Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Man City preparing a £20 million bid for Martin Skrtel. Rodgers will meet Skrtel when he returns from his honeymoon. (Mirror)
    http://www1.skysports.com/football/n...eady-for-talks
    Agent Karol Cstonto is quoted as saying: "Some changes have been made at the club and he wants to know what the aims and ambitions are. And of course, we will discuss the issue of Martin's new contract.

    "Liverpool is a big club and just because they haven't made the Champions League this year doesn't mean they would not do it next year.

    "There are expectations on both sides, though."
    Ne cini mi se nesto bas 100% sigurnim da ce produziti ugovor.Ako bi dosla dobra ponuda a to je 20-25 miliona funti ja bi ga pustio pod uslovom da on zeli otici.Meni je Agger bitniji za odbranu ali nazalost podlozan je povredama.Drag mi je Skrtel i ne bih volio da ode,ali ako vec ode dobit cemo sigurno dosta para od kojih bi mogli kupiti novog i mladjeg stopera od njega.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Jurio bih Kjaera u tom slucaju.
      sigpic

      Comment


      • Znam da je skoro nemoguce ali platio bi za onog Hummels-a koliko god treba momak je zvijer,ali sigurno Kjaer bi bio dobro pojacanje pa mozda cak i Howedes,a tu je i Coates koji bi trebao imati sve zapazeniju ulogu.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Ili jednostavno vratis Kelija na njegovu prirodnu poziciju stopera, moze veliki as da bude samo ne znam da li bi sada bio dovoljno konstantan.
          sigpic

          Comment


          • Brendan zeli Borinija, jos nismo poslali ponudu.
            sigpic

            Comment


            • Bice zajebano njega da dovedete s obzirom da je u suvlasnistvu Rome i Parme a oni se vec natezu jedni s drugima.CItao sam takodje da Roma nesto nije previse zagrizla iz razloga sto se Borini nije uklopio sa ostatkom ekipe.Parma od Rome trazi 7 miliona za njihovu polovinu ugovora,e sad izracunajte koliko bi Liverpool-u trebalo za ceo.

              Comment


              • 7 za pola ugovora, pa to je bas previse. Da dobiju po 4 i da budu prezadovoljni

                Comment


                • Pa tesko za 4,s obzirom da je Roma za prvu polovinu dala 5 miliona

                  Comment


                  • Sve bolje izgleda, nije to jos onaj nivo ali dugo nije ovako igrao. Fale one lopte u prostor, odigravanje iz prve mora jace ali vraca se polako. Mada mu se ovi ni ne krecu kako valja u repki a ovi nasi su jos gori bili po tom pitanju tako da tu nije toliko kriv ali definitivno bolji na EP nego u PL. Brendan insistira na kretnji non-stop pa ce imati prilike vise lopti da salje, videcemo onda. Fizicki takodje deluje dosta dobro, lagano izdrzava 90 minuta sto tokom sezone bas i nije bio slucaj. Najbolji od Engleza i to ubedljivo i najzasluzniji za svaki od 7 bodova. Valjda ce se nastaviti povratak u formu, sa njim na nivou kad onako vuce tim + jos normalnih pojacanja ne vidim kako necemo biti u 4.

                    sigpic

                    Comment


                    • City zainteresovan za Škrtela i spominje se cifra od 20 miliona £. Mišljenja sam da ako će ići da je bolje da ide u Anzhi jer bi tamo mogli uzeti više novca za njega jer ovi bi ponudili najmanje 25-30 miliona.

                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Suarez na meču finala NBA sa porodicom



                        I da se podsetimo kako je to bilo prošle godine na Anfieldu - poseta LeBrona

                        sigpic

                        Comment


                        • John Fogarty @JohnFogartyIrl
                          Hearing #LFC have made inquiries about Porto's James Rodriguez. Talk of a £23m bid.
                          Ne znam koliko je realno,ali za njega mi ne bi bilo zao nijedne funte,strasan igrac puno bolji trenutno nego Ramirez.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Treba uzeti u obzir da je iz Porta , a oni uvijek bas skupo prodaju igrace

                            Ako imate to u vidu , 23 miliona su sasvim ok za njega , paklen igrac , a i u Kolumbiji je postao igrac koji je stalno u prvoj , bas sam ga gledao zadnje dvije , strasno igra i u repki , bas kao u Portu .. Siguran sam da bi bio pun pogodak za vas ;)
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Jedini problem moze da predstavlja to da se United interesuje za njega... S tim da mu u klauzulu stoji cifra od 40 miliona!

                              Comment


                              • Ne znam je li Unitedu bas potreban,ali odlican igrac ko god ga dovede nece pogrijesiti.Postoji klauzula,ali znaju i oni da im te pare nece niko ponuditi.

                                Najverovatnije treci dres:

                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X