Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
    Da su strucnjaci ne bi tako pricali... Uostalom i Njukasl je igrao brz fudbal sa dosta pas igre prosle sezone, tako da svaka prica da Kerol u takvom sistemu ne moze igrati pada u vodu... Decko je dobio na sampouzdanju i to se vidi na terenu... Bitno je da on i Suarez odigraju vise tekmi u kontinuitetu, a ne da sledecu Kerol presedi na klupi... Treba to partnerstvo tek da zazivi... 9 golova u 10 meceva, zaista fascinantno, a bice to jos bolje...
    To,to,samo da ga Keni ne ostavi na klupi protiv Kardifa,odlicno igra Andy u zadnje vrijeme nema sta,ne pokazuje kurcobolju kao u prvom dijelu sezone,vec je poceo da se vraca nazad i da osvaja lopte(ako si gledao drugo pol. protiv Brajtona imao je jedno odlicno uklizavanje,na nasoj polovini).
    Svidjela mi se formacija juce,4-2-3-1,gdje Suarez ima potpunu slobodu kretanja,Adam i Gerrard malo povuceniji,Hendo ispred njih.Ovakvih 11 bih izveo protiv Kardifa,samo bih vratio Aggera umjesto Karagera...

    @LiverpoolFC imas par postova ispod ja sam postavio da su Belami i Agger imali manje povrede i da zbog toga nisu igrali
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Video sam to,ali malo bolje procitaj moje pitanje
      Steta bi bilo da Belami bude klupas,a igrati sa 3 napadaca je malo neobicno za LFC.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Originally posted by Liverpool FC View Post
        Video sam to,ali malo bolje procitaj moje pitanje
        Steta bi bilo da Belami bude klupas,a igrati sa 3 napadaca je malo neobicno za LFC.
        A,izvinjavam se nisam dobro procitao

        Belami je jedan od najboljih do sada,Downing je juce odigrao odlicno,bice velika dilema za Kenija u sledecoj utakmici koga da stavi u prvih 11
        Last edited by The Admiral; 20-02-12, 12:33.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Henderson je jučer bio među lošijim na terenu i mislim da bi trebao Shelvey da dobija više priliku. Možda bi i Bellamy mogao tu na poziciju desnog krila umjesto Hendersona, pa i onda formacija izgledala ovako:

          Bellamy-Gerrard-Adam-Downing
          Carroll-Suarez

          Jer samoubistvo bi bilo da Bellamy u ovakvoj formi ne igra, a kako vidimo i Carroll, Downing, Gerrard, Suarez su u formi pa bi to trebalo iskoristiti. U svakom slučaju Kenny će biti na slatkim mukama oko prvih 11, nije isključena ni opcija igranja sa 3 napadača i formacijom 4-3-3.

          Ovo bi možda mogli biti dresovi za narednu sezonu:

          418262_3160769172472_1062579900_3224909_1839665362_n.jpg
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • U tom slucaju bi Dzeri trebalo biti malo povuceniji.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Ljudi samo ne treba da se zalecemo, jeste odlicna partija, jeste 6 komada ali jeste i Brajton. Evo cime mozemo da budemo zadovoljni:

              -Profesionalizmom prakticno najjace postave protiv slabog protivnika
              -Kerolova odlicna kretnja, igra u polju, gol i asistencija, kakva nesebicnost u onoj situaciji gde je mogao da sutira jer i njemu fali golova
              -Suarezov drugi gol na drugom vezanom startu, ostaje da vidimo da li ce mu podici samopouzdanje i da se malo sredi. U principu je dobro odigrao ali vidi se da mu fali i utakmica i samopouzdanja i da je sav nikakav posle ovog cirkusa.
              -Karager je konacno odigrao utakmicu i licio na nesto. Jeste slabiji protivnik ali setite se meca sa Oldamom koji je rang ispod Brajtona. Odlicno je odigrao nazad a i napred je poslao par odlicnih lopti.
              -6 golova u mrezi protivnika, valjda ce podici samopouzdanje za Kardif, pa onda trofej za dalje ligaske meceve. Za FA Kup se ne brinem jer nije bitan toliko a i igramo kuci sa jednom od najlosijih gostujucih ekipa i s obzirom na to kako igramo kupove verujem u prolaz u polufinale.

              Sve u svemu, ovo je ono sto nam je trebalo posle poraza od Junajteda, sad ako bog da da uzmemo prvi trofej po povratku Kinga i da nova dinastija polako krene. Bez zaletanja, bez velikog optimizma, jedino sto treba da bude ogromno i sa cim moze da se preteruje je ljubav prema klubu.
              Last edited by Casiraghi; 20-02-12, 20:37.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Ljudi samo ne treba da se zalecemo, jeste odlicna partija, jeste 6 komada ali jeste i Brajton. Evo cime mozemo da budemo zadovoljni:

                -Profesionalizmom prakticno najjace postave protiv slabog protivnika
                -Kerolova odlicna kretnja, igra u polju, gol i asistencija, kakva nesebicnost u onoj situaciji gde je mogao da sutira jer i njemu fali golova
                -Suarezov drugi gol na drugom vezanom startu, ostaje da vidimo da li ce mu podici samopouzdanje i da se malo sredi. U principu je dobro odigrao ali vidi se da mu fali i utakmica i samopouzdanja i da je sav nikakav posle ovog cirkusa.
                -Karager je konacno odigrao utakmicu i licio na nesto. Jeste slabiji protivnik ali setite se meca sa Oldamom koji je rang ispod Brajtona. Odlicno je odigrao nazad a i napred je poslao par odlicnih lopti.
                -6 golova u mrezi protivnika, valjda ce podici samopouzdanje za Kardif, pa onda trofej za dalje ligaske meceve. Za FA Kup se ne brinem jer nije bitan toliko a i igramo kuci sa jednom od najlosijih gostujucih ekipa i s obzirom na to kako igramo kupove verujem u prolaz u polufinale.

                Sve u svemu, ovo je ono sto nam je trebalo posle poraza od Junajteda, sad ako bog da da uzmemo prvi trofej po povratku Kinga i da nova dinastija polako krene. Bez zaletanja, bez velikog optimizma, jedino sto treba da bude ogromno i sa cim moze da se preteruje je ljubav prema klubu.
                Sve si fino rekao,nije ni Brajton toliko losa ekipa,bore se za ulazak u PL,izbacili su Newcastle koji je igrao u najjacem sastavu...



                Sto vise ovakvih partija,od Andy-a
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Championship je Championship a mi u skoro najjacem sastavu, falili Bellars i Predator. Bio bih zadovoljan i sa 1:0 ali ovako se to radi i to mora da bude realnost. Tako moramo i u PL da krenemo kod kuce protiv QPR, Blekburna i ostalih takvih ekipa. Ono sto je ipak bitno je da niko ne moze da ni da nas bar nadigra a kamoli dobije na Enfildu, pobede ce valjda doci nekako. Samo sto je nezgodno sto moraju momentalno ako hocemo 4. mesto ali sad ce prolece koje je uvek nase, valjda ce i ove godine biti.

                  U svakom slucaju se napreduje, samo da se domognemo trofeja i da im to da neko samopouzdanje. Zasluzujemo to 4. mesto kad se igre gledaju ali moraju dati jebeni gol iz stopostotne sanse.
                  sigpic

                  Comment


                  • Dobro je ova pobjeda od 5 golova razlike došla za podizanje samopouzdanja, ali i atmosfere u klubu nakon poraza od Uniteda i onih silnih incidenata oko Suareza.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Championship je Championship a mi u skoro najjacem sastavu, falili Bellars i Predator. Bio bih zadovoljan i sa 1:0 ali ovako se to radi i to mora da bude realnost. Tako moramo i u PL da krenemo kod kuce protiv QPR, Blekburna i ostalih takvih ekipa. Ono sto je ipak bitno je da niko ne moze da ni da nas bar nadigra a kamoli dobije na Enfildu, pobede ce valjda doci nekako. Samo sto je nezgodno sto moraju momentalno ako hocemo 4. mesto ali sad ce prolece koje je uvek nase, valjda ce i ove godine biti.

                      U svakom slucaju se napreduje, samo da se domognemo trofeja i da im to da neko samopouzdanje. Zasluzujemo to 4. mesto kad se igre gledaju ali moraju dati jebeni gol iz stopostotne sanse.
                      I treba napomenuti da je ovo prvi mec u kojem su zajedno igrali Kerol,Suarez i Kapiten,i juce su odlicno saradjivali u 2. poluvremenu(pogotovo Suarez i Kerol),Stivi takodje vrlo dobro nalazi Kerola onim njegovim cuvenim pasovima...
                      Bitno je uzeti Carling da se napravi podloga za sledecu sezonu,takodje imam dobar osjecaj u vezi FA kupa,a i zrijeb je skoro isti kao u Carling-u,Brajton,pa Stouk

                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Evo odgledah sad ovaj video za Kerola, nije dobro uradjen jer ispada da je odigrao prosecnu partiju, sto uopste nije tacno. Imao je neke greske koje su ovde stavili ali je odigrao skoro pa odlicno. Prvo poluvreme mu nisu stavili 80% dobrih poteza ali nije ni bitno, mi ne gledamo nase igrace na YT vec 90 minuta svaki mec. Uglavnom, nemojte po ovome suditi o njegovoj partiji.

                        Posto moj cale veruje u Kerola(navija covek za Liverpul vise decenija a fudbal drzi u malom prstu), skinuo sam neke utakmice i shvatio sam sledece. Bez obzira na njegove neke promasene zicere i greske u polju, on nije kriv sto je vezni red pojedine meceve odigrao blago receno ocajno i sto na njega centriraju napamet prilicno cesto + cena od 35 miliona nije njegova krivica. Keni ga takodje nije stavljao dovoljno cesto. Ulazi polako u formu, sve je bolji i bolji i iskreno sam za to da dovedemo na leto prave vezne igrace, da se to formira na pravi nacin a da Kerol ostane prva opcija za najisturenijeg igraca i da se tu ne dovodi niko, mozda neko za klupu. Pa ako se onda ne pokaze, neka ide jer on ove sezone nije kriv za mnoge stvari. Moju punu podrsku ima sad kad sam malo bolje pogledao neke meceve potpuno smiren.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ljudi sta mislite da li bi trebali Gerrard i Adam igrati zajedno protiv Cardiffa? Ja mislim da njih dvojica smetaju jedan drugom.
                          Gledajuci utakmice koje su igrali zajedno (Mancester dvije utakmice, Bolton, Stoke itd) u svim ovim utakmicama smo ostvarili lose rezultate.
                          Utakmice koje je Adam igrao sam (Newcastle, Wolverhampton, Aston Villa itd) sve ove utakmice smo ostvarili dobre rezultate i odlicnu igru
                          Steve jos nije igrao bez Adama, a mozda da je igrao ostvarili bi takoder odlicne rezultate

                          Ali ipak bi Adam trebao dobiti prioritet zbog godina i zbos nase politike forsiranja mladih igraca
                          Last edited by King Kenny; 20-02-12, 22:03.
                          1977 1978 1981 1984 2005

                          You'll Never Walk Alone

                          Comment


                          • Možda uskoro budemo gledali 2 Suareza u Liverpoolu.

                            Liverpool prati napadača Anderlechta, Matiasa Suareza. Pored Liverpoola prate ga Arsenal i Everton, a kao najozbiljniji kandidat za dovođenje Argentinca je Arsenal.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Originally posted by King Kenny View Post
                              Ljudi sta mislite da li bi trebali Gerrard i Adam trebali igrati zajedno protiv Cardiffa? Ja mislim da njih dvojica smetaju jedan drugom.
                              Gledajuci utakmice koje su igrali zajedno (Mancester dvije utakmice, Bolton, Stoke itd) u svim ovim utakmicama smo ostvarili lose rezultate.
                              Utakmice koje je Adam igrao sam (Newcastle, Wolverhampton, Aston Villa itd) sve ove utakmice smo ostvarili dobre rezultate i odlicnu igru
                              Steve jos nije igrao bez Adama, a mozda da je igrao ostvarili bi takoder odlicne rezultate

                              Ali ipak bi Adam trebao dobiti prioritet zbog godina i zbos nase politike forsiranja mladih igraca
                              Jbg smetaju jedan drugom zbog neuigranosti,mislim da nisu odigrali preko 4 utakmice zajedno na terenu,kao da ne mogu da se dogovore ko ima prednost na sredini,cesto se desi i da se sudare.Protiv Brajtona je vec bilo bolje,Adam je igrao zadnjeg veznog,a Gerrard malo ispred,Stivi je imao slobodu da ide i naprijed.
                              Da je Lucas tu,Adam bi vjerovatno bio na klupi,ali ovako smo prinudjeni da nam on igra zadnjeg veznog.
                              Protiv Kardifa opet ponavljam izveo bi istih 11,samo bih vratio Agera mjesto Karagera...
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Mora tu jos dosta toga da se uigrava na sredini jer je Stivi kljuc i moraju svi da se naviknu na njega. Videcemo, samo da se uzme Karling i da se jakom odbranom i bar minimalcima dogura do tog 4. mesta. Posle bi trebalo da bude mnogo lakse svima. Keniju u smislu sastava i taktike, koliko god da je ime i on je pod ogromnim pritiskom, Komoliju(i Keniju sa njim)kod pojacanja i imace mnogo vise opcija, igracima jer su napravili neki uspeh i ostvarili bi primarni cilj. Pritisak bi bio nesto manji i vece samopouzdanje za narednu sezonu 100%.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X