Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • samo da stave sterlinga na klupu pa da ga puste da malo igra sta ga cuvaju ko da se za nesto borimo pa nam treba iskustvo
    Liverpool YNWA <3
    Zabavni portal Blejara http://blejara.org

    Comment


    • Reina, Flanagan, Carragher, Skrtel, Enrique, Gerrard, Spearing, Shelvey, Bellamy, Carroll, Suarez

      Subs: Doni, Aurelio, Maxi, Henderson, Coates, Kuyt, Downing
      Carragher

      Nema Sterlinga naravno
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Zato nek je igracina poput Maxi-a na klupi

        I dalje mi nije jasno zasto Carra dobija sansu ispred Coates-a ali eto makar je Shelvey dobio priliku.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Jedino pozitivno u ovom sastavu su Flanagan i Shelvey.Stvarno mi Keni nije jasan sa Karagerom,nema vise smisla da se on forsira,a Coatesu trebaju utakmice.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Ja belaja, nema Sterlinga. A ja se bas ponadao da cu njega vidjeti. Ovako cu skuvano gledati tekmu.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Flanagan i Selvi, bravo za to, nije los sastav. Jedina rupa Spiring koji nazalost mora da igra, Kerol ipak kao jedini napadac sa tom konstitucijom mora da igra, a i dobijamo svaki put kad startuju on, Suarez i Tatica. Nadam se da ce Selvi dobiti zahtevnu box to box rolu i rasteretiti Dzerarda defanzive kako bi unistavao iz drugog plana. Idemo bre, nisu oni bauk!

              Ono sto je bitno je to da je nesto promenjeno, da je Selvi dobio priliku umesto bezmudog, da je Keni odlucio da bar malo izmesa karte kad vidi da nesto ne ide.
              sigpic

              Comment


              • Samo cu reci Keni odlazi! Verovao sam u tebe,ali ovo je dno dna! Sramno da tim koji se bori za titulu moze titulu samo da sanja,a pritom igra ovako!
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Bukvalno ne ide nikako, igraci ocigledno da nemaju neku zelju.. Keni je ja mislim probao sve, evo danas smo 4-3-3 igrali, apsolutno nista nismo prikazali, bilo jer par akcija, ali sve je to jad i cemer. Vezni red nije imao nikakvu kreativnost, Selvi je doduse odigrao dobro, ali nije imao podrsku drugih kao sto je trebao... Steve je bio ocajan, kao i Suarez, a to treba da budu glavni igraci u timu... Kerol solidan, ono simuliranje, boze koji je pijanac i opet bez gola...

                  Mislim da Keni treba do kraja ovu sezonu da istera, pa mozda ako osvojimo i FA kup(u sta sumnjam), mozda da ostane i drugu sezonu, i da mu se pruzi druga sansa, ali ja pravo da vam kazem, nisam za to.. Treba neko mladji, neko ko ce ponuditi novu ideju, jer ove sezone, pored osvojenog kupa, su samo neuspesi i ocajna igra, mada bilo je izuzetaka, ali vrlo malo...

                  Legenda Barnes kaze da nama trebaju tri jaka pojacanja, i apsolutno se slazem sa tim.. E sad, dal ce ih biti tri, i dal ce biti jaka i kvalitetna koliko trebaju, ostaje da se vidi na leto...

                  Na poslednjih 6 utakmica, 5 poraza u ligi...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ne znam vise sta da kazem,rijesili smo da oborimo sve negativne rekorde iz daleke proslosti,Kenny ispade gori i od Souness-a koji je bio 8. na kraju,Hodza je najgori,mislio sam da ne moze gore,ali sam se prevario.Kompleksasi iz komsiluka nas prestizu na tabeli
                    Poceli smo fino,ali kako je utakmica odmicala bili smo sve gori i gori.Formacija mi se svidjela,ali opet nema rezultata,Shelvey solidno odigrao,dobro se kretao,a ostali iz veznog reda svi do jednog kriminalni,Gerrard uzasan,bolio ga je kurac za utakmicu,kao da vec razmislja gdje ce na odmor.Spearing borbeno,siri one rucice svaki jebeni put,a kada mu dodaju loptu obavezno zasere,on nije kvalitet za LFC,to svi znamo,ali mora da igra,jer je jedini zadnji vezni u ekipi.
                    Sudija nas je dosta pokrao,onaj crveni zaista nije trebao da se sudi Pepeu,on ce propustiti polufinale FA kupa zbog gluposti osim ako mu ne poniste suspenziju,ali sanse za to su minimalne.
                    Steta sto nije igrao Sterling,da je on igrao po desnoj strani,ne bi se onaj mucenik iz Njuke dobro proveo,ali Keni zna bolje od nas,tako da
                    Sto se tice Kenija,zavrsice sezonu svakako,iako su mu navijaci Njuke pjevali ''You're getting sacked in the morning''. Mislim da bi bilo najbolje da se povuce na kraju sezone,ali ako je spreman da vrsi promjene i ako je spreman da ne forsira istu formaciju i iste igrace,uz prava pojacanja,treba mu sansu pruziti i u narednoj sezoni,to je najmanje sto je zasluzio,jer ipak je on ispisao najljepse stranice u istoriji kluba.
                    Polufinale FA kupa nam sudi Howard ''son of Manchester'' Webb,tako da,spremite se gospodo.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Joj Liverpula jbt.. Ja ne znam sta se desava sa njima. Treba im kompletan vezni red i odbrana. Napad moze da ide sa Kuytom i Suarezom.

                      Fromacija 4-3-1-2 bi bila odlicna.
                      Ovako na primer nesto:

                      Reina
                      Flangan Skrtel Ager Glen Johnson

                      Gerard


                      Maxi Bellamy


                      Suarez Kuyt


                      Kakav Keroll,ne znam za kolike pare su ga doveli (nesto mnogo preko 20 milki mislim,mozda i preko 30 ne secam se),ali decko stvarno kako su ga velicali nista uradio nije.
                      Karageru da se zahvale za sve sto ej uradio,eventualno mu daju neko mesto u klubu kad zavrsi karijeru i pozdrave se s njim.
                      Vezni red da se pojaca nekim malo zvucnijim imenom, kakav Lucas,kakav Spearing.
                      Napad isto da se proda Kerol i dovede neki golgeter..

                      I naravno da se smeni Daglis jer ako ovako nastavi LFC nece ostati u 10.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Joj Liverpula jbt.. Ja ne znam sta se desava sa njima. Treba im kompletan vezni red i odbrana. Napad moze da ide sa Kuytom i Suarezom.

                        Fromacija 4-3-1-2 bi bila odlicna.
                        Ovako na primer nesto:

                        Reina
                        Flangan Skrtel Ager Glen Johnson

                        Gerard


                        Maxi Bellamy


                        Suarez Kuyt


                        Kakav Keroll,ne znam za kolike pare su ga doveli (nesto mnogo preko 20 milki mislim,mozda i preko 30 ne secam se),ali decko stvarno kako su ga velicali nista uradio nije.
                        Karageru da se zahvale za sve sto ej uradio,eventualno mu daju neko mesto u klubu kad zavrsi karijeru i pozdrave se s njim.
                        Vezni red da se pojaca nekim malo zvucnijim imenom, kakav Lucas,kakav Spearing.
                        Napad isto da se proda Kerol i dovede neki golgeter..

                        I naravno da se smeni Daglis jer ako ovako nastavi LFC nece ostati u 10.
                        Lukas je nas najbolji igrac prosle sezone, i jedan od najboljih zadnjih-veznih u ligi...

                        Kakva je to formacija, crni bice ??? Bez veznog reda.. Treba nam par veznjaka, da, ali odbrana je sasvim na mestu...
                        Last edited by Freshman; 01-04-12, 16:39.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment




                        • U narodu poznatiji kao 'tocilo'

                          Comment


                          • Jos sa 10 igraca, objasnio covek.

                            Vidite ljudi, ja jos razmisljam o jednoj stvari. Sad ne ide pa ne ide ali ajde da izuzmemo poslednjih par meceva. Bilo je igre, bilo je sansi, bilo je dobrih partija svakog pojedinca, samo ne mogu da se nadju zajedno. Pokazalo se da tim ima potencijala ali nesto jednostavno ne stima. Ne ide jedna, druga, treca formacija. Sto vise sezona odmice, sve mi se vise cini da je do toga sto Keni ne zna da sklopi sve ovo, da bi neko drugi sigurno vise izvukao i iz ovih momaka i kad bi doveo ista pojacanja. Mnogo ga volim i cenim ali mora da promeni funkciju u klubu. Neka ga za direktora akademije, to je dobro radio. Od 2009. kad su ga tu postavili je i poceo nagli uspon i stigli su maltene svi ovi momci o kojima pisemo svaki dan.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mislim da vam je skauting ocajan,cini mi se da samo kupujete igrace iz Engleske (ako sam pogrijesio,izvinjavam se),nemate nekih juznoamerikanaca sem onog nesretnog Lukasa i jedinog lika da valja Suareza ,u veznom redu ste mnogo al mnogo spori,sve je nekako traljavo,treba vam neki mladi play ala Modric da to sve razigra,onaj mali celavi Spearing nije za Liverpula,bolje njemu lezi neki Wigan.
                              Prvo sto treba je da promjenite Kenija i ljude zaduzene za skauting (citaj Kerol) i nadjete nekog provjerenog trenera tipa Martina O'Nila,ipak Liverpul ima tradiciju i ne smije dozvoliti ovakve rezultate unazad 5-6 godina,realno
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma kakav Lucas,ove sezone bar nekoliko utakmica sto sma gledao veze nema.
                                Kako kakva formacija
                                Pa ofanzivni vezni Belamy i Maxi,zadnji vezni Stiv,a odbrana treba,levi bek (flangan jeste dobar ali treba neki malo iskusniji),a uvek bi trebalo i neki stoper vrhunski da se nadje u slucaju povrede nekog igraca sto da ne? ;)
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X