Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lijepo je vidjeti ovakve stvari iz svlacionice,a Carroll izgleda ne moze bez alkohola



    Ode Torres da osvaja trofeje.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Stjuart Dauning je proglasen za igraca utakmice,zasluzio je,u zadnje 2 utakmice jako dobre partije...
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Kako je lepo gledati ovakve stvari, videti ih ovako srecne, neprocenjivo... Posle dugo godina jos jedan trofej u vitrini, konacno... Nadam se da je ovo nov pocetak, da ce im ovo podici samopouzdanje za dalji nastavak sezone...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Bice Stjuart veliko pojacanje,on i Kerol dizu formu,i od njih prave stvari ocekujem tek sledece sezone.Nadam se da ga nece uprava prodati,jer ce svakako biti na gubitku,treba da ga ostave jer moze biti vrlo koristan,cak imam osecaj da ce nam biti jedan od glavnih igraca sledece sezone
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Ma sta vam je, NE NAPADAJTE coveka Kerol NIKADA NE PIJE ALKOHOL !

            Comment


            • champs.jpg

              Kako mocna slika...


              ambs.jpg

              Mlade nade Adam Morgan i Brad Smith
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Originally posted by c-bosh View Post
                [ATTACH=CONFIG]4535[/ATTACH]

                Kako mocna slika...


                [ATTACH=CONFIG]4536[/ATTACH]

                Mlade nade Adam Morgan i Brad Smith
                Samo Bellamy tuguje, žao mu haman sunarodnjaka.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Originally posted by Merlin View Post
                  Samo Bellamy tuguje, žao mu haman sunarodnjaka.
                  Jbg to je njegov klub,treba ga razumjeti,isao je kao djecak na njihove utakmice,citao sam da je posle utakmice pozdravljao navijace Kardifa,takodje je tjesio igrace.Svaka mu cast,nevjerovatno je kako se smirio u Liverpulu,ni nalik na onog ludaka iz prethodnih godina...
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Čestitke Liverpoolu na osvojenom trofeju, mada je Cardiff uložio puno truda u sinoćnju utakmicu i zato mi ih je ipak žao, ali moraju se suočiti sa time. Kako god, utakmicu sam gledao sa užitkom jer su oba tima pružili sjajnu igru ;)

                    Comment


                    • Toliko o moci LFC koji ne moze da rijesi jedan Cardiff bez problema.OK,trofej liga kupa su osvojili,ali brate


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Samo hocu da vam cestitam na osvojenoj tituli. Umalo da Cardiff ponovi ono sto je Birmingem prosle godine.

                        U subotu se spremite.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment




                        • veliki respekt za ovo...

                          Comment


                          • Originally posted by Fanta View Post


                            veliki respekt za ovo...
                            Kao što si rekao, respect za ovo, navijači Cardiffa su pokazali da nisu smeće od navijača kao što su neki..Još jednom RESPECT

                            Comment


                            • Originally posted by c-bosh View Post
                              Jbg to je njegov klub,treba ga razumjeti,isao je kao djecak na njihove utakmice,citao sam da je posle utakmice pozdravljao navijace Kardifa,takodje je tjesio igrace.Svaka mu cast,nevjerovatno je kako se smirio u Liverpulu,ni nalik na onog ludaka iz prethodnih godina...
                              Ma da, znam sve. Još je dobio ovacije od njih kada je tek ušao. A fakat se smirio, nema više ni onih ispada sa sudijama, doveo ga Kenny u red.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                Toliko o moci LFC koji ne moze da rijesi jedan Cardiff bez problema.OK,trofej liga kupa su osvojili,ali brate
                                Bolje komentarisi svoj tim koji je popio petardu,nego sto ovde prosipas pamet i hejtujes.Pozdravlja te Robin Van Persi ;)
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X