Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kuba je dobar samo za rotaciju, nista vise. Ne treba preterivati i dizati ga u nebesa, solidan igrac, ali za nase apetite nedovoljan. Nama trebaju talentovani i mladji igraci, koji sa trenutnim kvalitetom mogu jos napredovati u karijeri.

    Originally posted by AK47 View Post
    @Freshman,hajde mi nabroj od tih bezbroj 5 igraca boljih od Kube koje Liverpool mozes priustiti na toj poziciji...desnog krila
    Akane zar me stvarno teras da nabrajam ???
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Naci kvalitetnog a dostupnog igraca za Liverpool, ko naci nevinu mladu.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ma batice, sve sa parama moze promeniti. Voli svako svoj tim dok ne dodje bolja ponuda, jedino ako taj igra u nekom bas velikom timu. Mislim da ti malo precenjujes tim LFC-a, nigde oni nisu pokriveni osim na stoperu(bez uvrede navijacima LFC-a). Oni od sadasnjih igraca, bas da su kvalitetni, imaju Stevie G-a, Johnson-a, Agger-a Skrtel-a i Suarez-a. Samo su pokriveni dobro u odbrani, ostalo sve mogu da menjaju bez problema. Golmana ne racunam.
        Sve je moguce osim da ih precjenjujem,to nema sanse da radim

        Vjeruj mi i klubovi u jacoj poziciji da ne mogu dobiti Danny-a,siguran sam da mnogi pokusavaju,ali nista od toga,teski su Rusi kad treba dati najjaceg igraca i zvijezdu,a njega su toliko htjeli da su kesirali 30 milki,a to je bilo vec poprilicno davno,mnogo njima on znaci...Gerrard je cesto povrijedjen,Lucas pretrpio vrlo tesku povredu,jel mislis stvarno da bi trebali jos Hondu u vezi da dovedu,a i on sklon povredama

        Pokriveni su i sa Reinom,ali Liverpool je u vrlo neugodnom polozaju za dovodjenje igraca,nece to biti lako uopste dok se ne vrate LS,a s ovim sastavom to ce biti bas tesko
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Kuba je dobar samo za rotaciju, nista vise. Ne treba preterivati i dizati ga u nebesa, solidan igrac, ali za nase apetite nedovoljan. Nama trebaju talentovani i mladji igraci, koji sa trenutnim kvalitetom mogu jos napredovati u karijeri.



          Akane zar me stvarno teras da nabrajam ???
          Ma kod mene je sve na dobrovoljnoj bazi,nema sanse da te tjeram

          Ipak,kopka me sad kojih to 5 desnih krila Liverpool u ovom momentu moze dobiti,ali ako ce jedan od tih pet biti Adam Johnson,onda nemoj

          Izvinjavam se za dupli post,jer ja sam ovdje ipak gost
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Kuba je dobar samo za rotaciju, nista vise. Ne treba preterivati i dizati ga u nebesa, solidan igrac, ali za nase apetite nedovoljan. Nama trebaju talentovani i mladji igraci, koji sa trenutnim kvalitetom mogu jos napredovati u karijeri.



            Akane zar me stvarno teras da nabrajam ???
            Pa ajde, nije valjda toliko tesko...

            Comment


            • Ma dobro za Danny-a, mnogo mocan igrac, sada, u pravu si za Ruse, pogotov Zenit ima mnogo para. Vidis, Lucas-a sam zaboravio, on je naravno dobar igrac, ali ne moze se bez kreatora, mogao bi po meni Honda igrati prvu, naravno, ne mora da znaci da bi igrao, ali bi po meni mogao. Ima dosta kvalitetnih igraca, na primer Dos Santos. Mogao bi doci za 7-8 miliona, a odlican igrac, samo sto ga pijani Harry nije pustao da igra. On je klasa za Lennon-a, sigurno. Moze LFC valjda da dovede jednog od talentovanijih igraca u Evropi..Ako su na primer nudili za James-a Rodriguez-a, mogu i za Dzagoev-a, Romula itd..Casemiro bi im dobro legao.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Pa ajde, nije valjda toliko tesko...
                Gaston i Moses su samo jedni za koje se ozbiljno interesujemo. Dzagoev, Belhanda, Mati, Afelaj, Martin, James, Hoile, su samo neki kojih sam se trenutno setio. Cak mislim da bi prosecni Dempsi bio bolja opcija od Kube. Tu je i mali Dos Santos.

                Sto se tice Honde, on je bio klasa pre par godina, ubile ga povrede, od stakla je jbg, a Danny ce do kraja biti u Zenitu.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ma kod mene je sve na dobrovoljnoj bazi,nema sanse da te tjeram

                  Ipak,kopka me sad kojih to 5 desnih krila Liverpool u ovom momentu moze dobiti,ali ako ce jedan od tih pet biti Adam Johnson,onda nemoj

                  Izvinjavam se za dupli post,jer ja sam ovdje ipak gost
                  Problem je sto nismo krenuli na ta krila a evo nekoliko:

                  Gaston Ramirez, Djovani Dos Santos, Viktor Mozes, Hesus Navas, Eduardo Salvio.

                  Ima ih jos.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Gaston i Moses su samo jedni za koje se ozbiljno interesujemo. Dzagoev, Belhanda, Mati, Afelaj, Martin, James, Hoile, su samo neki kojih sam se trenutno setio. Cak mislim da bi prosecni Dempsi bio bolja opcija od Kube. Tu je i mali Dos Santos.

                    Sto se tice Honde, on je bio klasa pre par godina, ubile ga povrede, od stakla je jbg, a Danny ce do kraja biti u Zenitu.
                    O ukusima definitivno ne vrijedi raspravljati,meni pola ovih nisu bolji od Kube,ocigledno ga ne gledamo istim ocima,meni je izuzetno koristan igrac...a mislim da Belhandu, James(vjerovatno si mislio na Rodriguez-a) i Dzagoev-a ne bi mogli dovesti

                    Affelay dobar igrac,ali mekan,isto vazi i za Dos Santos-a

                    @Nash,ne bi otisao Navas u Liverpool,a ja bih uvijek uzeo Kubu prije Moses-a i Salvio-a koji meni sigurno nisu bolji od njega,pogotovo ovaj drugi,mislim da je Moses malo(malo vise precjenjen)
                    Last edited by AK47; 10-07-12, 20:25.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      @Nash,ne bi otisao Navas u Liverpool,a ja bih uvijek uzeo Kubu prije Moses-a i Salvio-a koji meni sigurno nisu bolji od njega,pogotovo ovaj drugi,mislim da je Moses malo(malo vise precjenjen)
                      Otisao bi Navas za dobre pare itekako, Sevilja 9. tamo, ni blizu klub kakav su bili. Sve se vrti oko para, 99% igraca bi jedva cekalo dobru ponudu samo da ovi nasi gledaju jebem ih nesposobne. Daj mene za SD-a i Freshka, JC-a i Bosha za skaute pa da napravimo posao.

                      Mozes je odlican igrac i nije klasican trkac, zna decko, nije Englez, ima samo pasos. Salvio je extra talenat koji samo ceka pravu sansu a ovde za igraca tog profila u Brendanovom sistemu itekako ima mesta, da igra ono sto mu je Dajer igrao. Kuba moze samo za rotaciju i uzeo bih ga jer je potreban jedan takav pouzdan i konstantan igrac ali za prvu nikako.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Otisao bi Navas za dobre pare itekako, Sevilja 9. tamo, ni blizu klub kakav su bili. Sve se vrti oko para, 99% igraca bi jedva cekalo dobru ponudu samo da ovi nasi gledaju jebem ih nesposobne. Daj mene za SD-a i Freshka, JC-a i Bosha za skaute pa da napravimo posao.

                        Mozes je odlican igrac i nije klasican trkac, zna decko, nije Englez, ima samo pasos. Salvio je extra talenat koji samo ceka pravu sansu a ovde za igraca tog profila u Brendanovom sistemu itekako ima mesta, da igra ono sto mu je Dajer igrao. Kuba moze samo za rotaciju i uzeo bih ga jer je potreban jedan takav pouzdan i konstantan igrac ali za prvu nikako.
                        Misljenja su razlicita,ukusi pogotovo,meni se ne svidjaju,ne kazem da nece biti igraci

                        Ali JC za skauta,pa ti si lud,on je mislio da je Granero krilo,do prije neki dan,a lik igra za Real, da ne govorim da igra u nekom manjem klubu...jebem ti takve skaute
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Zar stvarno mislis da je Kuba bolji od pola navedenih ??? Niko ne govori da je on los, ili da ne treba Liverpulu, bio bi itekako koristan, ali za back up i rotaciju, za duze staze i prvu postavu ni pod raznom.
                          Zato nam trebaju mladji igraci koji ce odma doneti kvalitet, ali koji takodje imaju mesta za napredak u svojoj igri. Gaston je jedan od momaka, pravi univerzalac, moze i levo i desno, i iza napadaca, sjajno bi se uklopio sa Suarezom. Vizionar veliki, osecaj za prostor fenomenalan, kretnja bez lopte i vise nego dobra, bas ono sto nam treba.
                          Moses je druga prica, nije precenjen jer nije Englez, ima samo engleski pasos. Decko je sjajan dribler, izuzetno brz i nije bez mozga, odlican osecaj za pas, ume da asistira, ali su njegove vrline upravo probijanje po krilu i postizanje gola. Izuzetno je snazan u duelima, i mnogo me podseca na mog miljenika.

                          Naveo ti je i Nash par kojih se ja npr nisam setio, Salvio je odlican primer, decko bi takodje bio sjajan fit, a usput neverovatan talenat.
                          Nekako nas ljudi potcenjuju kad je u pitanju dovodjenje igraca, LFC ima para i svakako da mozemo potrositi na jednog igraca 25-30m. James, Dzagoev i Belhanda svakako se mogu dovesti. Ae da iskljucim Belhandu jer je decko izjavio da nece nikuda iz Monpeljea. Ali ova dvojica, svakako moguce.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • James ne bi otisao ispod 30m funti... Dzagoev, koliko sam citao moze da se dovede za 15-20m posto mu uskoro istice ugovor.

                            Ja da se pitam, ja bih doveo Moses-a!

                            EDIT: Igrac koji bi mogao biti zanimljiv je Narsingh...
                            Last edited by Sir Giggsy; 10-07-12, 20:47.

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Zar stvarno mislis da je Kuba bolji od pola navedenih ??? Niko ne govori da je on los, ili da ne treba Liverpulu, bio bi itekako koristan, ali za back up i rotaciju, za duze staze i prvu postavu ni pod raznom.
                              Zato nam trebaju mladji igraci koji ce odma doneti kvalitet, ali koji takodje imaju mesta za napredak u svojoj igri. Gaston je jedan od momaka, pravi univerzalac, moze i levo i desno, i iza napadaca, sjajno bi se uklopio sa Suarezom. Vizionar veliki, osecaj za prostor fenomenalan, kretnja bez lopte i vise nego dobra, bas ono sto nam treba.
                              Moses je druga prica, nije precenjen jer nije Englez, ima samo engleski pasos. Decko je sjajan dribler, izuzetno brz i nije bez mozga, odlican osecaj za pas, ume da asistira, ali su njegove vrline upravo probijanje po krilu i postizanje gola. Izuzetno je snazan u duelima, i mnogo me podseca na mog miljenika.

                              Naveo ti je i Nash par kojih se ja npr nisam setio, Salvio je odlican primer, decko bi takodje bio sjajan fit, a usput neverovatan talenat.
                              Nekako nas ljudi potcenjuju kad je u pitanju dovodjenje igraca, LFC ima para i svakako da mozemo potrositi na jednog igraca 25-30m. James, Dzagoev i Belhanda svakako se mogu dovesti. Ae da iskljucim Belhandu jer je decko izjavio da nece nikuda iz Monpeljea. Ali ova dvojica, svakako moguce.
                              Mislim,a ja se nadam da cete dovesti koga god hocete,ne podcjenjujem ja novac koji imaju u Liverpool-u nego u zelju igraca da igraju tamo i zbog toga mislim da Dzagoev i James pogotovo zele nesto bolje jer to realno i mogu...sjetit cemo se Kube mi ove sezone,pitat cete vi za njega
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Dzagoev ne bi dosao u Liverpul, dajem glavu.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X