Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo pustanje Balotelija za dz je najsmekerskiji potez jednog trenera u skorije vreme.

    Prodace FSG klub pre ili kasnije, sa tog aspekta su napravili neverovatan posao. Imamo prejak marketing i sponzore za klub koji ne igra LS 6 godina. Od Kineza bi se ocekivalo da Klopu ostave slobodu u transferima i pojacaju u odnosu na FSG po pitanju plata, obestecenje je FSG spreman da kesira.

    Iako nije dosao Daud i levi bek, ima pozitivnih stvari. Najbolje je to sto smo se resili neupotrebljivog otpada. Otkad znam za sebe u klubu je uvek bilo 5-6 klasicnih kanti cak i onda kad smo pod Rafom imali neuporedivo jacu prvu postavu nego sad. Trenutno svi imaju ulogu u timu i korisni su u odredjenim tipovima utakmica a na Klopu je da to izbalansira. Ne mogu ni za koga trenutno da kazem da je bas panj koji ne sluzi nicemu, mozda Moreno.

    Sledece leto se zahvaliti Lukasu, Hendersonu/Lalani i mozda Staridzu ako se on i Klop ne mirisu, umesto toga plejmejker(Daud), fizicki dominantan vezni i pouzdan spic + levi bek i ova brza ekipa dobija trecu dimenziju.
    sigpic

    Comment


    • Cini mi se da smo u plusu posle ovog prelaznog roka, ne znam tacno podatke, ali oko 15-20m.

      Razmisljam bas, i mislim da je Klopp imao na pocetku oko 100m za transfere, verovatno i vise, s obzirom da smo profitirali, a Klopp koliko znam ne dovodi igrace na zimu, sledece leto ce imati poprilicno velik budzet..

      Comment


      • Još mi je nejasno što ovakav prelazni rok Liverpula, više sam očekivao, ili je Klop zadovoljan ili ga koči onaj transfer komitet ili kako se već zove. Lijevi bek manje-više, ali zadnjeg veznog sam bio uvjeren da ćete dovesti nekog.

        Comment


        • Pa nije ni bilo na raspolaganju nekih igraca na trzistu, pa Klop nije hteo ici po neke Chilwele i slicne, a i nema nesto da ponudi boljim igracima, pod tim mislim na platu i LS. Pa najvecu platu u klubu imaju Milner i Sturridge, obojica po 120k, dok jos samo Henderson i Firmino imaju oko 100k, a ostali ispod. Npr. kod Uniteda gde bar cetiri igraca imaju preko 200k, neki blize 300.

          Comment


          • Je l neko gledao igrača koji je na "Vi" sa loptom juče protiv Italije U21 ?



            Otrese Ćerija, op biciklica, pa kroz noge, pa vide ove robije da mu ne mogu ništa i naravno krvnički faul ! Je l jbg ima u nogama samo Surdulicu, zato Henderson panjina mora da igra

            Comment


            • Originally posted by Casiraghi View Post
              Ne zajebavaj, dovoljno je da ukucas Mahmoud Dahoud na YT i vidis razliku u toj generaciji. Grujic nece biti taj nivo za 3 zivota. A dobice sansu svakako, bice povreda i suspenzija, kupovi... Osim 3 derbija protiv Partizana nije nista vazno odigrao u zivotu, od toga jedan odigrao vrhunski, treci solidno a u drugom nestao kao picka posle prvog starta Evertona. Daleko je to od bilo cega ozbiljnog jos uvek, samo izgleda dominantno zbog te visine a nije na vi sa loptom.
              Moras Brajko pazljivije citati, pogledaj bold.
              sigpic

              Comment


              • U jbt, ja istpriovao da si napisao da je na "Vi" sa loptom. Izvinjenje.

                Uglavnom mora Grujan da dobija više prostora, igrao je valjda samo protiv Barnilija, nisam ga gledao, ali mi iz okruženja pričaju da je bio sasvim solidan.

                Juče dominacija, glavna faca na terenu, ali jbg, propast je što se u naš fudbal odavno uvukao taj luzerski mentalitet, strah od pobede, da toga juče nije bilo 3:0 za nas, ovako....

                Comment


                • Potpuno je jasno da je prevazisao JSL i U21 nivo.

                  Imao jedan dobar sut protiv Barnlija ali se utopio u prosek, nije imao prostora da se pokaze, nabijali se svi jedan drugom u krilo. Igrace sigurno ako bude umirao na treninzima, Klopu je to svetinja.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma bice nama vezni ok cim se vrati Can, ali da li ce biti dovoljno za top4, cisto sumnjam. Mada i ja bih pre gledao Grujana nego Henda.

                    Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Comment


                      • Liverpool are in prime position to sign Dahoud in the future, with the player sharing the same agent as Emre Can. (Tony Barrett)
                        ....
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne bi me cudilo da Siti ili Junajted ulete na kraju sezone. Da je to tako, mi bi ga doveli ovo leto, ne znam sto bi cekali bilo sta.

                          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Ima klauzulu iduce ljeto vako smijesnih 20m ako se ne varam.

                            Vama Dahud bi lego ko Gangari vinjak
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Sta je to za Siti, Celsi, Junajted, oni ce da ga pretplate samo da ga mi ne bi uzeli. Iako igrac nije nista specijalno, potencijal je, ali daleko od top nivoa. U suprotnom bi vec bio u nekim od tih klubova, ili bi otisao u Madrid/Barsu...

                              Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment



                              • Bas kul video.

                                Comment

                                Working...
                                X