Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To da je prihvacena ponuda od 22 miliona nije istina,danas je imao intervju Daniele Prade i rekao da nijedna ponuda nije stigla niti prihvacena i da ce Jovetic otici samo u slucaju da neko ponudi 30 miliona.

    Comment


    • http://www1.skysports.com/football/n...-be-loaned-out

      Svakaki smo glupih poteza pravili sto se tice transfera,ali pustanje na posudbu Andy-a sigurno bi bila jedna od najvecih gluposti.

      Dovesti Borini-a da bi igraca koji je tek poceo igrati i kosta 35 miliona dali na posudbu.Fenomenalno,fenomenalno

      Rodgers bi me ovim potezom mnogo razocarao.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • A kome bi ga uvalio Brendan...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Nije on rekao da bi ga dao, rekao je da klub moze da profitira iz pozajmice nekog igraca. To sto mediji izvlace iz konteksta razne stvari to je druga stvar, to im je posao, nema tih 50 eura za koje oni nece nesto napisati.

            Brendan je rekao jos po dolasku: "Zelim da vidim sa cim raspolazem pa cu onda da odlucujem." Tako ce i biti. Ako u Liverpulu nema mesta za Kerola i ako to ispadne dobro po klub, onda u redu. A nama svakako fali napadaca i ne verujem da ako Borini dolazi, dolazi kako bi zamenio Kerola vec kako bismo imali konkurenciju i rotaciju.
            sigpic

            Comment


            • Ne znam, po meni je to glup potez, poslati ga na pozajmicu, sada u ovom trenutku kad imamo za napadace samo njega i Suareza, cisto sumnjam da je ovo istina.;) Nije Brendan toliko lud.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ocekivano... pise se da Rodgers zeli uz Borinija da dovede i Allena iz bivseg kluba.

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Ocekivano... pise se da Rodgers zeli uz Borinija da dovede i Allena iz bivseg kluba.
                  Ne moze Allen da dodje, niti bilo ko iz Svonsija, zbog klauzule. Pricali smo ovde o tome jedno 100 puta...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • E jbg, nisam u ovoj temi tako cesto...

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Ne moze Allen da dodje, niti bilo ko iz Svonsija, zbog klauzule. Pricali smo ovde o tome jedno 100 puta...
                      Alen moze da dodje ukoliko preda zahtjev za transfer, u tom slucaj ta klauzula/sporazum ne vazi.


                      Sto se tice Kerola, ovoga sam se i bojao, jednostavno ni ja ne vidim kako ce se uklopiti u Brendanov stil igre. Pozajmica bi bila izuzetno glupo resenje, vjerujem da ce ostati i boriti se za mjesto sa Borinijem ili nekim drugim napadacem koji dodje.

                      Pominje se Dempsi opet, ne daj Boze da ga potpisemo.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Pa dobro, zna se ugovor, Brendan ne moze da ih dovede, e sad ako ovi zatraze transfer request, to je onda ipak druga sila, zato sam i iskljucio tu mogucnost.

                        Ne znam sta ce biti sa Kerolom, preplacen, iako je solidno igrao i borio se, ne uklapa se u sistem, ali opet se ne sme slati na pozajmicu, jer ionako nemamo dovoljno napadaca, kuburimo sa njima.

                        Opet Dempsi, dokle vise...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Shelvey potpisao novi ugovor:

                          http://www.liverpoolfc.com/news/late...signs-new-deal
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by C-Bosh View Post
                            Da se takmici sa Spiringom ko je ruzniji

                            Comment


                            • Sada ne znam tacno da li Brendan zeli da igramo isto kao i Svonsi ili da menja nesto s obzirom da je dosao ovde ali ajde da pretpostavimo da zeli da igramo isto kao i Svonsi samo da su ambicije vece i bolji igracki kadar. Tamo je Deni Grejem odlicno funkcionisao koji je isti tip napadaca kao Kerol. Kerol je 5x bolji igrac, uz to mnogo korisniji u polju od njega, moze vise da doprinese, ako bude dobijao prave lopte davace golove s obzirom da trenutno odlicno izgleda na terenu. Ko je pratio Svonsi, mogao je da primeti da spic uopste ne ucestvuje mnogo u toj tika-taka igri(mada nije to klasicna tika-taka vec mesavina Barsinog i Murinjovog stila sto je Brendan sam rekao), vec spic ceka loptu i ima posao iskljucivo da daje golove. Sad ostaje raditi s Kerolom na kretnji i uklopiti ga u sve to, licno mislim da ima sansi. Ako ne, uzeti Borinija koji moze da bude strasan napadac ili Suarez da bude najistureniji. Ima tu dosta opcija.
                              sigpic

                              Comment


                              • Walter Sabatini (Sporting Director of Roma): "There's a real interest in Borini from Liverpool. We are evaluating it."

                                Comment

                                Working...
                                X