, s obzirom na neke Komolijeve retardirane izjave...
                    Vec sam rekao u PL temi, zahvaliti se Keniju, jer ovo vise nikuda ne vodi, ovakvi rezultati... Koga dovesti na klupu ponovo, ja ne znam ni ko je slobodan, sem Rafe, pa bi i njega razmotrio...
                    Pazi,kod 2-0 za nas,mi smo nastavili u istom ritmu,napadali,mislim da je cak Downing imao dobru sansu za 0-3,ali jedan jebeni korner za QPR i mi primamo gol,i to nam gol daje neki deda od 150 godina i onda smo se zavukli u rupu i desilo se sta se desilo,ja odoh da se objesim,ne znam za vas.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Zainteresovani smo za Hoilea izgleda,posto mu istice ugovor u junu dosao bi za dzabe,vidjecemo sta ce biti od ovoga.Da nije njega Blackburn bi vjerovatno vec bio u Cempionsipu.



                      Kakav gol On me je prijatno iznenadio sinoc,osim gola jako dobro odigrao u odbrani,valjda ce dobiti vise minuta,dok se ne vrati Daniel.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Odavno smo mi zainteresovani za njega, pitanje dal ce ista biti od toga. A za dzabe kad bi dosao, to bi bila nevidjena kradja... Otprilike nam je takav igrac potreban, ofanzivan igrac, sa sjajnim skillom, odlican dribling, definitivno njega treba dovesti, a jos je mlad, 90. godiste ako se ne varam... Odma bi postao kljuc u napadu...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • 7 (7) Liverpool 29 11 9 9 35 29 6 42 2011/2012
                          6 (6) Liverpool 29 12 6 11 39 36 3 42 2010/2011
                          6 (6) Liverpool 29 14 6 9 45 29 16 48 2009/2010

                          Ovo dovoljno govori kakva je ovo sezona...

                          Tuga...
                          Last edited by The Admiral; 22-03-12, 14:51.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • ‎#LFC U19 will take on Marseille in the NextGen Series third -fourth place play-off at Chelsea's training ground on Saturday morning.
                            Da mi je znati zasto se igra na Celsijevom terenu
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Dobri smo domacini.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Od Liverpoola fakat očekuj neočekivano. Nisam gledao utakmicu nisam imao vremena, ali sam pogledao sažetak i ono stvarno nije humano šta nam se dešava. Umjesto rutinskog privođenja kraju utakmice mi ispuštamo prednost od 2-0 i na kraju gubimo.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X