Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav Johnson ne moze pored Downing-a majstora da upadne u reprezentaciju

    Inace Bagger danas objasnio



    I evo jos nesto ali ovo mora pod spoiler,mora se covjek pripremit za ovu sliku.

    Spoiler



    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Joj Daggera.

      2 kralja:



      Spominje se da smo zagrijani Llorentea, spominje se cifra od 36 miliona eura, jedino zbog toga i nevjerujem u to. To je to - http://www.calciomercato.com/mercato...thletic-425693
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Sentata Sports claims LFC are lining up for a £15million swoop for Chelsea striker Daniel Sturridge this summer. Sturridge faces an uncertain future at Stamford Bridge and reports claim that new Reds boss Brendan Rodgers has put the striker at the top of his wanted list following the departure of Dirk Kuyt.
        Red bi bio da nam Chelsea ustupi nekog igraca.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Nemojte sam njega. Birajte Maloudu i Kaloua za DZ.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Nemojte sam njega. Birajte Maloudu i Kaloua za DZ.
            Kakvi smo baksuzi, garant cemo pokupiti nekog od te dvojice.

            A sad ozbiljno, ne znam ima li kakvih sansi za dovodjenje Sturridge-a, ali mislim da on u Celsiju nece biti u prvoj postavi, na desnoj strani ce biti Hulk, tu nema sta da trazi, u spicu Torres ili neki novi napadac. Tako da, ne vidim ga u prvih 11, kod nas bi imao mjesta, pogotovo na desnoj strani, jer nam tu cesto igra mrtvi Downing i jos mrtviji Henderson, Brendan bi mogao da forsira 4-3-3 sa Suarezom i Sturridge-om (ako bi dosao) kao inside krilima.
            Last edited by The Admiral; 10-06-12, 13:39.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Spanish radio Cadena Ser are reporting that Liverpool will try to sign Fernando Llorente for €36 million (buy-out clause).
              Nakon Italijana i Španci objavljuju tu vijest. Gdje ima dima ima i vatre.

              Evo i Llorenteova izjava:
              "I might end up playing in England. Xabi Alonso and Torres told me about the great respect that the fans have there."
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Zasad se ne pominje nijedan novi napadac. U tom slucaju Danny bi se rotirao sa Torresom na poziciji koja mu je prirodna, spic. Ne zeli on biti krilo. Ako Lukaku ode na posdbu, onda oastajemo na samo 2 napadaca. Ne znam, opet mislim da ce on ostati kod nas.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Cisto sumnjam da cemo potrositi 36 miliona na jednog igraca,a i radije bi vidio neke druge igrace.Odlican je napadac tu nema sta,ali nije on ni mlad nesto ima 27 godina,a potrositi 70 miliona na dva napadaca od kojih ce jedan sjediti na klupi nema mi nikakvog smisla.Kad bih vec mogao birati prije bi uzeo i Muniain-a i Martinez-a iz Bilbao-a.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by Merlin View Post
                    Nakon Italijana i Španci objavljuju tu vijest. Gdje ima dima ima i vatre.

                    Evo i Llorenteova izjava:
                    Mislim da su sanse za dovodjenje Llorente-a nekih 0,2 %. Ne znam sta ce nam takav tip napadaca, cisto sumnjam da Rodgers trazi spica poput Llorentea, 1) mislim da se ne uklapa u njegovu viziju 2) Sta cemo sa Kerolom? Da ga bacimo u kiselinu? Andy je slican Llorenteu, samo ima slabiju tehniku, ne treba nam veliko ime u spicu, zadovoljio bih se dovodjenjem Luuk De Jonga. Vezni red nam treba, krila i kreativac, nista vise.

                    EDIT: I zadnji vezni, da ne zaboravim, neki solidan back-up za Lucasa
                    Last edited by The Admiral; 10-06-12, 13:49.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Meni je ova navodna ponuda čudna skroz i zaista nevjerujem mnogo u to. Ipak je 36 miliona mnogo, iako je činjenica da se radi o odličnom napadaču. Kao što već reče da se radi o igraču dosta sličnom Andyu, koji je sada u usponu i ako ovako nastavi mislim da će doći sve na svoje tj. da će povratiti formu kakvu je imao u Newcastleu.

                      Što se tiče zamjene za Lukasa savršen igrač za to je Diame, koji bi došao džaba. Mislim da bolje ne bi moglo, a možda ukoliko se nametne mogao bi igrati nekoliko utakmica na početku od 1. minute dok se Lukas potpuno ne oporavi.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Originally posted by C-Bosh View Post
                        Mislim da su sanse za dovodjenje Llorente-a nekih 0,2 %. Ne znam sta ce nam takav tip napadaca, cisto sumnjam da Rodgers trazi spica poput Llorentea, 1) mislim da se ne uklapa u njegovu viziju 2) Sta cemo sa Kerolom? Da ga bacimo u kiselinu? Andy je slican Llorenteu, samo ima slabiju tehniku, ne treba nam veliko ime u spicu, zadovoljio bih se dovodjenjem Luuk De Jonga. Vezni red nam treba, krila i kreativac, nista vise.

                        EDIT: I zadnji vezni, da ne zaboravim, neki solidan back-up za Lucasa
                        Ali u kiselinu , koji si car...

                        Llorente cisto sumnjam da vam dolazi, previse je to para za njega, a i ako ce vec da ide onda ce izabrati neki klub koji igra LS... Sturridge na moju zalost deluje kao realna opcija, 15M je taman cifra za njega, ali mislim da ce on traziti garancije da ce igrati spica ako bude prelazio negde. Kapiram da mu je muka od krilne pozicije, a verujte mi, i navijacima bi bilo muka od Sturridge-a na krilu...
                        A sta bi sa Lucasom Bigliom? On bi bio najbolje pojacanje za Liverpool... Pravi igrac u vezi, da vodi igru...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          Ali u kiselinu , koji si car...

                          Llorente cisto sumnjam da vam dolazi, previse je to para za njega, a i ako ce vec da ide onda ce izabrati neki klub koji igra LS... Sturridge na moju zalost deluje kao realna opcija, 15M je taman cifra za njega, ali mislim da ce on traziti garancije da ce igrati spica ako bude prelazio negde. Kapiram da mu je muka od krilne pozicije, a verujte mi, i navijacima bi bilo muka od Sturridge-a na krilu...
                          A sta bi sa Lucasom Bigliom? On bi bio najbolje pojacanje za Liverpool... Pravi igrac u vezi, da vodi igru...
                          Kakvi smo mi debili, cini mi se da nam je prosle godine Celsi nudio nesto para + Sturridge za Meireles-a. Mi smo to odbili, da bi kasnije naravno prihvatili ponudu od 14 miliona za Raula.
                          Sad si me napomenuo za Bigliu, odlican igrac, pravi play, meni se cini kao slabija verzija Pirla, ali vidjecemo sta ce biti, jedno 50 igraca se dovodi u vezu sa Liverpulom.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by C-Bosh View Post
                            Kakvi smo mi debili, cini mi se da nam je prosle godine Celsi nudio nesto para + Sturridge za Meireles-a. Mi smo to odbili, da bi kasnije naravno prihvatili ponudu od 14 miliona za Raula.
                            Sad si me napomenuo za Bigliu, odlican igrac, pravi play, meni se cini kao slabija verzija Pirla, ali vidjecemo sta ce biti, jedno 50 igraca se dovodi u vezu sa Liverpulom.
                            Bas razmisljam na koga me podseca Biglia, za mene nesto imzedju Pirla i Modrica, ofanzivniji je od Pirla ali opet mislim da nije bas pokretljiv kao Modric, u svakom slucaju je odlican...
                            sigpic

                            Comment


                            • Carroll sledece sezone sa Suarezom sigurno hara PL, ne treba vam vise napadaca, eventualno neka adekvatna zamjena
                              Vama gori u vezi i na krilima ;)

                              Comment


                              • Coates zabio za Urugvaj protiv Perua u 15. minuti. Trenutno je 2-2, a igra i Suarez.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X