Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Blago receno, smesno sto nas uopste povezuju sa Llorenteom. Odlican je igrac, al ne vredi te pare, covek je bolja verzija Kerola.. Plus ima 27-28 godina, dakle vec je u piku svoje karijere, a mislim da bi mogao da ode u klub gde ce igrati LS...

    Sto se tice ovog Biglie, stvarno ne pratim Belgiju i slabo ga poznajem, video sam ga na YT, ali to mi nije pravo merilo, tako da ne znam sta da mislim. Vidim da u ligi ima 10 asistencija, a posto je zadnji vezni, to je zaista dobra stvar, mozda bi on i Lukas bili strasan tandem. Ako Tony i Bosh kazu da je dobar play, onda cu i da verujem u to...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Dobar plej ali mislim da to nije dovoljno za nas. Upgrade naravno u odnosu na ove kvaziveznjake ali treba nam tu jaci igrac ako hocemo opet u vrh.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Blago receno, smesno sto nas uopste povezuju sa Llorenteom. Odlican je igrac, al ne vredi te pare, covek je bolja verzija Kerola.. Plus ima 27-28 godina, dakle vec je u piku svoje karijere, a mislim da bi mogao da ode u klub gde ce igrati LS...

        Sto se tice ovog Biglie, stvarno ne pratim Belgiju i slabo ga poznajem, video sam ga na YT, ali to mi nije pravo merilo, tako da ne znam sta da mislim. Vidim da u ligi ima 10 asistencija, a posto je zadnji vezni, to je zaista dobra stvar, mozda bi on i Lukas bili strasan tandem. Ako Tony i Bosh kazu da je dobar play, onda cu i da verujem u to...
        I za nas ga povezuju mada to meni nema smisla covek nije hteo u Real da predje a precice kod nas ili vas van svake pameti ... plus ima neku nenormalnu klauzulu od 40,50 miliona ....
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          I za nas ga povezuju mada to meni nema smisla covek nije hteo u Real da predje a precice kod nas ili vas van svake pameti ... plus ima neku nenormalnu klauzulu od 40,50 miliona ....
          Slazem se sa ovim. Ja ga i ne zelim u Arsenalu. Imamo Robina,Podolskog tu je i onaj Campbell, a nismo se resili ni Chamakha. Plus se pregovara sa Giroudom iz Monpelje-a.
          Bolje te pare koje se navode za Llorentea da Wenger da za nekog kreativca ili Vertrongena.
          Nije tema Arsenala, ali morao sam ovde da napisem kad se vec spominje to oko Llorente-a.

          A sto se Liverpula tice mislim da ni vama ne treba Llorente. Moze se dovesti i bolji napadac od njega za manje novca. Vidim da se spominje Stturidge, on bi vam dobro dosao. Izrazio je zelju tokom prosle sezone da igra na mestu klasicnog spica, U Celsiju nije imao takvih prilika. Ovde bi sa Suarezom cinio 1 od boljih napadackih tandema u ligi.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment




          • Evo gol Coatesa iako ovdje piše da je Suarezov gol ipak je Suarez nije dirao i gol je pripisan Coatesu.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Nakon Sturridgea sada se spominje kako je Liverpul zainteresovan i za Kaloua. Želi ga Schalke, a ovo je izjava Huuba Stevensa:
              "It's obvious; there are many other clubs keen on him. Liverpool for example. But I know for sure he wants to move away from England. This could be our chance!"
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Uzmita Kaloua slobodno.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • http://www.thisisbristol.co.uk/story...ail/story.html

                  Bristol zeli Susa na pozajmicu, Championship bi bio ok za njega, za pocetak.


                  Agger on RVP:" We were prepared for him. I´ve played against him many times and his elbows are old news."
                  Sta reci za ovog covjeka? Bog!
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Uzmita Kaloua slobodno.
                    Ne daj boze... Ni za dzaba...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ne znate vi kakav je Kalou kada se naljuti.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment



                      • Ipak je bolji od Bellamy-a

                        Comment


                        • Barcelona will sell one of three: Cuenca, Afellay or Tello. Liverpool are interested in every single one of them.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Zna se koga treba uzeti od te trojice... Bas me cudi da je i Cuenca na prodaju...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Zna se koga treba uzeti od te trojice... Bas me cudi da je i Cuenca na prodaju...
                              Ibrahim i niko vise.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Joseph Musker
                                Gylfi Sigurdsson will be an #LFC player when the transfer window opens in July, Swansea have admitted defeat in the race to sign him.
                                ....
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X