Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne može Deni umesto Lalane a da se ostane na 433, iskreno ja bi voleo i 442 da vidim jednom ali MUN nije baš prilika za neke eksperimente.
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Previse ofanzivno bi to izgledalo s Staridzem koji nije u najboljoj formi. Can umesto Lalane, a Vajnaldum napred i to je to.

      Comment


      • Zašto insistirate na Vajnaldum napred, kada je i Lalana u ovoj formaciji (433) igrao iza Firmina, Coua i Manea....., jednostavno samo Čan umesto Lalane 1 kroz 1, a ostalo ništa ne pipati
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Ma nije poenta da je previše ofanzivno, nego to da Dani nikako ne bi mogao da zameni Lallanu po work rate-u. A u Kloppovom sistemu to je ključno. Iskreno se nadam da će Lallana stići da se oporavi za tekmu.

          Voleo bi da vidim duel na sredini Can-Pogba. Kakve fizikalije, kakva bi to borba bila.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ne moze Can da igra na poziciji na kojoj igra Lallana, a Gini nije dovoljno agilan i pokretljiv da igra presing kao sto igra Lallana. Ili da menja formaciju, ili da proba sa Milnerom u vezi, a Moreno ili Can na beka. Ali ja sam siguran da ce Lallana biti spreman.

            Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Ma nije poenta da je previše ofanzivno, nego to da Dani nikako ne bi mogao da zameni Lallanu po work rate-u. A u Kloppovom sistemu to je ključno.
              Pa to i jeste onda previse ofanzivno kada zamenis igraca koji mnogo doprinosi defanzivi s Staridzem koji ni presing ne vrsi dovoljno kada je najistureniji.
              Last edited by Победа; 06-10-16, 16:10.

              Comment


              • Poprilicno sam siguran da Jurgen nece mnogo menjati, samo ce Sturridge upasti u igru, Firmino ce preci levo, a Coutinho 10-ka. Takva je takticka promena bila protiv Swansea kada je Lallana izasao, ili barem neki vid formacije. Danny ce morati da grize bar 45 minuta, inace Origi ceka kao zapeta puska.

                Mislim da Klopp jos nece ubacivati Cana jer je nespreman, a i ne zeli da dira Hendersona u ovoj roli posto je za sada dobar.

                Koliko god Lallana bio dobar, po meni je ipak kljucnije da Firmino i Cou igraju, Firmino jer je all round beast ove sezone, a Coutinho jer u vecim tekmama nema boljeg igraca od njega u LFC. Svakako da neigranje Lallane ipak u ovom momentu predstavlja hendikep jer je u opasnoj formi, a ono sto je jos losije, jeste da je on igrac kojem posle povrede bilo kakve prirode treba odredjen period da udje u bilo kakvu formu, nadam se da ce se to pod Kloppom promeniti.

                I da, mislim da bi stavljanje Morena u 11, bilo ravno samoubistvu, samo zato da bi Milner igrao u veznom redu. Ne treba nam to.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Mene vise zanima ko ce biti na golu...

                  Comment


                  • Ja bih mnogo voleo da vidim sredinu Can-Henderson, a da se Vajnaldum premesti na prirodnu poziciju, ali mislim da necemo uskoro videti takav scenario.

                    Comment



                    • I dalje se najezim i skacem po stanu kad pogledam golove protiv Norwicha i Dortmunda.

                      Comment




                      • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Gini se povredio malopre protiv Francuza, izašao je u drugom poluvremenu. Čini mi se da je zadnja loža u pitanju, nisam siguran...

                          Verovatno će Can protiv Junajteda umesto njega.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Last edited by Brian McShtull; 13-10-16, 16:38.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • 3 Matches ✔️
                              3 Wins ✔️
                              11 Goals scored ✔️

                              Last edited by z0La; 14-10-16, 12:01.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Klopp dedicates manager of the month award to his backroom staff. #lfc (James Pearce)
                                Najveci smeker medju trenerima.

                                Comment

                                Working...
                                X