Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by EBSCO View Post
    ^ Upravo to sada se treba fokusirat na FA Cup a tu nam jedino Chelsea može zasmetat.
    Ma nama svi mogu zasmetati,pa cak i ekipe kao sto su Kardif i ostali drugoligasi.Tu su Celsi,Totenhem,Sunderland,Everton,sve su to dobre ekipe i poraz od neke od nabrojanih ekipa ne bi bio iznenadjenje.FA kup nam je jedina nada,bilo bi odlicno kada bi sezonu zavrsili sa 2 trofeja...

    Btw dobrodosao na forum
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • A to se dalo vidjet u finalu Carlinga ali upravo ovo što je Scouser rekao, nigdje nismo stigli ako se samo baziramo na englesku moramo ići dalje, da sam na Dalglishovom mjestu ovo bi ljeto pokušao dovest Hazarda prije Fergusona jer sam čuo da je bio sinoć na utakmici Lyon - Lile.

      Hvala na dobrodošlici

      Comment


      • This is Anfield
        First time in 9 years Liverpool have lost three league games in a row
        Ova sezona pod Kenijem ce na kraju ispasti gora od one agonije sa Hodgsonom.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Originally posted by EBSCO View Post
          ^ Upravo to sada se treba fokusirat na FA Cup a tu nam jedino Chelsea može zasmetat.
          Dobrodosao na forum, nadam se da ces biti aktivan....

          Originally posted by C-Bosh View Post
          This is Anfield
          First time in 9 years Liverpool have lost three league games in a row
          Ova sezona pod Kenijem ce na kraju ispasti gora od one agonije sa Hodgsonom.
          Ne znam sta da ti kazem, al zapanjujuc podatak, zapanjujuc... Sad se ponekad zapitam, sta bi bilo da je Hodzson ostao i imao finansije koje Keni ima... Mislim svi su ga napljuvali kad je otisao, a ja sam i tad bio realan, covek nije imao igrace ni za sta...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Igra pod Hodzsonom je bila jedna velika nula. Sa Kenijem imamo igru, samo sto nema golova. Pre bih prihvatio ovaj drugi scenario, pre ili kasnije mora da krene. Nista ne moze da zezne onu sezonu pod Rojem, prvi put u zivota sam se ozbiljno uplasio da ce moj tim ispasti iz lige.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • @Freshman Taj da je imao finansije,vjerovatno bi doveo Carltona Cola umjesto Suareza,uh kad se samo sjetim tog mucenja,doduse i sada je mucenje,ali je bilo barem dobre igre u toku sezone...
              Sada fino sacekati kraj sezone,i onda vidjeti sta i kako.Najvise me nervira to sto Keni ne zeli nista da promjeni,gura ti prokletu 4-4-2 sa Hendersonom na krilu i Adamom u nekoj Xabi Alonso ulozi.Mi ne znamo da igramo na posjed,da kontrolisemo igru,vec sve nesto na usrane kontre pokusavamo,to naravno ne prolazi.Bice interesantno vidjeti sta ce biti na kraju sezone,da li ce Keni ostati,ili vlasnici nece imati strpljenja za lose rezultate.
              Sjecam se da sam bio protiv Rafe,navijao sam za njegov otkaz,ali moram priznati da se kajem sada,bolji je njegov digitronski Liverpul,nego ovaj sada bezglavi,gdje se ne zna gdje ko udara,fino je Ager rekao,da na terenu licimo na headless chicken,i decko je potpuno u pravu,jos kada bi nalupao par samara Adamu i jos nekolicini iz nase ekipe...
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Igra pod Hodzsonom je bila jedna velika nula. Sa Kenijem imamo igru, samo sto nema golova. Pre bih prihvatio ovaj drugi scenario, pre ili kasnije mora da krene. Nista ne moze da zezne onu sezonu pod Rojem, prvi put u zivota sam se ozbiljno uplasio da ce moj tim ispasti iz lige.
                Pazi jeste bila velika nula, ali tim se oprovavljao od svega sto se desilo prethodne sezone, da ne pominjem da smo doveli nikakva pojacanja sem Meirelesa, a i on je tek proradio kod Kenija, mada ja ni tada nisam bio ubedjen u njegov kvalitet... Tores je nikakav bio, glavni kreator je Lukas bio... Mislim, kako ocekivati igru, jos je Hodgson defensive guru... Slazem se da je ipak ovaj scenario sa Kenijem bolji, ali Keni je posle dobio Suareza, koji po meni u toj polusezoni najvise pokazao pored Lukasa, bez obzira sto je Raul tada davao one golove i tako dalje, ipak je vecim delom Suarez zasluzan za to, jer je bio i kreator i realizator u nasoj igri... Opet kazem ko zna sta bi bilo...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ne mogu se porediti Roj i Keni. Roj je na Toresa hteo dugim loptama da igra ostrvski stil i nije bilo nikakve kretnje bez lopte. Tako je uostalom igrao svuda, jedino sto je sa Fulamom dosao do finala u LE gde nisu imali sta da izgube pa su protiv Juvea i jos neke meceve lepo odigrali. Ovaj mec sa Sanderlendom je jedan od retkih gde nismo imali igru i nadigrali protivnika i to je normalno da bude par meceva u sezoni. Problem je taj sto ne pogadjaju kad igraju dobro. Problem je to breme, pritisak, taj mentalitet, danas je daleko najteze igrati za Liverpul. Problem je to sto Stivi vise ne moze zbog povreda igra onako i sto je Kujt onako iskidao kad je Keni dosao, pa ti tu odu 2 nosioca igre. Siguran sam i da Keni vidi da je pogresio sa nekim igracima ali kako su igrali prethodne sezone, pa i jos nekih sezona, stvarno se cinilo da je to to. Ima mnogo mladih igraca, imamo para, imamo sta god neki rekli pravog coveka na klupi. Mnogo se prica o pravom putu. Ja mislim da je ovo jedini put, da je Keni taj koji moze da postavi temelje nekog sistema igre i pravu rotaciju. Ako ne bude mogao da osvaja najvece trofeje, naci ce se neko drugi, mozda to bude Benitez, mozda neko sasvim petnaesti ali sistem igre je nesto sto je najvaznije za svaki veliki klub. Uostalom, pogledajte koliko je SAF-u trebalo da uradi nesto pa sta ispade kroz godine. Ne treba sad skidati Keniju glavu, treba mu dati jos jedno leto. Verner je nedavno izjavio: "Ulazemo dok ne dodjemo do vrha." Podrsku ce imati, videcemo sta ce smisliti za prelazni rok. Uglavnom, nije sve tako crno, ne treba da ocajavamo. Nema nista od LS, tu je bar jedan trofej, borimo se za jos jedan, polako. Nemamo sistem godinama, za to treba vremena da se izgradi ali kad se izgradi na konju smo.
                  sigpic

                  Comment


                  • @Bosh Pa dobro, da je on imao pare, i on bi doveo nekog kvalitetnog igraca, mada bi se to opet svelo na Suareza, jer smo ga jurili godinu dana... Tesko je igrati posed igru sa igracima koji nisu dovoljno tehnicki potkovani za to, pogotovo vezni red... Jednio da Suareza stavimo u vezni, ali priznaces da je to suludo... Odigramo mi nekad sjajno, ali sve je to potpuno nekonstantno, cak i kad smo nadigrali protivnika, obicno stanemo u 60-70 minutu, sto je skoro slucaj u svim tekmama, pa i u ovoj poslednjoj sa Arsenalom, u kojoj smo i izgubili nesrecno po prvi put...
                    Tek na leto da vidimo sta cemo, bog nam pomogao u odabiru igraca, ja licno bi Hoilea doveo, jer decko je opasan igrac, mada vidim da Arsenal vec zavrsava neki posao vezan za njega... U veznom redu zna se sta nam treba, kreator, ne-Englez ako je ikako moguce... I bilo kakav napadac, takodje ne-Englez...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      @Bosh Pa dobro, da je on imao pare, i on bi doveo nekog kvalitetnog igraca, mada bi se to opet svelo na Suareza, jer smo ga jurili godinu dana... Tesko je igrati posed igru sa igracima koji nisu dovoljno tehnicki potkovani za to, pogotovo vezni red... Jednio da Suareza stavimo u vezni, ali priznaces da je to suludo... Odigramo mi nekad sjajno, ali sve je to potpuno nekonstantno, cak i kad smo nadigrali protivnika, obicno stanemo u 60-70 minutu, sto je skoro slucaj u svim tekmama, pa i u ovoj poslednjoj sa Arsenalom, u kojoj smo i izgubili nesrecno po prvi put...
                      Tek na leto da vidimo sta cemo, bog nam pomogao u odabiru igraca, ja licno bi Hoilea doveo, jer decko je opasan igrac, mada vidim da Arsenal vec zavrsava neki posao vezan za njega... U veznom redu zna se sta nam treba, kreator, ne-Englez ako je ikako moguce... I bilo kakav napadac, takodje ne-Englez...
                      Cini mi se da Hoileu istice ugovor u junu,eto dobre prilike da ga pokupimo,samo ne Britance dovoditi na ljeto,ne mogu ocima da ih vidim vise...
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Originally posted by C-Bosh View Post
                        Cini mi se da Hoileu istice ugovor u junu,eto dobre prilike da ga pokupimo,samo ne Britance dovoditi na ljeto,ne mogu ocima da ih vidim vise...
                        Da, samo sto ce Arsenal igrati LS a mi ne, pa ce po svoj prilici oni da ga uzmu. Mada ne verujem da ovi nasi njega i razmatraju kao potencijalnu metu, sto je najgore..
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment




                        • Ok partija,malo je izgledao pogubljeno na pocetku,ali kako je odmicala utakmica sve bolji i bolji...

                          U susret derbiju:

                          http://www.b92.net/video/videos.php?...&nav_id=362966
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • http://www.goal.com/en-gb/news/2896/...germain-switch

                            Comment


                            • Nedavno je Kenny rekao da on ostaje ali vidjet cemo.

                              Iskreno ne bih volio da ode jer ga smatram za odlicnog igraca kakvih nema puno na trzistu,ali ako zeli neka ide nije Liverpool nikad bio jedna osoba niti ce ikad biti.Ako ode sigurno je da cemo zaradit dosta na njegovom transferu.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Mislim da je vrlo moguce da ode,prozivljava pakao na svakom gostovanju jer mu zvizde i pogrdno pjevaju protivnicki navijaci,pa cak i na Enfildu se to desava,fantastican igrac,ako ode ja stvarno ne znam ko ce da nam igra u napadu...
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X