Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne može slađe od ovoga.

    Namučio nas dobro Everton. Onaj presing u prvom poluvremenu, nismo bili spremni za to. Posle kad su crkli, sve je leglo na svoje, i postojao je samo jedan tim na terenu.



    Ragnar Klavan's game by numbers vs. Everton:
    100% tackles won
    88% pass accuracy
    7 clearances
    3 interceptions
    1 block
    Klavan možda i igrač utakmice po meni, mada je i Lovren bio dobar.

    Sadio Mane at #LFC
    16 PL starts
    8 goals
    4 assists
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Nevjerovatno kako je Klavan odigrao, kakva sigurnost i inteligencija, kako da je u klubu citav zivot.
      Lovren isto tako odlican. Minjole opet siguran nadam se da ce ovo biti njegova sezona, mnogo odbrana sigurnije izgleda kad je on tu.
      Zao mi je Staridza zasluzio je da bude 100% zdrav, a kad je zdrav nema mu ravnog.

      Bruku vazna 3 boda idemo dalje

      Comment


      • JURGEN KLOPP BOG IGRE!
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Mane ide na AKN posle Sunderlanda, a mi mozemo da navijamo za Tunis i Alzir da izbace Senegal u grupnoj fazi. Da bi imali Manea za Celsi 31.januara.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ухватио нас Куман на почетку нисмо знали где ударамо, већ после 30. минута смо се стабилизовали, преузели контролу и почели да играмо боље.

            Срамота је да оно није био црвени картон, отворен ђон на онакав начин, сва срећа да није ништа озбиљније с Хендерсоном.

            Мане наставља да доминира, невероватно добар играч, колико су само ова 3 бода битна, остајемо у трци за Челсијем који би могао да изгуби 2 бода пред Тотенхем у неком од ова два меча.

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Mane ide na AKN posle Sunderlanda, a mi mozemo da navijamo za Tunis i Alzir da izbace Senegal u grupnoj fazi. Da bi imali Manea za Celsi 31.januara.

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              Dobro je da će se Coutinho vratiti do tad. Svakako veliki gubitak što Mane ide, ali jedva čekam da se magični vrati na teren.


              Coutinho - Origi/Staridz - Firmino/(možda neko novo krilo kupljeno u januaru) ?

              Baš nam fali Firmino kao lažna devetka. Juče gledam Origija, trudi se on, ali nekoliko puta ima priliku da proigra igrače koji uleću u šesnaesterac, on ih ne vidi. Jednostavno nema viziju i proigravanje kao Firmino. Nije taj tip igrača. A fali nam i ono pametno zatvaranje i neprestano trčanje i oduzimanje lopte koje pruža Firmino u špicu.
              Sad ispade da je Origi loš, nije stvarno, dobar napadač, ali još uvek nije to to.

              A mora se i reći, otkako je Kloppara maknuo Firmina sa pozicije, neprepoznatljiv je.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • The Cameroon FA can ask Fifa to suspend Joel Matip at club level for 3 weeks if he stays in Liverpool.

                Fecafoot can ask Fifa to suspend the players at club level for the duration of the three-week tournament.

                Cameroon coach Hugo Broos said: "These players have put personal interest above those of the national team and the federation reserves the right to take action against the players in accordance with Fifa regulations."
                Ovo je sa BBC-a, tako da je prilično ozbiljno...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Njegova stvar dal ce igrati ili nece, nema tu sta fifa da se mesa...
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Ne znam zasto bi to bilo kaznjivo.

                    Comment


                    • Ni meni nije jasno, to je njegov izbor da li će igrati ili ne. Nego me zabrinulo što je BBC objavio.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Gluposti, njemu samo FA moze da zabrani da igra. Fifa tu ne moze nista.
                        Previse problema imamo, na sve to i raspored nerealno zgusnut. Celsi 7dana odmora, Liverpul 4...sramno

                        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Matip is set to escape punishment from FIFA for rejecting the chance to play for Cameroon at next month’s Africa Cup of Nations. *Echo*
                          Prete praznom puskom ovi iz Kameruna, gluposti su to.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment




                          • Odličan protivnkik u FA kupu, biće prilike i za klince da se pokažu.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Pominje se Joe Hart.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment



                              • Mane u transu.

                                Comment

                                Working...
                                X