Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kevin Kin,na njega sam mislio...Za Klarka sam znao da je jedan od najcjenjenijih strucnjaka na ostrvu,i njegov uticaj je ogroman,jbg Keni 10 godina nije bio u ovom poslu,morali su se pronaci najbolji,takodje trener u rezervama je Rodolfo Borel kojeg smo doveli iz Barse,i Majk Marsh koji je zaduzen za u18 i za njega sam cuo samo rijeci hvale...
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Originally posted by c-bosh View Post
      Kevin Kin,na njega sam mislio...Za Klarka sam znao da je jedan od najcjenjenijih strucnjaka na ostrvu,i njegov uticaj je ogroman,jbg Keni 10 godina nije bio u ovom poslu,morali su se pronaci najbolji,takodje trener u rezervama je Rodolfo Borel kojeg smo doveli iz Barse,i Majk Marsh koji je zaduzen za u18 i za njega sam cuo samo rijeci hvale...
      A i Klark je iz Vest Hema dosao u januaru pa Kevin u junu, za Kevina sam zaboravio da je odatle, sad si me podsetio.

      Znaju se njih dvojica od ranije i to su preneli ovde, igraci uzivaju u treninzima iako je tempo izuzetno jak, pricao je Enrike o tome pre mesec-mesec ipo.

      Ne znam kakvi su Majk i Rodolfo, hvale ih mnogi ali mislim da bi mogli jos vise s obzirom na to kakav potencijal imamo u akademiji. Po onome sto sam video, nasi momci su najtalentovanija grupa trenutno ali opet nisu na vrhu. Mada neki od njih igraju za rezerve a neki za u 18 pa onda ovi ovamo fale kao kljucni igraci generacije, a dosta timova stavlja seniore i proverenije igrace u rezerve koji su iskusniji i dosta fizicki jaci od nasih klinaca.

      Svi strucnjaci sirom Evrope su bas nahvalili akademiju, rad u istoj i nase talente. Gvardiola je rekao da jedino Liverpul ima akademiju koja moze da se poredi sa Barsinom i da ga ne bi cudilo da izbacimo do 20 vrhunskih igraca. Tu mislim da je svakako preterao ali ima dosta potencijala. Mada u akademiji i rezervama nije osvajanje najbitnije. Mnogi su tu osvajali a nisu izbacili veliki broj igraca.

      Videcemo ih veceras u NextGenu sta ce uraditi. Ti i ja cemo ispratiti pa cemo prodiskutovati ovde, nadam se da ce se jos neko ukljuciti.
      sigpic

      Comment


      • Inace u mladjim kategorijama imamo nekog cudesnog klinca koji je srusio Runijev rekord po broju golova...

        Zove se Gerard Garner i ima 11 godina.

        Runijev rekord je bio 72 gola,a ovaj mali je postigao 73
        Last edited by The Admiral; 01-02-12, 14:38.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Originally posted by c-bosh View Post
          Inace u mladjim kategorijama imamo nekog cudesnog klinca koji je srusio Runijev rekord po broju golova...

          Zove se Gerard Garner i ima 11 godina.

          Runijev rekord je bio 72 gola,a ovaj mali je postigao 73
          Fali jedno R ali ipak ime sve govori.

          Radi se na tome, stigao je i Ajb koji je bio jedan od najtrazenijih na ostrvu do 17 godina, dosao je i Ojo koji je isto dosta trazen, '97 je ali je uglavnom igrao sa 95'-'96 dok nije dosao ovamo. Sledece sezone mozda debituje za U18. Klub gleda u buducnost na pravi nacin u svakom slucaju.
          sigpic

          Comment


          • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-brighton-date

            Lucas Leiva
            Walking without crutches another small but important step of my rehab.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • LFC U-19 vs Spurs (NextGen): Belford: McLaughlin, Sama, Wisdom, Flanagan: Roddan, Coady: Silva, Suso, Sterling: Ngoo.

              #LFC subs (NextGen vs Spurs): Ward, McGiveron, Pelosi, Adorjan, Emilsson, Morgan.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Ngoo dobio prednost u odnosu na Morgana zbog bolje forme a Vord koji je juce stigao iz Vrekshema je na klupi. Ne znam sto Dzordan Lusi nije ni na klupi, nosi U18 vec par utakmica.
                sigpic

                Comment


                • Ngoo je u odlicnoj formi,opravdano u prvih 11,nadam se da je Wisdom konacno na CB.

                  U zivotu nisam vidio bolji LFC TV stream:

                  http://www.vipbox.tv/watch/31693/1/t...am-online.html
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Kakav stream jebote

                    Idu Andre i Stiven na stopere, Rajan na desnog i Flano na levog. Ako se snalazio u prvom timu po levoj strani, moze i ovde. Ne znam sto nema Robinsona.

                    EDIT: Robbo je povredjen, sad sam se setio.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ngoo

                      Kako ga je samo bacio i onda samo da je pospremi u mrezu on se namesta na jacu nogu.

                      Malo jace Spursi krenuli sa presingom ali izgleda da polako uzimamo loptu u noge. Nervozni i jedni i drugi jer se igra samo jedan mec a sve ovo je novo za njih.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ngoo se zajebava umjesto da zakuca loptu u mrezu,Toni Silva djeluje dobro...
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Sterling, Koudi i Rodan indisponirani totalno, Vizdom dominira.
                          sigpic

                          Comment


                          • Borele j..o te Ngoo!

                            Sta sta je promasio ponovo, mora u 2. poluvremenu uci Baby Fowler.
                            sigpic

                            Comment


                            • Imaju sindrom prvog tima,masimo kao nenormalni...Sterling se budi...
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Evo i Sterling, dajte uvalite ga vise!

                                A kakvu samo tehniku ima, kako ih je promesao kao Dzona Barnsa da gledam i snimke starih utakmica. Mada mora kao i Suso da smanji broj dodira.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X