Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se izvinjavam, "fans' favourite Maxi"

    Btw, jel ima nekog pomaka u vezi sa Sigurdsonom? On bi vam bio odlicno resenje za male pare. Znam da mislite da vam ne treba jer vec imate igrace istog kalibra, pretpostavljam da mislite na Gerrarda i Shelvey-a, ali realno ne treba ocekivati mnogo od njih. Ne pamtim kad je Steven vezao vise od 4/5 utakmica, a Shelvey jos uvek nije na nivou koji treba Liveru... Sigurdson bi vam odlicno dosao, kao jos jedan igrac koji zna da da gol...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Ja se izvinjavam, "fans' favourite Maxi"

      Btw, jel ima nekog pomaka u vezi sa Sigurdsonom? On bi vam bio odlicno resenje za male pare. Znam da mislite da vam ne treba jer vec imate igrace istog kalibra, pretpostavljam da mislite na Gerrarda i Shelvey-a, ali realno ne treba ocekivati mnogo od njih. Ne pamtim kad je Steven vezao vise od 4/5 utakmica, a Shelvey jos uvek nije na nivou koji treba Liveru... Sigurdson bi vam odlicno dosao, kao jos jedan igrac koji zna da da gol...
      Pa vole ga navijaci...

      Ne zna se jos nista za Sigurdsona... Pa za pare koje se pominju, dobro bi dosao, statistika mu je odlicna, ali trebaju nama kvalitetniji igraci, to je sve... Cinjenica da bi on bio najkvalitetniji ofanzivni vezni, ako izuzmemo Kapetana kojeg muce povrede. Niko se ne buni protiv njegovog dolaska, sem mozda Nash-a...

      Ali ja bi najvise voleo kad bi video ponudu za nekog krilnog igraca, tu nama skripi...;)
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Cinjenica je da vam trebaju kvalitetniji igraci. Ali je pitanje koliko kvalitetni igraci zele u ovom trenutku da predju u Liverpool jos pogotovo ako ih traze drugi veliki klubovi.

        Comment


        • Nemam nista protiv Gilfija ali hocu pleja, krilo i spica, posle moze jos jedan prangijas.

          Valjda ce se Dzerard malo trgnuti, konacno bi trebalo da bude 100% spreman za pocetak sezone, samo da mirno prodje EURO. Ima ogromnu zelju i dalje ali nema dovoljno snage. On ponovo na svom nivou je najvece pojacanje.
          sigpic

          Comment


          • Steve Clark preuzeo WBA! Sve najbolje u radu! Osim protiv LFC
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Liverpool must pay £9m for full-back target
              Liverpool transfer news: Aly Cissokho will cost £9 million

              Liverpool have been told they must fork over £9 million if they wish to land Lyon full-back Aly Cissokho this summer, according to TalkSPORT.

              Liverpool are said on the look out for a left-back to challenge Luis Enrique for a starting spot after the Spaniard’s form dipped dramatically towards the tail end of last season, and have reportedly identified the 25-year-old as the man for the job.

              Cissokho, who moved from Porto to France in 2009 for just over £12 million, is believed to be available – but only at the right price.
              Hajde neka ga više dovedu, evo već nekoliko godina se povezujemo sa njim, ali nikako da dođe do realizacije transfera.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Dobar je Aly. Samo sta bi sa Enrikeom onda? Klupa? Cisto sumnjam da bi Cissokho dolazio dolazio da bude back up. Ali ono, dobre konkurencije nikad dosta.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Kako je sezona odmicala sve vise su se videle slabosti Enrikea na levom beku. Iskreno mislim da bi on bio bolji na centralnom veznom s obzirom na karakteristike ali posto imamo njega kao jedinog beka mora tu da ostane i da dodje drugi, nadam se Ali. Onda smo bas jaki na toj poziciji + Robinson + Ager moze da uskoci. Desno ce Keli pokriti defanzivno kad Glendza nije tu ali ofanzivno ne moze nista. Mozda ne bi bilo lose Hendersona staviti za backup desnog beka, odlicno se snasao onomad a u veznom ionako samo smeta. A jedino pozitivno sto ima kod nas otkad je dosao je defanziva koju je dosta poboljsao za ovih godinu dana. Protiv slabijih ekipa i nizeligasa u kupu dobro resenje po mom misljenju, a ako Glendze nema u bitnom mecu onda Keli pa da bar defanzivno budemo stabilni. Tiki-Taka bi mogao da odgovara Hendersonu ako budemo igrali tako jer ionako samo gleda kako sto pre da se resi lopte i doda prvom do sebe.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne znam Nash da li Jose moze na centralnog, mogao bi u nekoj kombinaciji ako su povredjeni igraci, ali ovako ga ne bi tu stavljao... Ja mislim da njegova opadajuca forma ima veze sa umorom, realno pored malog Jack-a, nema niko da ga zameni sem mozda Gleno prinudno da bude na levoj strani... Odigrao je previse 90 min tekmi, i umor ga je stigao... Nije on neki specijalan igrac, zna se koji su mu kvaliteti a mana nema mrkih posebnih, jednostavno El Toro...

                    Sto se tice Alija, sta da kazem, mi se interesujemo za njega jos kad je Rafa bio trener, i nikako da ga dovedemo... To je sjajan igrac, ali kao i vi, ne shvatam onda gde ce Enrike, jednostavno imali bi dva bas kvalitetna beka, a Ali nije za klupu. Mogli bi se konstantno rotirati, ali nije ni to toliko dobro resenje. Ne znam, trebao bi nam levi bek back up za Enrikea, ali Ali je previse kvalitetan za tu rolu. Naravno cisto da kazem, ja se nikako ne bi bunio da on dodje, naprotiv. Samo bi zeleo da znam kakvu ce rolu on imati ako dodje, a kakvu Enrike.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Buraz Hoze nije toliko prodoran a ima odlican pas i presece veliki broj lopti, voleo bih da ga vidim u 4-2-3-1 formaciji na pripremama bar malo. A uz to ume da povuce loptu i iznese je preko pola, sto je ove sezone previse falilo. Ne bi mi naravno tu bio za startera ali u rotaciji bi bio odlican. Da bude role player za beka i veznog, odlican. A premocan se cinio na pocetku sezone ali vreme je pokazalo da nam tu treba jaci igrac, samo sto imamo prioritetne pozicije pa ce tu i ostati bar jos jednu sezonu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jbg, on spada u grupu defanzivnih bekova, tipican old school, ali ima strasnu kontrolu lopte, strasnu... Ok za rotaciju, donekle, ali nisam za tu soluciju... Aly je vrlo slican Enrikeu, nemoj da pomislis da je on nesto puno ofanzivniji, pratim Ligue 1 pa znam sta pricam...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Liverpool are ready to make a £17 million bid for Adam Johnson of Manchester City.
                          Mnogo ipak...
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Previse, au nece valjda...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Standardno preplacivanje Engleza, kada se pogleda koliko kostaju njihovi osrednji igraci covek bi pomislio da su osvojili poslednjih 10 Liga Sampiona i dva Svetska prvenstva. Kako ih nije sramota
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Jos ce i platu da mu daju kao u Sitiju. Opet pocinjemo sa Englezima, ne valja to, a i Adam Johnson mi je dosta sumnjiv kao igrac.


                                Cabaye: "Who do we fear most? Steven Gerrard is a very important player, very powerful and an inspirational player, a leader. He is the soul of this team, the captain and will be like a king in this game.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X