Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Anfield Road <3 View Post
    bolje vas nasao ili na boljoj poziciji nas nasao
    Bicu naravno nego zna li neko ko treba od mladih da se prikljuci dogodine prvom timu o tome se vec uveliko prica kako se nece trositi para na pojacanja kako su alternativa
    Stierling samo za njega znam gledao sam to negde
    Sterling,Suso,Wisdom, mozda i Coady,oni su to igrama u rezervama najvise zasluzili,ali nije iskljuceno da se neko od njih proslijedi na pozajmicu.Polako bi vec trebalo da se oni uvode u prvi tim,sezona u ligi je izgubljena,a ovim momcima bi iskustvo u PL bilo dragocjeno
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Dobro nam dosao druze, navijas za pravi tim.

      Adam Morgan je jedan od onih koji bi isto mozda mogao da dobije sansu, posto se vraca u formu a ceka se i Tekseira. Toni Silva je na pozajmici u Ligi 2, dobro igra tamo i on je takodje u nekom sirem krugu za pripreme sa prvim timom na leto.
      sigpic

      Comment




      • Racunajuci rezultate od pocetka godine.Naravno i najmanje smo golova dali

        Sutra derbi sa komsijama valjda dobijemo ali kako igramo vrlo tesko.Sutra bih volio ovakav sastav:Reina,Glen,Kelly (Coates),Skrtel,Enrique,Gerrard,Henderson,Shelvey, Suarez,Downing,Carroll i na klupi Sterlinga,ali cisto sumnjam da ce biti i Sterlinga a najverovatnije pocet ce i Adam i Spearing.Nadam se da ce sutra za navijace odigrat i pokazat da smo i dalje glavni u gradu.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post


          Racunajuci rezultate od pocetka godine.Naravno i najmanje smo golova dali

          Sutra derbi sa komsijama valjda dobijemo ali kako igramo vrlo tesko.Sutra bih volio ovakav sastav:Reina,Glen,Kelly (Coates),Skrtel,Enrique,Gerrard,Henderson,Shelvey, Suarez,Downing,Carroll i na klupi Sterlinga,ali cisto sumnjam da ce biti i Sterlinga a najverovatnije pocet ce i Adam i Spearing.Nadam se da ce sutra za navijace odigrat i pokazat da smo i dalje glavni u gradu.
          Joe,nema sanse da Sterling sutra bude u sastavu jer nasa U19 ekipa igra polufinale LS protiv Ajaxa u srijedu,slazem se sa ovim za Kelly-a na stoperu,to je njegova prirodna pozicija i siguran sam da bi on to dobro odradio,za mladu reprezentaciju igra stalno stopera,i to prilicno dobro...Takodje bih volio da vidim Shelvey-a,ali Keni ocigledno toliko gotivi svog zemljaka Adama da nema sanse da ga izbaci iz postave.

          Inace,Stevie sutra igra 400. utakmicu za LFC,bilo bi lijepo da to krunise golom,samo da mu ovi iz Evertona ne polome noge,jer zna se sta je Merseyside Derby,i koliko grubosti on donosi,gotovo svaki derbi zavrsi crvenim kartonom.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Zaboravio sam potpuno na tu utakmicu

            Sutra ako je sta sigurno onda je to da ce biti grubih startova na sve strane.

            Moze se reci da u nekim utakmica nismo imali srece ove sezone,da igramo puno bolje nego pod vodstvom Hodgsona ali ako ovako nastavimo za 2-3 godine cemo postati jedna simpaticna ekipa koju ce svi gotiviti jer nista ne moze osvojiti.Pojacanja tipa Hoillet,Moses sve su to dobri igraci,ali ako zelimo nesto konkretno to nisu igraci koji mogu voditi ekipu do titule.Golmana i odbranu imamo vrlo dobru i mislim da nam tu ne trebaju nikakve korekcije mozda neka zamjena za lijevog beka,ali u napadu i sredini imamo samo dva igraca koji su trenutno kalibar Liverpoola,a to su Stevie i Suarez.

            Apsolutno sam za to Kenny i dalje bude trener Liverpoola jer je covjek zaduzio ovaj klub na mnogo nacina,ali ako ne bude islo mislim da je najbolje da mu se ponudi neka druga funkcija u klubu.

            EDIT: Dobrodosao Anfield Road.
            Last edited by Joe Cole 10; 12-03-12, 22:48.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Dobrodosao majstore, budi sto aktivniji....;)

              Statistika dosta toga potvrdjuje, 6 golova, 5 bodova od pocetka godine... Mnogo losa situacija..
              Sutra derbi, ja ocekujem isti sastav kao i protiv Sanderlenda, s tim sto bi Kerol igrao umesto Kajta, i Dauning umesto Belamija, nek on i Suarez deluju po krilu, Hendo, Spiring i nadam se Gerrard, mada ce verovatno Adam igrati... Odbrana se zna.. Mnogo tezak mec, nema neku vaznost sem da pokazemo Karamelama da smo glavni u gradu, osim toga, nema nikakav rezultatski znacaj ...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Jel moguce da je ovo dres za narednu sezonu?

                Iskreno ovo mi lici kao na neku kinesku kopiju koja se prodaje za 10 eura. Ni United-ov nije nista bolji...

                Comment


                • nadam se da pobedjujemo na derbiju jer to je jedan od najbitnijih meceva za nas jer je to ipak derbi koji uvek ima nesto posebno ja se nadam da spearinga necu morati da gledam da ce biti ljubazan da ostane na klupi jer ne znam sta on uopste trazi u liverpulu a momci hvala sto ste mi napisali za ove mlade igrace sto treba da se prikljuce mislim da tekseira i sterling za sada grabe ka prvom timu a citao sam i za susa da ga imaju u planu mada videcemo ja bih takodje voleo da ih sada posle ovog derbija posto nam je derbi bitan bez obzira na tabelu samo da derbi prodje i ja bi njih vec polako pustao da se malo razigravaju i osete malo premijer ligu jer smo borbu za LS izgubili
                  Edit - ne znam sto ti se ne svidja meni nije los dres sta fali bacimo se mi na igru lako cemo za dres
                  Last edited by Anfield Road <3; 12-03-12, 23:53.
                  Liverpool YNWA <3
                  Zabavni portal Blejara http://blejara.org

                  Comment


                  • Uh nocas protiv Evertona,obozavam ove utakmice protiv njih,koliko god da smo u kanalu,mislim da ce nasi izginuti veceras,jer ipak je to najveci gradski derbi u Engleskoj.Ocekujem neki minimalac od 1-0(kapiten fantasticni iz penala),uz milion promasenih sansi i utakmicu zivota Tima Howarda.Sto se tice sastava,Keni je rekao da jos uvijek ne zna hoce li nastupiti Glendza kojeg muci neka sitna povreda.Takodje je neizvjesno da li ce nastupiti Dzerard od pocetka,ali kako Keni juce rece da je sa njim sve u redu,ocekujem kapitena u prvih 11 veceras.
                    Volio bih da bude ovako nesto:
                    ...................Pepe......................
                    Glendza......Kelly.....Skrtel.......Enrique
                    (Kelly) (Coates)
                    ...........Spearing.....Gerrard..........

                    Downing.......Shelvey......Suarez.......
                    ...................Andy...............

                    Ali sanse za ovakav sastav su ravne nuli,tako da ocekujem Adama,Hendersona,mozda i Carraghera u prvih 11
                    Last edited by The Admiral; 13-03-12, 09:43.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Uff, taj sastav koji si postavio Bosh je savrsen, takvu formaciju bi i voleo ubuduce da forsiramo, ali nazalost, to sigurno nece biti vcrs...
                      Daj boze da dobijemo, nadam se da nece prikazati igru kao protiv Sanderlenda...

                      @Fanta Ma mi smo svi ovde kacili razlicite dresova, gomila ih je, ko zna kako ce izgledati, sledece sezone cemo videti..
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Benitez izjavio da je razmisljao o kupovini Kerola dok je bio u Liverpulu.

                        Glendzo ne igra veceras, verovatno opet ista odbrana mada mozda Karager pocne posto je derbi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Rennes boss Frederic Antonetti: "Yann M'Vila won't be a Stade Rennais player next season." Real Madrid, Liverpool and Arsenal thought to be among his admirers.
                          Strasan veznjak,ne treba ni da pominjem kako bi nam dobro legao...


                          http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/17321840

                          Lijep tekst uoci sjutrasnjeg meca u NextGen-u LFC-AFC

                          @Nash Gdje si procitao da ne igra Glen?
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Klasican francuski veznjak defanzivac... Ne znam koliko bi nam legao i koliko nam je on sad potreban, ja mislim da nije, jer imamo Lukasa... A cuo sam da Ren trazi preko 20 miliona...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by C-Bosh View Post
                              @Nash Gdje si procitao da ne igra Glen?
                              Ortak mi javio kad je video na Twitteru od nekog pouzdanijeg lika kojeg on prati. Lik ne lupa gluposti. Mada nije definitivno, videcemo za sat vremena.

                              Mvila je profil igraca Aleks Song, sigurno nam treba takav. On i Lukas pored bi zakljucali sredinu i kad se doda onakva odbrana tek bismo onda malo golova primali. A i on i Lukas nekad mogu zajedno, nekad mogu da se rotiraju. Uopste mi ne moramo imati standardnih 11, ja sam za to da se taktika primenjuje u zavisnosti od protivnika i da ima redovne rotacije kako bi svi igrali. Toliko je kombinacija. Naravno, pricam hipoteticki kad bi dosao Mvila ili igrac tog profila.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                                Klasican francuski veznjak defanzivac... Ne znam koliko bi nam legao i koliko nam je on sad potreban, ja mislim da nije, jer imamo Lukasa... A cuo sam da Ren trazi preko 20 miliona...
                                Vjeruj mi da je mnogo korisniji u ofanzivi od Lucasa,ja bih svakako volio da ga Komoli dovede,ima 21. godinu i jos puno prostora za napredak,za Adama je profesor fudbala,i u napadu i odbrani,a za cijenu ne znam,sve oko 20 miliona je ok cijena...
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X