Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pratio sam ja malo Ramireza, igra decko dobro ne mogu da kazem da je prosek, ali on ne vredi te pare, bar ne jos.

    http://www1.skysports.com/football/n...-Hammers-talks

    Cekicari ce da ugrabe Diamea izgleda, tako da nista od ovog momka izgleda...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Izgleda da je i Diame svjestan da bi kod nas bio rezerva pa s toga odlazi u West Ham.

      Salomon Kalou would be willing to consider a summer move to Liverpool FC, according to the forward’s agent Roger linse, but insist there is no contact from reds.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Barca rejected offers from Sevilla and Betis, but told Liverpool to pay around £7m for Cristian Tello
        Dajte nam još Ibrahima.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment




        • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Izvinjavam se zbog brzog duplog, ali ovo ide samo za Nash-a. Buraz evo ga onaj cuveni video sa asistencijama najveceg:

            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Tooooooooooo majstoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeee <33333333
              sigpic

              Comment


              • Hahaha, valjda ga nece ukloniti opet, nepravda bi bila.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Originally posted by C-Bosh View Post
                  Hahaha, valjda ga nece ukloniti opet, nepravda bi bila.
                  Jel mozes ti nekako da ga snimis pa da ako nestane uploadujes iznova i iznova?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Jel mozes ti nekako da ga snimis pa da ako nestane uploadujes iznova i iznova?
                    Pokusacu.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Originally posted by C-Bosh View Post
                      Pokusacu.
                      Ajde pa javi ako uspes, ovo je blago od videa.
                      sigpic

                      Comment


                      • Neki Engleski mediji prenose da smo zapoceli pregovore oko Krasare. Molim se bogu da je patka. Bilo bi previse da nam dodje jos jedan depresivac u klub.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • PSG nudi 20 miliona za Andya, ali ništa od njegove prodaje. Većina Liverpulovaca je za njegov opstanak.

                          Liverpool have been told Barcelona forward Cristian Tello will cost £7million. The 20-year-old Spain youth international is out of contract at the end of next season.
                          Znači 7 milki treba iskeširati za Tella.

                          C-Bosh
                          Izgleda da nije patka i da su zaista krenuli u pregovore. Mada se iskreno nadam da jeste patka...

                          Liverpool are in talks with Juventus over the signing of Serb forward Milos Krasic.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Ne nudi PSG, samo glasina, ne voli Karlo taj tip igraca.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jbem ti zivot ako dovedemo Krasu, covek se bukvalno raspada, nema ga.... Talentovan je Tello, mlad, ono sto je pokazao u Barsi, dobar je igrac, ali 7m mi deluje malo puno, a mozda opet i nije...

                              A ovo za Kerola je definitivno nebuloza...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Ne nudi PSG, samo glasina, ne voli Karlo taj tip igraca.
                                Pa dobro, a imaju već Hoaraua koji je sličan igrač Carollu i kojima sjedi na klupi i dobija rijetko priliku. Tu su Gameiro i Lavezzi koji su kompletniji igrači od ova 2 i ne zavise isključivo od veznih igrača, mogu i sami stvoriti priliku za gol i zabiti, tako da bi im bilo bespotrebno dovođenje Carolla, što je odlična stvar za nas.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X