Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma i ja sam protiv njega, taj se nije naigrao fudbala...
    Matija kad bi doveli, posao bi veliki napravili, veliki... On je klasicna 10-ka, a i potreban nam je ko' leba jedan takav kreativac... Covek je strucnjak i za prekide, jedan od najboljih u Evropi.. Mislim da je realan domet njega dovesti, pogotovo sto Sporting nece igrati LS..

    Vezano za Hoilea, Kean je rekao da ce se boriti za njegov nov ugovor, ako ne ispadnu iz lige...

    Zestoko leto nas ceka, zestoko...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
      Ma i ja sam protiv njega, taj se nije naigrao fudbala...
      Matija kad bi doveli, posao bi veliki napravili, veliki... On je klasicna 10-ka, a i potreban nam je ko' leba jedan takav kreativac... Covek je strucnjak i za prekide, jedan od najboljih u Evropi.. Mislim da je realan domet njega dovesti, pogotovo sto Sporting nece igrati LS..

      Vezano za Hoilea, Kean je rekao da ce se boriti za njegov nov ugovor, ako ne ispadnu iz lige...

      Zestoko leto nas ceka, zestoko...
      Od sada svim srcem navijam da Blekburn ispadne iz lige.

      Salu na stranu,valjda ce Hoile otici iz te rupcage od tima,mi ga ocekujemo rasirenih ruku.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Originally posted by FresHMaN91 View Post

        Zestoko leto nas ceka, zestoko...
        Najbitnije leto u istoriji kluba sad kad imamo pare i ja vidim dva ishoda.

        1. Ili cemo nastaviti sa Britancima i otici u donji deo tabele.
        2. Ili cemo napraviti sampionski tim ili nesto sto ce uskoro zapoceti dominaciju.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Najbitnije leto u istoriji kluba sad kad imamo pare i ja vidim dva ishoda.

          1. Ili cemo nastaviti sa Britancima i otici u donji deo tabele.
          2. Ili cemo napraviti sampionski tim ili nesto sto ce uskoro zapoceti dominaciju.
          Dao bog pa da ispadne ovo drugo...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Dalglish on Sterling being involved against #NUFC: “We need to have common sense and make sure we do a professional job on any of the kids coming in.

            “At the same time we’ve got to be appreciative and realise it doesn’t matter what age they are if they’re good enough.

            “But there is a bit of time to go yet on all of the kids. Last year we threw in Jack Robbo and Flanno and it never fazed them, but physically they were a bit stronger than Raheem."


            Igracemo i protiv Spursa na Americkoj turneji.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
              Dao bog pa da ispadne ovo drugo...
              Nije nerealno, jer sve igrace van ostrva smo odlicno uboli i Belami se nasao kao izuzetak. U akademiji isto odlicne igrace dovode tako da oni kad traze preko bare nadju, samo da li ce traziti to je pitanje. Kakvi su, spremice 50 milki za dvojac Holt-Krauc.

              Ako budu dovodili van ostrva verujem da ce biti dobro a dobar deo onih mladih Engleza koji zaista vrede je u nasoj akademiji pa nek ih odatle izbacuju a milione na afirmisane igrace.
              sigpic

              Comment


              • Pominje se Gaston Ramirez takodje,odavno ga pratimo:

                Billy Liddell @Liddellpool Reply Retweet Favorite · Open
                According to @Roberto_Moar, #LFC have supposedly reached an agreement to buy Bologna's Gaston Ramirez ,Can play LW, RW and AM
                Gaston's agent: There are negotiations ongoing in Buenos Aires with a major English side, is ready to buy both Bologna and Penarol's rights.
                Rory Smith @RorySmithTimes Reply Retweet Favorite · Open
                Two observations on Ramirez: one. A lot of people on here obviously watch an awful lot of Bologna, to have such well-formed opinions.

                Rory Smith @RorySmithTimes Reply Retweet Favorite · Open
                And two: this is Adam all over again. Surely Comolli's job is to get him from Penarol, not from Italy, thereby saving #LFC millions?
                Ovaj Rory Smith je novinar tajmsa i navijac LFC-a,cini mi se da je on prvi napisao da smo ugovorili transfere za Enrikea i Adama.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Ne razumem najbolje ovaj 2. deo, kakve to ima veze sa Adamom?

                  A Ramirez bi doprineo igri sigurno, jos se poznaje sa Suarezom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Ne razumem najbolje ovaj 2. deo, kakve to ima veze sa Adamom?

                    A Ramirez bi doprineo igri sigurno, jos se poznaje sa Suarezom.


                    Zna li neko nesto o Ramirezu?Slabo pratim Calcio ove godine.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Gaston je dobar, talentovan, valjalo bi i njega razmotriti, i ranije smo ga pratili, videcemo...

                      EDIT: Bosh, on ti moze igrati na dosta pozicija u napadu, iza napadaca, na oba krila, dobar dribler, i dobar finiser.. On se u Bolonji vise koristi kao inside krilo, 5 golova dao u Kalcu ove sezone i mislim da ima isto toliko asistencija..
                      Last edited by Freshman; 30-03-12, 20:25.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by C-Bosh View Post


                        Zna li neko nesto o Ramirezu?Slabo pratim Calcio ove godine.
                        Pa ja nisam mnogo gledao. Jasno se vidi da mnogo zna fudbala ali igracki kadar Bolonje je slab, formacija neretko 3-6-1 ili neka od tih za koju je potrebno dosta vremena da se uigra, a ono sto moze da nas raduje je sto igra na sve tri AM pozicije, e sad pitanje je kako se na kojoj snalazi. Videcu sa ovima sto vise prate Kalco sta znaju o njemu ali da zna fudbala zna.

                        EDIT: To je taj igrac koji igra levom nogom. On, Hoile i Mati pa da vidimo na sta ce da izadje. Samo ako i jedan dodje bice dobro.
                        Last edited by Casiraghi; 30-03-12, 20:29.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa dobro Hoile je ipak pravi krilni igrac, al ova dvojica to nisu, Mati je prava desetka, dok Gastona ipak manje poznajem da bi vise rekao o njemu, ali mislim da bi on najbolje funkcionisao isto kao 10-ka...
                          Ja bi zeleo da Hoile dodje pod obavezno, i jedan od ove dvojice...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ma dosta bi se oni tu rotirali i menjali mesta, a tu je i Suarez sa svojim radijusom, pa Dzerard, samo kad bi ih kupili snasli bi se bez problema.
                            sigpic

                            Comment




                            • "Liverpool need better quality players, not squad players,"
                              "They need more attacking players, someone with a bit of flair in midfield and another goalscorer, a real centre forward.
                              "When you look at the top five sides, Man United, Man City, Arsenal, Chelsea and Tottenham I don't think Liverpool have a better squad than them.
                              "This is a long term project for Liverpool, they are looking at those players and thinking they're going to be around for the next six, seven, ten years.
                              Kralj! Dzonija za sportskog direktora,kakav Komoli kakve pm.Izdvojio sam ono sto mi se najvise svidjelo iz intervjua.


                              Darren Gould:
                              Ok, so there is a good chance that the club spokesman who has come out and said an English team are already in negotiations with them for Gaston Ramires is us. We have been heavily linked with him for months BUT we'll see. Lots of rumours going around this morning saying that we're trying to get active early and get our squad/team taking shape long before the new season starts. Lets keep our fingers crossed eh!
                              Jos malo rumours-a
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Akademija pobjedila Hadersfild sa 2-1.Gledao sam od 60. minuta,i cim sam se ukljucio imao sam sta da vidim,fantastican gol Morgana za 2-0 u tom trenutku.Kakva golcina sa 20-25 metara sut desnom nogom lopta ulazi u mrezu od precke.Prvi gol je dao Spanac Nacho u prvom poluvremenu,nisam vidio kakav je gol,ali komentator kaze da je lijep pogodak bio.Regan opet igrao lijevog beka,ali nakon povrede Sokolika presao je na stopera.Ryan Mclaughlin opet objasnjava,sjajan desni bek,odlicno igra u zadnjih par tekmi nakon nezgodne povrede.U nastavku je usao Sinclair,to je njegov drugi nastup za U-18 ima 15 godina i do sada je nastupao za U-15 ekipu,bio je solidan,imao je par dobrih prodora.Ibe dobar,vidi se klasa,iako ima 15 godina mislim da mora da igra u rezervama.Morgan igrao neko inside lijevo krilo i odlicno se snasao,Kerol bi mogao od njega da uci kako se krece jedan napadac,par veoma dobrih driblinga i prodora i onda fantastican gol.Gol za Hadersfild ide naravno na dusu golman Belforda,koji po ko zna koji put potvrdjuje da je rupa.Kapiten Lussey standardno dobar,poslao par veoma dobrih pasova u prostor za Morgana i Ibea.Igrali smo bez Jacka Dunna i Baio-a.

                                Keni je gledao utakmicu,imao je sta da vidi,pogotovo od Morgana i Mclaughlina(po meni igrac utakmice).

                                Izvinjavam se zbog duplog posta,ali sta cu kad niste humani(sto bi reko' mumi)
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X