Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sportklub.info/fudbalske-...je-hejsel-1985

    Evo i nesto o Hejselu sto sam nasao.Svim navijacima Liverpoola bi trebalo biti krivo za ovu tragediju!
    1977 1978 1981 1984 2005

    You'll Never Walk Alone

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Kenny pokazao interes za igrača Barcelone Tella. Bit će teško dovesti ovakvog igrača, jer ne vjerujem da će Pep htjeti ispustiti ovakvog igrača, opet ko zna.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Akademija tj. u18 selekcija je savladala Everton sa 3-1,iako je moglo biti mnogo vise golova za nas.Nas je vodjstvo doveo sjajni Jack Dunn odlicnim udarcem sa 20-ak metara,Everton je izjednacio u finisu poluvremena,iako je Belford mogao mnogo bolje da reaguje.U novo vodjstvo nas je Adam Morgan odlicnom zavrsnicom.Konacnih 3-1 za nas postavio je opet Baby Fowler(sto bi reko' Nash),nakon fenomenalnog prodora Jordana Ibe-a koji je promijesao 2 Evertonova defanzivca i uposlio Morgana koji je lagano savladao golmana.Vrlo brzo nakon naseg gola jedan Evertonov igrac je dobio crveni(zaboravio sam mu ime ),nakon ostrog starta...
          Pred kraj utakmice imali smo i penal,koji nije iskoristio Morgan(mislim da mu je ovo 4. promaseni penal ove sezone ),ne znam zasto nije sutirao Matty Regan koji iako je stoper/bek sjajno sutira penale.Igrac utakmice za mene Jordan Ibe(iako je Morgan dao 2 gola),vrlo zivahan na desnoj strani odlicni prodori i driblinzi(valjda nismo uzalud dali milionce za njega).Jedina losa vijest je da se povrijedio Ryan McLaughlin i vjerovatno ce propustiti utakmicu LS za mlade protiv Ajax-a.
          I da ne zaboravim debitovao je Sam Magri i imao sjajnu priliku da se upise u strijelce ali je lose reagovao glavom.Takodje zvanicni debi je upisao i spanac Nacho koji je usao u 2. poluvremenu i djelovao sasvim obecavajuce(imao je jednu sjajnu akciju sa Ibe-om i Hatch-om koji je asistirao Morganu ali je ovaj promasio).
          Sam Magri ce potpisati ugovor sa nama,a nasi ce platiti Portsmouth-u 150 hiljada funti...
          Imali smo i 2 ponistena gola...

          Ovo je bio sastav:

          Belford

          McLaughlin Magri Rafferty Regan

          Baio Lussey

          Ibe Dunn Peterson

          Morgan
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Nema sanse da se to desi, svako ko iz Barsine skole izadje kao kvalitetan igrac, obicno ne odlazi odatle, a Tello je izuzetno talentovan i on kao i Cuenca i Thiago su planirani za buducnost Barse... E sad, ima izuzetaka, al oni su retki zaista...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Tako je, Barcelona ne prodaje mlade igrace tako lako.Tello ionako zeli igrati za Barcelonu (logicno) vjerovatno su najbolji tim na svijetu, ali drago mi je da se Kenny trudi da dovodi dobre i talentovane igrace.
              1977 1978 1981 1984 2005

              You'll Never Walk Alone

              Comment


              • I ja sam pesimističan po tom pitanju dovođenja Tella. Teško da ga Barca pusti, ali barem probati.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Ljudi imamo Susa, Sterlinga, Morgana, Tekseiru i Ajbia, uopste izuzetno jaku akademiju i ako se sa njima bude radilo kako treba postace svi klasa.

                  Suso je jedina greska Barse ali tamo je imao problem sa trenerom i cak i kad je dosao kod nas ljudi koji su strucniji od nas i bolje poznaju desavanja u akademijama su mislili da Suso nije dobar potez. On je, na nasu srecu, sve demantovao za sada.
                  sigpic

                  Comment


                  • Moram dupli.

                    Selvi ide na pozajmicu u Midlsbro do kraja sezone posle finala. Potreban nam je u rotaciji bez obzira na to sto ce mu dobro doci. Ja ga ne bih sad dao jer je Lukas povredjen ali kad vec nije u Kenijevim ozbiljnijim planovima ajde.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Moram dupli.

                      Selvi ide na pozajmicu u Midlsbro do kraja sezone posle finala. Potreban nam je u rotaciji bez obzira na to sto ce mu dobro doci. Ja ga ne bih sad dao jer je Lukas povredjen ali kad vec nije u Kenijevim ozbiljnijim planovima ajde.
                      Htjedoh sad da postavim.Odlicno je ovo,steta da grije klupu ovako sjajan mladi igrac,'Boro je idealna ekipa za njega,bore se za PL i Shelvey bi mogao dosta da im pomogne...

                      http://www1.skysports.com/football/n...e-Shelvey-deal
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Ako se Shelvey nije mogao nametnuti Kennyju, ko zna možda u Middlesbroughu možda pruži dobre igre !

                        Želim mu puno sreće..

                        Comment


                        • Očekujem da Shelvey eksplodira u Middlesbroughu. Bolje za njega je ide ponovo na kaljenje, nego da grije klupu.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by Addy View Post
                            Ako se Shelvey nije mogao nametnuti Kennyju, ko zna možda u Middlesbroughu možda pruži dobre igre !

                            Želim mu puno sreće..
                            Dobrodosao Addy,zelim ti puno kvalitetnih postova u temi Liverpula,a Selvi ce se sigurno snaci u 'Boro-u,razbijao je u Blekpulu,nema razloga da tako ne bude i u 'Boro-u...
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Originally posted by Addy View Post
                              Ako se Shelvey nije mogao nametnuti Kennyju, ko zna možda u Middlesbroughu možda pruži dobre igre !

                              Želim mu puno sreće..
                              Dobrodosao majstore, nadam se da ces biti aktivan.

                              Takodje bih pohvalio nase novu bracu Scousere koji su aktivni otkad su dosli i dosta doprinose kvalitetu teme.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Addy View Post
                                Ako se Shelvey nije mogao nametnuti Kennyju, ko zna možda u Middlesbroughu možda pruži dobre igre !

                                Želim mu puno sreće..
                                Evo i ja da ti pozelim dobrodoslicu Addy, budi sto aktivniji....

                                Elem, dobro je ovo za Selvija, cudi me da mu Keni nije pruzio sansu do sada, ali ako ce grejati klupu cele sezone, onda je bolje po njega da unapredi svoju igru negde drugde, a 'Boro je odlicno mesto za to...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X