Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo bih voleo da gledamo Akvu sledece godine, navijao sam svo vreme da ga ne saljemo na pozajmice, meni se on mnogo svidja, bio bi nam medju najboljim srednjacima ove sezone potpisujem.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Dobar je Vodeni, samo mnogo kuka za Italijom. Mentalno je veoma slab, ne znam, meni se cini da nasi rade sve da ga uvale nekom klubu. Pominje se interesovanje Anzija za Skrtela, ukoliko ode nasi salju ponudu za Howedesa iz Salkea.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Anzhi zaintresovan za Škrtela. Imaju pare i ako budu htjeli mogu ga dovesti, ali sam mišljenja da Škrtel ostaje.

        Anži "krnji" odbrambenu liniju Redsa?

        Vlasnici ruskog superligaša poznati su po tome da ne štede novac kada požele nekog igrača u redovima svoje ekipe pa bi tako Liverpul mogao da se nađe u problemu pošto je klub iz Mahačkale zainteresovan za dovođenje Martina Škrtela.

        Ako je nešto valjalo u prethodnoj neuspešnoj sezoni Liverpula onda je to odbrana ovog tima.

        Martin Škrtel i Danijel Ager bili su svetla tačka svoje ekipe u najgoroj sezoni Redsa u prethodnih 50 godina.

        Kako javljaju mediji na Ostrvu Liverpul bi tokom letnjeg prelaznog roka mogao da ostane bez usluga Slovaka Martina Škrtela pošto je za njega zainteresovan ruski Anži.

        Taj klub u svojim redovima već ima fudbalere svetske klase koje je uspeo da "namami" visokim zaradama što bi mogao da bude slučaj i sa slovačkim internacionalcem.

        Potencijalni problem ruskom Anžiju za angažovanje kvalitetnih pojačanja tokom leta mogao bi da bude izostanak LŠ u narednoj sezoni za šta se ovaj klub borio od dovođenja Gusa Hidinka na mesto trenera.
        Ako ipak odluči da ide trebali bi ih oguliti pravo.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • http://www.liverpoolfc.com/news/late...ith-carra-free
          Koja kraljina

          Comment


          • Lucas Leiva "I want to spend my career at Liverpool and hopefully be remembered like Gerrard and Carragher"
            German reports say Liverpool are in talks for Benedikt Howedes
            Nazalost Andy vjerovatno nece poceti veceras od prve minute.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment




            • Mogao bi ovo biti treći dres. Nije loš, za razliku od nekih koji su kružili netom.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Malo bzvz izgleda, oni su namerno pustili onaj sizofrenicni da spuste ocekivanja.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Meni je ok, zanimljiva boja, u fazonu Monpeljea... Sve je bolje od onog nesrecnog...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Malo bzvz izgleda, oni su namerno pustili onaj sizofrenicni da spuste ocekivanja.
                    Ma to postave da vide reakcije navijača. A znamo kakve su bile rekacije na prethodne dresove, tako da vjerovatno nijedan od onih prethodnih neće biti.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment




                    • Institucija!

                      Najvece pojacanje iduce sezone je zdrav Stevie.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by Merlin View Post


                        Mogao bi ovo biti treći dres. Nije loš, za razliku od nekih koji su kružili netom.
                        To je ovaj ja mislim http://www.epltalk.com/media/2012/04...ird-shirt1.jpg

                        Comment




                        • Jest ga prosuo,ko kilo rize

                          http://www.liverpoolfc.com/news/late...gerrard-debate
                          Now Vieira has decided the time is right to return an old compliment.

                          He said: "As a manager, or if you are one of the players, you are looking for a leader in the team - someone to show you the way. Steven Gerrard is the main man for England.

                          "I never understood the captaincy issue in this country because for me there is only one person who should be captain and that is Steven Gerrard.

                          "He never hides and I'm pleased he is doing well for the national team. England have something, they are building something."
                          Jos mjesec dana do prve prijateljske utakmice.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • http://www.givemefootball.com/premie...ff4YKLZ8qa#_=_

                            "Almost certainly he will not terminate his contract with Liverpool," Aquilani's agent Franco Zavaglia said to Sportitalia.
                            Welcome back Aqua
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ako tako bude plus sto najverovatnije dolazi Sigurdsson bit ce pravi nered u sredini terena mozda i previse igraca.



                              Daniele De Rossi on press conference today: "Steven Gerrard is my idol. He has been at the pinnacle for 10 years."
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Sajt napravio listu top 15 najboljih domacih dresova...

                                Spoiler
                                15. Dres iz sezona 2000/02.


                                14. Dres iz sezona 1979/82. Hitachi, inace prvi profesionalni sponzor kluba


                                13. Dres iz sezona 1963/65


                                12. Dres iz sezone 1988/89


                                11. Dres iz sezona 2004/06, sa kojim smo i trijumfovali u Istanbulu


                                10. Dres iz sezona 2008/10


                                9. Dres iz sezona 1996/98


                                8. Dres iz sezone 1985/86


                                7. Dres iz sezone 1955/56


                                6. Dres iz sezone 1987/88


                                5. Dres iz sezone 1995/96


                                4. Sadasnji dresovi, sezona 2012/13...


                                3. Dresovi iz sezona 1983/85


                                2. Dresovi iz sezona 1976/79, dva Evropska kupa su uzeta za vreme ovih dresova...


                                1. I najjaci dresovi po izboru sajta su dresovi iz sezona 1965/69


                                They all have some difference, but they all share one thing, that is RED...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X