Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Coates obavezno u prvu,nadam se da ce Keni to shvatiti.Adam nicim nije zasluzio da igra u prvoj postavi,solidan squad igrac i nista vise,ponekad ga usere neka dobra lopta i to je sve,gdje su ti prokleti prekidi i korneri za koje je Fergi rekao da vrijede 10 miliona,iskreno ne sjecam se nijednog dobrog prekida ili kornera koji je izveo.Shelvey mora da se gura,momak ima znanje i muda sto je najbitnije,zna da postigne gol,ima dobru zavrsnicu,takodje zna i da asistira,sjecam se jedne orgazmicne lopte prosle sezone protiv Fulama u Londonu za Suareza,kakav je to bio pas
    Hendo nema sta da trazi na krilu,ne znam kako to Keni i ekipa nisu shvatili do sada.
    Ne znam,moramo opet ici u neki rebuilding veznog reda na ljeto,mora se dovesti back up za Lucasa,treba nam kreativac,desno krilo,jednostavno ljetnji prelazni rok smo odradili katastrofalno.Adam ne moze postati WC igrac u 26. godini,Downing takodje,za Henda ne znam,skeptican sam u vezi njega jer je jos uvijek mlad...
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Ne znam sta i kako ali na leto nikako Britance, znaci smucili su mi se vise... Nema nista bez Spanca u veznom, to smo videli od kako je Alonso otisao, posle toga nikad nas vezni red nije izgledao dobro i konstantno... Krilo nam treba ko leba, Nash rece da imamo para, ali dal ce vlasnici da daju te pare posle ovakvog plasmana u ligi, ja sam dosta sumnjicav. Kad glupi Commolli kaze jedan dan da smo privlukli svetske i velike igrace, a drugi dan kontradiktuje sam sebe rekavsi da necemo trositi puno... Ne znam sta da mislim, kako sta posle ove sezone, vise mi ni Keni nije jasan, kao da ga je vreme pregazilo, danas na utakmici prva izmena u 87 minutu... Mislim, ne znam kakav je to projekat koji Komoli stalno pominje... Mladi igraci ?? Pa dajte covece Sterlinga, Susa, ko se stvarno pokazao ove sezone od svih igraca dovedenih proslog leta ??? Meni je samo Enrike pokazao klasu, Bellamy se podrazumeva, a ostali ?? Pokazali smo mi igru ove sezone, ali to je toliko bila nekonstanta igra da je to strasno, danas smo igrali fenomenalno pas igru do nekog 60min, a u nekim tekmama smo bili totalno izgubljeni, a realizaciji sansi necu ni da govorim, to je tek posebna prica, 30 golova do sada, pa to je sramota, cak 11 timova u ligi je postiglo vise, a sa tri tima imamo isti broj golova, dakle samo pet timova u ligi je dalo manje golova od nas... To je zato sto Suarez nema podrsku, nema pored njega ko da da gol, a on je ove sezone isto bio los kad je pitanju realizacija, i sta dalje da pricamo... Nemamo igraca na krilu koji ce da predribla igraca, tehnicara, koji ce i da asistira i da daje golove, nemamo kreativca u veznom koji ce jednim pasom resiti tekmu, vide se nedostatci... Odbrana je nesto sto je bilo najbolje ove sezone, Skrtel je postao zverina u tandemu sa Agerom to izgleda fenomenalno...
      Kako i sta raditi na leto, veliko je pitanje, Commolli ce morati dosta da radi na leto...
      Last edited by Freshman; 03-03-12, 18:44.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by FresHMaN91 View Post
        Ne znam sta i kako ali na leto nikako Britance, znaci smucili su mi se vise... Nema nista bez Spanca u veznom, to smo videli od kako je Alonso otisao, posle toga nikad nas vezni red nije izgledao dobro i konstantno... Krilo nam treba ko leba, Nash rece da imamo para, ali dal ce vlasnici da daju te pare posle ovakvog plasmana u ligi, ja sam dosta sumnjicav. Kad glupi Commolli kaze jedan dan da smo privlukli svetske i velike igrace, a drugi dan kontradiktuje sam sebe rekavsi da necemo trositi puno... Ne znam sta da mislim, kako sta posle ove sezone, vise mi ni Keni nije jasan, kao da ga je vreme pregazilo, danas na utakmici prva izmena u 87 minutu... Mislim, ne znam kakav je to projekat koji Komoli stalno pominje... Mladi igraci ?? Pa dajte covece Sterlinga, Susa, ko se stvarno pokazao ove sezone od svih igraca dovedenih proslog leta ??? Meni je samo Enrike pokazao klasu, Bellamy se podrazumeva, a ostali ?? Pokazali smo mi igru ove sezone, ali to je toliko bila nekonstanta igra da je to strasno, danas smo igrali fenomenalno pas igru do nekog 60min, a u nekim tekmama smo bili totalno izgubljeni, a realizaciji sansi necu ni da govorim, to je tek posebna prica, 30 golova do sada, pa to je sramota, cak 11 timova u ligi je postiglo vise, a sa tri tima imamo isti broj golova, dakle samo pet timova u ligi je dalo manje golova od nas... To je zato sto Suarez nema podrsku, nema pored njega ko da da gol, a on je ove sezone isto bio los kad je pitanju realizacija, i sta dalje da pricamo... Nemamo igraca na krilu koji ce da predribla igraca, tehnicara, koji ce i da asistira i da daje golove, nemamo kreativca u veznom koji ce jednim pasom resiti tekmu, vide se nedostatci... Odbrana je nesto sto je bilo najbolje ove sezone, Skrtel je postao zverina u tandemu sa Agerom to izgleda fenomenalno...
        Kako i sta raditi na leto, veliko je pitanje, Commolli ce morati dosta da radi na leto...
        Engleze nikako,imam osjecaj da bi nasi radije doveli nekog Lee Catermola nego li Javi Martineza ili nekog slicnog talentovanog Spanca za isti novac...
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Šteta, jer smo igrali dobro, ali... Sada se možemo oprostiti sa tim 4. mjestom i Ligom Prvaka. Gledati da se ne završi na kraju ispod 6. mjesta, jer bi to bilo sramota i naravno da se izvuče sezona i osvoji FA Cup.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Srecan 61. rodjendan King Kenny-u.Long live the King,i spasi sto se spasiti moze od ove sezone

            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment




              • Ovaj Ngoo je nevjerovatno cudan igrac,ili odigra odlicno ili uzasno,kod njega nema sredine

                Prica se da bi Raheem mogao na klupu protiv Sanderlenda.
                Last edited by The Admiral; 04-03-12, 17:20.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Spominje se sada da bi mogao biti trener Chelsea,a jednog dana volio bih vidjeti ovog covjeka nazad:



                  Kada je otisao iskreno bilo mi je drago sto je otisao i nemam sad zelju da dodje umjesto Kenny-a ali jednog dana kada Kenny ode definitivno bih volio vidjeti Rafu nazad.Imao je svojih gresaka,ona njegova famozna rotacija i jos drugih stvari ali sa njim smo osvojili Ligu Prvaka i konstantno igrali u njoj do zadnje njegove sezone u klubu.Jedan od rijetkih ljudi koji je uspio nadmudriti Jose-a mozda cak i jedini.Zna se i koliko njemu znaci ovaj klub i koliko cesto spominje da bi se volio vratit jednog dana.Da je imao vlasnika poput Henry-a a ne one Amerikance pitanje je kako bi to izgledalo jer evo nekih njegovih transfera,transferi su u funtama:

                  Xabi Alonso 10,700,000
                  Luis Garcia 6,000,000
                  Jose Reina 6,000,000
                  Daniel Agger 5,800,000
                  Dirk Kuyt 9,000,000
                  Alvaro Arbeola 2,500,000
                  Lucas Leiva 5,000,000
                  Fernando Torres 20,200,000
                  Martin Skrtel 6,500,000
                  Javier Mascherano 18,600,000

                  Njih desetorica su kostali 90,300,000 sto u prosjeku daje da smo svakog od njih placali po 9 miliona a vecina od ovih igraca sada su ili glavni nasi igraci ili igraju u vecim klubovima dok smo sada npr za Carrolla platili vise od 1/3 koliko smo platili ovih 10 igraca.Imao je i on svojih gresaka kao Keane,Dossena,Aqua ali kada se sve sagleda za mene on je radio odlican posao.
                  Last edited by Joe Cole 10; 04-03-12, 21:03.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Spominje se sada da bi mogao biti trener Chelsea,a jednog dana volio bih vidjeti ovog covjeka nazad:



                    Kada je otisao iskreno bilo mi je drago sto je otisao i nemam sad zelju da dodje umjesto Kenny-a ali jednog dana kada Kenny ode definitivno bih volio vidjeti Rafu nazad.Imao je svojih gresaka,ona njegova famozna rotacija i jos drugih stvari ali sa njim smo osvojili Ligu Prvaka i konstantno igrali u njoj do zadnje njegove sezone u klubu.Jedan od rijetkih ljudi koji je uspio nadmudriti Jose-a mozda cak i jedini.Zna se i koliko njemu znaci ovaj klub i koliko cesto spominje da bi se volio vratit jednog dana.Da je imao vlasnika poput Henry-a a ne one Amerikance pitanje je kako bi to izgledalo jer evo nekih njegovih transfera,transferi su u funtama:

                    Xabi Alonso 10,700,000
                    Luis Garcia 6,000,000
                    Jose Reina 6,000,000
                    Daniel Agger 5,800,000
                    Dirk Kuyt 9,000,000
                    Alvaro Arbeola 2,500,000
                    Lucas Leiva 5,000,000
                    Fernando Torres 20,200,000
                    Martin Skrtel 6,500,000
                    Javier Mascherano 18,600,000

                    Njih desetorica su kostali 90,300,000 sto u prosjeku daje da smo svakog od njih placali po 9 miliona a vecina od ovih igraca sada su ili glavni nasi igraci ili igraju u vecim klubovima dok smo sada npr za Carrolla platili vise od 1/3 koliko smo platili ovih 10 igraca.Imao je i on svojih gresaka kao Keane,Dossena,Aqua ali kada se sve sagleda za mene on je radio odlican posao.
                    Da,Rafa je bio odlican takticar,ali nevjerovatno tvrdoglav,cesto se svadjao sa igracima,i svidjelo mi se to sto se nije libio da ih otjera vec nakon jedne lose sezone,pa cak i polusezone(Keane).Kad se sjetim koliko sam mu se smijao zbog one izjave o Lucasu,da ljudi zapravo ne shvataju koliko je on dobar.I ja sam zelio da ode nakon one zadnje sezone,potpuno je izgubio svlacionicu,svadjao se redom sa Babelom,Rierom,otjerao Xabi-a da bi doveo Barry-a(na kraju ga nije uspio dovesti),pa ono kad je izvadio Toresa iz igre da bi uveo N'Gog-a kad se Gerrard hvatao za glavu.Nije mi se svidjelo to sto ne daje sansu mladim igracima,imao sam osjecaj da ce prije pustiti Karagera da drvi na desnom beku,nego Kelija npr.Ali siguran sam da ce se on vratiti u LFC jednog dana,i 100% sam siguran da bi on bolje kupovao ljetos.Na kraju krajeva on nam je doveo Sterlinga,Susa,trenera Rodolfo-a Borrell-a za kojeg su Fabregas i jos neki rekli da je najzasluzniji za njihov napredak,ako budu napredovali kako treba ovi momci iz akademije(Suso,Sterling),bicemo vjecno zahvalni Rafi...
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Via @LiverpoolYouths
                      Raheem Sterling warmed up with the subs today and then played some keep-ball with the starting XI. #LFC


                      Ajde bre Keni daj mu bar 10 minuta protiv Sunderlend-a.Btw ovaj mali je vec stigao da napravi 2 djece,jbt 17 godina ima

                      Izvinjavam se zbog duplog posta,ali nisam mogao da izdrzim
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-thanks-to-lfc

                        Arteta says 'thanks' to LFC:

                        ''I just want to take this opportunity to thank everyone for their help and friendship towards me on Saturday.

                        After my accident on the pitch, the Arsenal medical staff did a great job, together with everyone at Liverpool Football Club.

                        From Anfield, I was taken straight to the Aintree University Hospital, where they checked me, just as precaution.

                        Everything was fine and I was able to travel from the hospital and join up with my teammates for the train journey back to London.

                        I've since looked back at the TV images of when I was being taken off and just want to show my appreciation to the Liverpool fans at Anfield. It is touching to receive that response from the fans of a great club when I am leaving the pitch injured. Thank-you.

                        I also want to thank Pepe Reina and the Liverpool players who have sent me messages of support and friendship, this again is really touching and just shows class from a great football club.

                        And very importantly, a message to all the fantastic Arsenal fans, not only all those at Anfield on Saturday who were brilliant, but also those who have sent me many messages since Saturday. It is hugely appreciated. I cannot tell you how much this means to me.

                        It must have looked very serious to everyone as I left the pitch on a stretcher, but I'm pleased to say that I'm fine now and hope to be back on the pitch very soon.

                        Thank you everyone''

                        Mikel Arteta


                        E ovo se zove uctivost i pismenost jednog igraca.Jeste da je igrao za Everton,ali je veliki covjek,u otvorenom pismu se zahvaljuje navijacima na Enfildu,koji mu nisu zvizdali dok je bio povrijedjen,vec su mu pruzali podrsku,iako je igrao za ljutog rivala.A za navijace LFC-a ne treba trositi rijeci...
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Rafa je gresio i ne moze da se pomiri sa time, vidi se iz svake izjave. Imam osecaj da bi poginuo za klub ali Keni je Keni, najbolji za Liverpul samo sto je lose kupovao i ne mora da znaci da ce tako biti sledeceg leta. Videcemo ali imajte na umu da koliko god da je Keni uradio za klub, da treba da ide ako ne budemo ni sledece sezone u 4 i ako ne dodju pravi igraci. Komoli takodje. Liverpul je iznad pojedinaca kako god se zvali. Meni bi tesko palo da Keni ne uspe i zelim da bas on bude taj koji ce nas dovesti do PL i opet do LS ali ako ne bude islo...
                          sigpic

                          Comment




                          • Odavno nisam gledao bolji video.Preskocen je Hodzsonov period,mozda i bolje sto je preskocen,najgori menadzer u istoriji Liverpula...

                            Jbt kako nam treba jedan rasan napadac
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Samo da pohvalim rezerve koje su danas odigrale 0-0 sa Evertonom,ali mogli su da daju 10 komada komotno,nazalost nisam gledao jer sam bio u skoli,ali po izvjestaju citam da su jos gori od prvog tima po promasenim sansama,Sterling je opet po ko zna koji put pravio sou,a za Everton su igrali Jack Rodwel,McFadden,Jagielka,Anichebe,Coleman,Leon Osman,Ross Barkley,dakle standardni clanovi prvog tima Evertona,sto samo dokazuje kvalitet i talenat rezervi LFC-a,ako Sterling ne dobije sansu u nasem prvom timu uskoro,ozbiljno cu da pomislim da je Keni slijep.Svaka cast takodje upravi Evertona koja je dozvolila da se igra na Goodison-u,sto je jos jedan plus za nase mlade momke,jer su igrali na jednom od cuvenijih stadiona u Engleskoj...

                              Liverpool team: Jones, McLaughlin, Mendy, Sama, Wisdom, Coady, Suso, Roberts, Eccleston, Adorjan, Sterling. Subs unused: McGiveron, Ward, Roddan, Morgan, Ngoo.

                              Kakva je ovo generacija sunce ti jebem,samo da nastave da se razvijaju i napreduju...Cim izadju Highlights-i kacim ovde...
                              Last edited by The Admiral; 06-03-12, 18:13.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment






                              • Skrtel igrac mjeseca:

                                http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...krtel-on-award



                                Posto nema nikakvih highlights-a rezervi,nasao sam samo ovo

                                Suso majstor...
                                Last edited by The Admiral; 07-03-12, 17:31.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X