Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Je li smem ja da kritikujem?

    Dobar bi vam bio Callejon, ali za svaki slucaj, eto vam Granero, nije on los.
    Ne smes...

    Nemoj da ste lozane. Sta ce nam grejaci iz Reala ??

    A sad stvarno, dobro bi nam dosao svakako, za neku cenu od 7m, taman. Brz, dobra kontrola s loptom, dobar finiser, sto da ne. Ako dodje Modric, decko ce pasti u treci plan kod Moua.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Ne smes...

      Nemoj da ste lozane. Sta ce nam grejaci iz Reala ??

      A sad stvarno, dobro bi nam dosao svakako, za neku cenu od 7m, taman. Brz, dobra kontrola s loptom, dobar finiser, sto da ne. Ako dodje Modric, decko ce pasti u treci plan kod Moua.
      Pomjeri se s mjesta,nece nadamo se (skoro) svi koji gotivimo Real

      Ma moze Callejon za 10 kad si navalio,da nije povrijedjen preporucio bih Canales-a,fantastican igrac bi mogao biti ako ga zdravlje posluzi,dijeli lopte kao rukama...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Pomjeri se s mjesta,nece nadamo se (skoro) svi koji gotivimo Real

        Ma moze Callejon za 10 kad si navalio,da nije povrijedjen preporucio bih Canales-a,fantastican igrac bi mogao biti ako ga zdravlje posluzi,dijeli lopte kao rukama...
        Jel moguce da ga toliko ne volite ??

        Mnogo je talentovan Canales, ali je decko od stakla, vec dva puta ista povreda ligamenata. Ubili bi ga u PL...

        Ali dobro, nemojmo u off sada...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Sve više se priča o prodaji/pozajmici Carrola. Ne znam, ali to mi se ne sviđa nikako. U borbu za njega se uključio i Newcastle.

          Aquilani najvjerovatnije ostaje u klubu, dok se ponovo pokreće priča o interesovanju za Huntelaara. Borini vrlo blizu prelasku, dok izgleda da Fulham traži 10 miliona za Dempseya što će naše vjerujem odvratiti od njegovog dovođenja. 5-6 miliona za njega je mjera, ovo ostalo sve je previše, a vala što se mene tiče jedino da je džaba volio bih ga vidjeti u Liverpulu.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Da, Carroll izgleda blizu odlaska, nadam se da ce Rodgers promjeniti misljenje.

            Dempsey do 5-6 miliona, sve preko toga je skandalozno. 29 godina, ulazi u poslednju godinu ugovora, ni govora o cijeni od 10 miliona, kako se pominje u medijima.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Kanaljes nam ne treba samo zato sto imamo Susa ali je decko vanserijski talenat.
              sigpic

              Comment


              • Kao što se jučer uveliko pričalo da je Borini blizu dolaska na Anfield i danas ista priča. Navodno bi danas trebao i službeno postati naš novi igrač.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment





                • Doktor.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Napravice od njega Brendan zver... Zdravlje da ga posluzi i da pocne da pravi slalome po ligi...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • FEE FOR BORINI AGREED. €13million+bonus.
                      Do nedelje bi trebalo biti sve gotovo.



                      Suso prosao u finale EP za igrace ispod 19 godina.
                      Last edited by The Admiral; 12-07-12, 21:15.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Znači Borini je naš novi igrač. Možda je 13 miliona malo i previše...

                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Pa dobro, to je oko 11 miliona funti, kako smo placali ostale ovo nam dodje dzabe.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Steven Gerard: "Pred smrt me ne vodite u bolnicu. Odvedite me na Anfield, tu sam rođen i tu ću umrijeti !"

                            Ovo sam procitao na jednoj Arsenalovoj stranici na fb. RESPECT ako je to zaista izjavio !
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Pogledaj potpis kod C-Bosha

                              Comment


                              • http://www1.skysports.com/football/n...iverpool-talks

                                Danas je medical.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X