Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo za Dempsija su ciste glasine. Nije u planovima, bar ne trenutno.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Ovo za Dempsija su ciste glasine. Nije u planovima, bar ne trenutno.
      Duncan Jenkins?
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment




      • YNWA, Maxi!
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Originally posted by C-Bosh View Post
          Duncan Jenkins?
          Brat rodjeni!
          sigpic

          Comment


          • Sinoc bio neki chat sa navijacima, Duncan je rekao da su se vlasnici ipak odlucili na prosirenje Anfielda, sto je po meni odlicno resenje, kapacitet bi bio nekih 70 hiljada. Takodje rekao je ovo za Dempsija, plus pominjao je interes Sitija za Skrtela (on je na njihovoj listi za novog stopera), dodao je i da Suarez ostaje 100%, ali to smo valjda znali.

            There's an offer to buy from SPL side Motherwell, for #LFC's Danny Wilson.
            Last edited by The Admiral; 07-06-12, 18:37.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Moses: Liverpool and Chelsea want me.
              http://www.givemefootball.com/premie...8X4abxeirc#_=_
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • @C-Bosh Je li to taj prijedlog za proširenje?

                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Originally posted by Merlin View Post
                  @C-Bosh Je li to taj prijedlog za proširenje?

                  To je to
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Licio bi na Old Trafford malo.

                    Vama nije frka oko prosirenja stadiona, jer koliko sam skont'o to se moze prosirivati bez problema. Dok su oko Bridgea poslovni objekti i zeljeznicka, pa je to onda nemoguce prosiriti.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Licio bi na Old Trafford malo.

                      Vama nije frka oko prosirenja stadiona, jer koliko sam skont'o to se moze prosirivati bez problema. Dok su oko Bridgea poslovni objekti i zeljeznicka.
                      I kod Anfielda je zajebano, imaju nekakve kuce i zgrade, treba i to rijesiti, jedno vrijeme je bila prica da je nemoguce prosirenje, ali evo sada se opet prica o tom prosirenju.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Licio bi na Old Trafford malo.
                        Sad sam hteo to reci...

                        Ma samo da povecamo broj mesta, realno ovakav klub bi ladno punio stadion kapaciteta 70,000 svaku tekmu...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • @Bosh

                          Vjerujem da je i to zajebano, al' sigurno je lakse za odraditi nego da moras zeljeznicku pomijerati i jebavati se s njom. Ovo se nekako i moze skontati sa zgradama.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            @Bosh

                            Vjerujem da je i to zajebano, al' sigurno je lakse za odraditi nego da moras zeljeznicku pomijerati i jebavati se s njom. Ovo ce se nekako i moze skontati sa zgradama.
                            Ma opet je zajebano, nisu samo zgrade u pitanju, takodje i zemljiste treba da se otkupi od tih vlasnika ili grada, pa onda razne bezbedosne dozvole za prosirenje... Neki kazu da je jeftinije sagraditi nov stadion, nego prosirivati postojeci...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Kako god okrenes, to je patnja.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by C-Bosh View Post
                                Breaking: Maxi Rodriguez is on verge of signing a deal with his boyhood club Newells Old Boys
                                Ocekivano...
                                Eve sad je demantovao...

                                http://www1.skysports.com/football/n...l-at-Liverpool

                                Fans' favourite Maxi told Ole newspaper: "I do not know where these things come from. I have one year left on my contract at Liverpool and did not talk to anybody."
                                Ali ipak mislim da ce otici...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X