Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno mozete na njemu dosta izvuci, pre svega ako se zagreju seici za njega! Bio to PSG ili City, mada sam siguran da on u City nece preci...

    Comment


    • Originally posted by C-Bosh View Post
      Mislim da je vrlo moguce da ode,prozivljava pakao na svakom gostovanju jer mu zvizde i pogrdno pjevaju protivnicki navijaci,pa cak i na Enfildu se to desava,fantastican igrac,ako ode ja stvarno ne znam ko ce da nam igra u napadu...
      To samo bog zna... I ja sad nesto pocinjem da sumnjam, em sto mu zvizde, pritisak, propustene sanse, sve to kad se nagomila, dosta razloga za odlazak, pa cak i u PSZ... Takav igrac se tesko nalazi sto kaze JC.. Ali eto dokle smo dogurali, prosle godine smo govorili kakav ce on igrac biti i da nikad nece otici, a evo posle jedne godine provedene u Liverpulu, posle svega sto se izdesavalo, poceli smo na svakakav nacin mislit o njemu, pa cak i na njegov odlazak iz kluba, u koji ja realno, nikad nisam verovao da ce se desiti, bar ne u skorije vreme...
      Ako ga izgubimo, ja stvarno ne znam kako mozemo napraviti uopste neki tim koji ce se takmiciti ne za titulu, nego za top6 u dogledno vreme...Ovo verovatno depresija govori iz mene...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by FresHMaN91 View Post
        To samo bog zna... I ja sad nesto pocinjem da sumnjam, em sto mu zvizde, pritisak, propustene sanse, sve to kad se nagomila, dosta razloga za odlazak, pa cak i u PSZ... Takav igrac se tesko nalazi sto kaze JC.. Ali eto dokle smo dogurali, prosle godine smo govorili kakav ce on igrac biti i da nikad nece otici, a evo posle jedne godine provedene u Liverpulu, posle svega sto se izdesavalo, poceli smo na svakakav nacin mislit o njemu, pa cak i na njegov odlazak iz kluba, u koji ja realno, nikad nisam verovao da ce se desiti, bar ne u skorije vreme...
        Ako ga izgubimo, ja stvarno ne znam kako mozemo napraviti uopste neki tim koji ce se takmiciti ne za titulu, nego za top6 u dogledno vreme...Ovo verovatno depresija govori iz mene...
        Ako nam ode jedini WC igrac iz ekipe mi mozemo da se pozdravimo gornjim dijelom tabele,jedino ako Komoli odradi djavolski dobar posao tokom ljeta,ili da nam dodje neki trener cudotvorac,a sanse za to su ravne nuli.Stivi vise nema 25 godina i ne moze da vuce 10 balvana za sobom,nacele su ga povrede,a i godine su tu,tako da ne znam,PL je postala prejaka,i iskreno se bojim za buducnost Liverpula...
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Lucas Leiva:

          14 league games since his injury
          13 goals and 16 points

          A kada se sjetim da sam ga ismijavao kao igraca

          Comolli jedan transfer pogodi pa tri fuli.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
            Lucas Leiva:

            14 league games since his injury
            13 goals and 16 points

            A kada se sjetim da sam ga ismijavao kao igraca

            Comolli jedan transfer pogodi pa tri fuli.
            Nekad ni u najludjim snovima nisam mislio da ce nam Lucas ovoliko nedostajati.From zero to hero sto bi se reklo...
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Originally posted by C-Bosh View Post
              Nekad ni u najludjim snovima nisam mislio da ce nam Lucas ovoliko nedostajati.From zero to hero sto bi se reklo...
              Znaci nismo svesni koliko smo izgubili na njegovoj povredi.... Od kako se on povredio, nista nije islo za LFC kako valja, sem taj glupi kup sto smo osvojili...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                Znaci nismo svesni koliko smo izgubili na njegovoj povredi.... Od kako se on povredio, nista nije islo za LFC kako valja, sem taj glupi kup sto smo osvojili...
                Nemoj tako,tu je Jay Fucking Spearing Dok nama takvi budu igrali u prvom timu nece biti leba od nas.Mada mozda i iznenadi i pretvori se u novog Lucasa,nikad se ne zna...

                http://www1.skysports.com/football/n...-a-possibility

                Evo i na Sky-u.Super nema sta,rasprodaj sve sto valja da bi se skupile pare da se dovede Jermain Defoe ili neko slican za 35 miliona funti
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Originally posted by C-Bosh View Post
                  Nemoj tako,tu je Jay Fucking Spearing Dok nama takvi budu igrali u prvom timu nece biti leba od nas.Mada mozda i iznenadi i pretvori se u novog Lucasa,nikad se ne zna...

                  http://www1.skysports.com/football/n...-a-possibility

                  Evo i na Sky-u.Super nema sta,rasprodaj sve sto valja da bi se skupile pare da se dovede Jermain Defoe ili neko slican za 35 miliona funti
                  Taj ne moze iznenadit vjeruj mi .Kad ga vidim na terenu izgleda kao siroce.

                  Mene strah da sad Nikica Jelavic ne proradi pa da ne bacimo oko na njega i istresemo jedno 30 miliona .

                  Trebaju nam izvanredni transferi na ljeto ako hocemo da se vratimo tamo gdje i pripadamo a ja polako gubim nadu u transfer politiku ovog kluba.Koliko smo bacili para na 5-6 prosjecnih igraca mogli smo 2-3 igracine dovesti za te pare.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Treba tu dosta kockica da se poklopi... Treba ubosti transfere, dovesti prave igrace ali ce i drugi trositi! Chelsea i City pre svega, tako da sve zavisi od mnogo faktora!

                    Comment


                    • Dobro bre ljudi polako majku mu. Isti taj Komoli je bio sjajan u Arsenalu i jos bolji u Totenhemu. Englezi su dovodjeni zbog onog pravila koje treba da stupi na snagu, da imas odredjeni broj domacih igraca u ekipi. Ako Komoli nije Totenhemov insajder kod nas sa zadatkom da nas upropasti, a tesko da jeste, onda je mozda i to da je imao jedan svoj los prelazni rok. Keni je veliki as. Ako budu tu i sledece sezone, mogu na leto mozda nesto bolje da naprave. Imamo para, imamo akademiju, imamo dobrih igraca samo nam treba jos nekoliko pravih. Napisao sam juce, treba mnogo vremena za sistem sto i jeste cilj i politika kluba. Ako na leto budu punili sa Englezima, onda nek se teraju. Kupljeni su Suarez, Enrike i Seb, tako da nisu iskljucivo engleska pojacanja. Videcemo sve, na greskama se uci.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ali poenta je Nash, da nisu normalno samo Englezi dovodjeni, ali sve koje smo doveli, ama bas nista nisu pokazali, trio Dauninga, Kerola i Henda, koji tesko da ce biti neki igrac u buducnosti, prosecan talenat koji je preplacen... Svi do jednog zestoko preplaceni..
                        Imamo akademiju, al njima treba sada pruziti priliku kad je sezona izgubljena, pre svega mislim na Sterlinga koji je po meni spreman za akciju Premiershipa... Njega gurati, da bi decko stasao sto pre, jer je neverovatan talenat, ali on taj talenat ne moze pretvoriti u nesto vece ako bude nastavio da igra tekme za rezerve... I Susa takodje, on je cak godinu dana stariji, 93 godiste... Oni pre 20-te moraju da se afirmisu u PL ligi, jednostavno moraju... Na Keniju i Boreliju i ostalima je da odluce...
                        A na leto ja opet kazem, mesavinom talentima iz akademija, ulagati i u transfere, ali pametno... Vec sam rekao koje nam pozicije skripe nenormalno, njih popuniti pa onda videti sta i kako...
                        Za Suareza nemam reci, kad vidim da je na Sky-u, koji je najpouzdaniji po pitanju vesti i transfera, ne znam sta da kazem... Bruka za klub, ako takvog igraca puste pa cak i za 50 miliona... Niko ne sme da bude veci od kluba to stoji, ali ne verujem da on zaista zeli da ide iz Liverpula...
                        Last edited by Freshman; 12-03-12, 13:11.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Sve stoji, samo nije sve tako crno a Keni kad bi priznao da je sezona izgubljena skidali bi mu glavu, ionako su vec krenuli. Za Henda i dalje smatram da je potreban neki okidac da izvuce nesto iz njega, jednostavno kad vidim onaj one-touch osecam da ima nesto u tom coveku.

                          S obzirom na to da nece biti LS, mogao bi Komoli po Francuskoj da kupuje, ima dosta dobrih igraca. Dvojac Monpeljea bi nam mnogo dobro dosao + Hoile ili Mozes iz PL da se uzmu, vec su naviknuti. Musa Sisoko je zver samo je skup, mislim da nam je za njega potrebna LS. Hazard ce negde drugde, to je sad definitivno ali nije on jedini igrac na svetu.

                          A vezano za Sky, po njima je Bent postao onomad nas igrac, Defo takodje tako da nisu ni oni toliko pouzdani. Geri Kejhil takodje na leto.
                          Last edited by Casiraghi; 12-03-12, 13:33.
                          sigpic

                          Comment


                          • Iskreno se nadam da ce nam ostati Luis Suarez jer bez njega o5 moramo da trazimo nove profile igraca novi stil igre i dosta pomeranja, liverpool pratim jedno 9 godina vec i nadam se da ce se polako kockice sloziti i da cemo ponovo biti liverpool iz 2007 naprimer kada je igra bila na visokom nivou ali liverpool treba da malo obrati paznju na druge transfere da dovede jos jedno igraca sredine terena tipa javi martinez da igra sa gerrardom i lucas leivom kada se oporavi i dobro bi nam dosao jedan igrac u napadu poput soldada a na mestu krila da bi mogao kao podrska suarezu i napadacu jedan kreativac tipa muniam ili marko marin
                            Liverpool YNWA <3
                            Zabavni portal Blejara http://blejara.org

                            Comment




                            • Anfield Road <3 dobrodosao,budi sto aktivniji u temi Liverpula
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • bolje vas nasao ili na boljoj poziciji nas nasao
                                Bicu naravno nego zna li neko ko treba od mladih da se prikljuci dogodine prvom timu o tome se vec uveliko prica kako se nece trositi para na pojacanja kako su alternativa
                                Stierling samo za njega znam gledao sam to negde
                                Liverpool YNWA <3
                                Zabavni portal Blejara http://blejara.org

                                Comment

                                Working...
                                X