Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel Doni odigrao bar jedan mec ove sezone

    Comment


    • Ja zadovoljan igrom u I dijelu. Rezultat solidan, najopasniji smo iz prekida. Ali kakav gol smo primili, svaka čast, golčina prava. Mogao je i sudija barem jedan čist penal svirati nad Carollom, onaj ćelo ubi.
      Kakva majstorija Suareza prije auto-gola...

      P.S. Došlo je dosta i navijača Brightona, znaju Englezi voljeti ove svoje klubove.
      Last edited by Merlin; 19-02-12, 17:21.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Pa je li ovo moguće? Downing asistirao Carrollu koji povećava rezultat na 3-1... Hvala Bogu, da su i oni proradili pa makar i u FA Cupu.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Originally posted by Merlin View Post
          Pa je li ovo moguće? Downing asistirao Carrollu koji povećava rezultat na 3-1... Hvala Bogu, da su i oni proradili pa makar i u FA Cupu.
          Utakmice komentarisemo u kup ili liga temi

          Comment


          • Posjed:Liverpool 55% Brighton 45 %
            Udarci:Liverpool 28 Brighton 10
            Na gol:Liverpool 15 Brighton 4
            Korneri:Liverpool 9 Brighton 2
            Att: 43,940
            Zuti kartoni: Liverpool 0 Brighton 1
            Prekrsaji :Liverpool 12 Brighton 7

            rrrrr.jpg

            Evo i lika koji je uletio na teren da bi zagrlio Karagera
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Danas jedna od najboljih partija ove sezone.Downing prvi put ove sezone pokazao zasto je doveden i danas se ostvarilo ono sto smo ocekivali cijele sezone a to je veza Downing-Carroll.Carroll po meni igrac utakmice.Zabio je odlican go iz ne tako lake pozicije,asistirao Suareza i posebno dojmiljivo je bilo kada se vratio na centar uklizao izbio loptu iz nogu protivnika i vratio se jos nekih deset metara da pokupi tu loptu.Ono sto govorim cijele sezone za njega da se kod njega vidi ta zelja i da se trudi,a danas je uradio ono sto se ocekuje od njega i u fazi napada.Za Skrtela sam na pocektu sezone mislio da bi mozda i trebao biti rezerva ove sezone Jamie-u ali covjek me odusevljava iz utakmice u utakmicu,za mene sa Agger-om apsolutno trenutno najbolji stoperski par lige.Njih trojicu bi izdvojio danas mada je cijela ekipa odigrala bez greske.Suarez kada bi rascistio neke stvari sa sobom ja garantujem da bi mogao postati jedan od najboljih igraca svijeta jer ja ne vidim odbrambenog igraca koji ga moze cuvati kada je on na svom nivou.I ko je mozda mislio da ce ga Kenny prodati dovoljno je bilo da danas vide kako pokazuje da on uzme da puca penal.Stevie isto odlican i da je on tu od pocekta sezone ovo bi bila druga prica.Sa ovakvim pristupom mislim da sljedece sedmice se uzima trofej.Brighton sigurno nije ekipa koja je neko mjerilo ali sam siguran da isto tako nisi nesto losija ekipa od jednog Wigana i kada bi se protiv slabijih timova ovako igralo LP ne bi bila upitna.

              Mislim da smo odlicno prosli i u zdrijebu,ostvarila mi se zelja da igramo kuci,a jos smo izbjegli eventualno Tottenham i Chelsea tako da mislim da cemo i u ovom kupu doci do Wembley-a.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Evo ako neko nije vidio golove i najzanimljivije detalje na utakmici : http://www.matchhighlight.com/latest...ol-v-brighton/
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Odlicna utakmica danas! Carroll odlican. Izgleda da se bolje snalazi na zemlji nego u vazduhu. Covek je uradio koliko je mogao,ovi su ga cesto udvajali,gurali,udarali i vukli. Ko zna koliko je danas udaraca primio. Najvise mi se dopala ona asistencija za Suareza,tu je pokazao nesebicnost i da ima dobru saradnju sa Luisom,koji me je danas malo razocarao. Promasio je nekoliko zicera,sto ne bi smeo. Pogotovo nakon onog driblinga posle Adamovog kornera. Mogao je da bira gde ce da sutira,a on pravu u golmana, sreca da se lopta odbila do Dzonsona za 2:1. Henderson je bio dobar,Adam moze malo bolje. SG-a danas nije hteo sut, imao je nekoliko cistih siruacija,ali nije mu se dalo. Downing odlican,cekali smo ga jako dugo,nadam se i konacno docekali. O odbrani ne treba trosit reci. Samo cu reci,skoro pa perfektno,ne zbog gola,tu se nista nije moglo,to je prava majstorija Lua Lue,nego zbog opustanja i igranja pri kraju. Zasto Belamija nije bilo ni na klupi? Povreda neka ili ga je KK odmarao?
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Gledao samo prvo poluvreme, posle mi struja nestala.... Vidim 6 komada, dosta autogolova, promasen penal Suareza i asistencija Stjuarta... Lepo, za podizanje samopouzdanja svim igracima... Moracu da odgledam reprizu drugog, da bi dao neki pametniji komentar...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      Gledao samo prvo poluvreme, posle mi struja nestala.... Vidim 6 komada, dosta autogolova, promasen penal Suareza i asistencija Stjuarta... Lepo, za podizanje samopouzdanja svim igracima... Moracu da odgledam reprizu drugog, da bi dao neki pametniji komentar...
                      Pogledaj drugo obavezno.Vrsili smo visok presing skoro tokom cijelog drugog poluvremena,dosta prilika i majstorija kapitena i Luisa...
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Originally posted by Liverpool FC View Post
                        Odlicna utakmica danas! Carroll odlican. Izgleda da se bolje snalazi na zemlji nego u vazduhu. Covek je uradio koliko je mogao,ovi su ga cesto udvajali,gurali,udarali i vukli. Ko zna koliko je danas udaraca primio. Najvise mi se dopala ona asistencija za Suareza,tu je pokazao nesebicnost i da ima dobru saradnju sa Luisom,koji me je danas malo razocarao. Promasio je nekoliko zicera,sto ne bi smeo. Pogotovo nakon onog driblinga posle Adamovog kornera. Mogao je da bira gde ce da sutira,a on pravu u golmana, sreca da se lopta odbila do Dzonsona za 2:1. Henderson je bio dobar,Adam moze malo bolje. SG-a danas nije hteo sut, imao je nekoliko cistih siruacija,ali nije mu se dalo. Downing odlican,cekali smo ga jako dugo,nadam se i konacno docekali. O odbrani ne treba trosit reci. Samo cu reci,skoro pa perfektno,ne zbog gola,tu se nista nije moglo,to je prava majstorija Lua Lue,nego zbog opustanja i igranja pri kraju. Zasto Belamija nije bilo ni na klupi? Povreda neka ili ga je KK odmarao?
                        To je najljepša akcija na utakmici, kako se samo Enrique ubacio sa strane i nabacio Carrollu, to je ono što pravi bekovi moraju raditi.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • RT @JimmyRiceWriter: Agger and Bellamy picked up injuries over the last few days, should be okay for the League Cup final next weekend #LFC
                          Srecom nije nista ozbiljno sa Agerom i Belamijem

                          Interviewer: "You were signalling Suarez to take the penalty."
                          Kenny: "Seems like a bad decision"

                          Kakva je ovo kraljina
                          Last edited by The Admiral; 19-02-12, 23:37.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • 3 - Andy Carroll has made the most assists for Liverpool in 2012 in all competitions (Gerrard and Adam are 2nd).
                            Partnership.

                            Suarez and Carroll have scored nine goals in the ten games they've started together.
                            Moraju da igraju zajedno. Najjace mi je kad pocnu ''strucnjaci'' da pricaju da Liverpool ne moze da igra lijepo sa Kerolom u ekipi
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Originally posted by c-bosh View Post
                              Moraju da igraju zajedno. Najjace mi je kad pocnu ''strucnjaci'' da pricaju da Liverpool ne moze da igra lijepo sa Kerolom u ekipi
                              Da su strucnjaci ne bi tako pricali... Uostalom i Njukasl je igrao brz fudbal sa dosta pas igre prosle sezone, tako da svaka prica da Kerol u takvom sistemu ne moze igrati pada u vodu... Decko je dobio na sampouzdanju i to se vidi na terenu... Bitno je da on i Suarez odigraju vise tekmi u kontinuitetu, a ne da sledecu Kerol presedi na klupi... Treba to partnerstvo tek da zazivi... 9 golova u 10 meceva, zaista fascinantno, a bice to jos bolje...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Slazem se da Carroll i Suarez treba da igraju sto vise zajedno,ali sta onda sa Bellamy-em? Steta bi bila da bude klupas sada kada je u ovakvoj formi!
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X