Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je sjajno pojacanje, strasan finiser za male pare, plus je veliki talenat, nismo bolje mogli da biramo kada je u pitanju napadac zaista.
    Ma ne brini Nash, ocigledno da Brendan zna sta radi, uostalom, nije dzaba trazio da ima punu kontrolu kada su u pitanju transferi, i meni se to jako svidja.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Owen je izjavio da ce zavrsiti karijeru ukoliko ne dobije neku primamljivu ponudu...
      Everton ga navodno zeli, mada mislim da oni nemaju kes koji on trazi, njemu trebaju Reding, QPR i takvi timovi koji ce pljunuti ogromnu platu velikom imenu.
      sigpic

      Comment


      • Cuo sam naime nove informacije, da Borinijev transfer ipak kosta £11,4m, sto je u evrima 13m.;) Tri miliona manje vise, nebitno, sjajan posao je Brendan obavio.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Ovo je sjajno pojacanje, strasan finiser za male pare, plus je veliki talenat, nismo bolje mogli da biramo kada je u pitanju napadac zaista.
          Ma ne brini Nash, ocigledno da Brendan zna sta radi, uostalom, nije dzaba trazio da ima punu kontrolu kada su u pitanju transferi, i meni se to jako svidja.
          Verujem da moze da napravi tim konkurentan za TOP4 s obzirom na to kako je sklopio Svonsi i kako su pazljivo birani profili igraca, jedino sto Borinija nije uspeo da zadrzi posle pozajmice i nisu imali da mu daju za spica pa je uzeo Grejema, koji se doduse nije uopste lose pokazao, jedino sto nije bio bas konstantan ali odlicno pojacanje za 3,5 miliona.

          Ono o cemu razmisljam svaki dan je to oce li uspeti iz Akvilanija da izvuce maksimum i da covek igra kako je igrao pod Spaletijem nekoliko sezona.
          sigpic

          Comment


          • I mene zanima koliko trenutno Akva moze da ponudi. Zaista, ja sumnjam da moze da ponovi dane pod Spaletijem, izuzetno tesko, pa njega su od tada pogodile sve zive povrede, nije se mogao sastaviti, nije bog zna kako igrao u Milanu pocinjao i kao starter i sa klupe, ali smatram da ce Brendan moci da izvuce max iz njega i to mozda nece biti oni dani, ali ce svakako doneti novu dimenziju u timu, a ako ne, opet dobijamo vrlo jakog i tehnicki potkovanog igraca u vezi, a znamo da nam je veza bez Stivija i ovako jad i cemer.
            Mene zanima kako ce se Lukas ponasati, najvise me brine on, da li ce biti onaj stari ili ce se ispostaviti kasnije da je povreda ucinila svoje.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Vazno je da Aqua ostane zdrav, a svi znamo da on ume sa loptom...

              Comment


              • Dobro pojačanje, sviđa mi se ovaj transfer Rodgersa.

                Izjava Rodgersa: "He's technically strong, he's a good finisher with both feet, he can play central or on the sides in a 4-3-3 up front, he's quick, and he's tactically very good."

                Iz ove izjave se može zaključiti da će Liverpul od naredne sezone igrati napadački nogomet.



                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Cuo sam naime nove informacije, da Borinijev transfer ipak kosta £11,4m, sto je u evrima 13m.;) Tri miliona manje vise, nebitno, sjajan posao je Brendan obavio.
                  Guardian kaze 7,9m funti, ali vjerovatno sa svim bonusima transfer iznosi oko 11,4m funti. No dobro, ja sam zadovoljan prvim transferom.

                  Otisli su Kuyt i Maxi, otarasili smo se njihovih ugovora, jos samo nekako da prodamo Kola.

                  Evo i ovaj izvor:

                  Talk of the KOP
                  Fabio Borini signed for £8m on a 5 year deal earning £30k/week.
                  EDIT: Detalji transfera sa Rominog zvanicnog sajta:

                  Italian club Roma has tonight confirmed the details of Fabio Borini transfer to Liverpool.

                  The transfer fee is 13.3 milion euros = £10.4m which will be paid in three installments.

                  The agreement also contains bonuses for Borini’s performances and goals which will rise to maximum 1 milion euro = £786k
                  Last edited by The Admiral; 14-07-12, 09:29.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Čini mi se da čak i Spearing ima veću platu od Borinija. A posljednji napadač Liverpula doveden na petak 13. bio je Ian Rush.

                    Za sada dakle Borini 10 miliona + Rodgers 5 miliona - Kuyt 1 milion = 14 miliona £ - smo u minusu.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Vec smo 10 miliona potrosili, Tony Barrett i jos neki lik sa Tajmsa kazu da nam je budzet za ovu sezonu 20 miliona + prodaje igraca. Ne bi me cudilo da prodamo Kerola kako bi popunili budzet. Sa ovakvim finansijama ne znam kako cemo zavrsiti u top 4.

                      Ben kaze da jos uvijek nismo uputili ponudu za Dempsija.
                      Last edited by The Admiral; 14-07-12, 11:28.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Vec se pisalo da LFC-u nije ogranicen budzet na bilo koliko para, ako treba moze da se potrosi i vise a ne mora uopste da se trosi. Vlasnici su rekli da ako zatreba novac za pojacanje, da ce se taj novac i izdvojiti. Tako da se ne treba brinuti za novac, para ima...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Mozda prodate Suareza kako bi se namakao budzet za dovodjenje

                          Comment


                          • Originally posted by Layzick View Post
                            Mozda prodate Suareza kako bi se namakao budzet za dovodjenje
                            Ala si duhovit. Da ne bi jos u Juve da ga prodamo ??

                            FROM CARROLL DOES NOT COUNT. Coveted by West Ham, Fulham and Newcastle, Andy Carroll wants to stay at Liverpool and fight to regain historical place. According to the Daily Mail, he decided to convince new coach, Brendan Rodgers, that he'll prove himself in forthcoming season.
                            To je pravi duh Endi...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ma ja se to potajno nadam ....evo dacemo vam dva napadaca za njega,cisto da imate dugu klupu

                              Comment


                              • Mislite li da je osvajanje kupa uefa realno ocekivati ili bar nadati se?
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X