Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad su mu vecina povreda koje ima hronicne neznam zasto jos igra za repku. nek se fokusira na klub, dok je ja mislim Enrique potrebna repka da dobije na iskustvu ne razumem zasto ga ne zove -.-

    Comment


    • Ma Enrike se ne uklapa u sistem Spanije, njima treba neko brzi i tehnicki potkovaniji, ofanzivniji, a to je Jordi Alba... On je cak krilni igrac, dosta ofanzivan bek... Mozda ce ga pozvati za EP, ali on skoro sigurno nece biti starter... Kad jedan Mata mora na klupi da bude, onda ti je jasno kakva je tamo konkurencija, na svakoj poziciji minimum dva vrhunska igraca...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Pearce: "Gerrard was just feeling a little bit tight so we took him off as a 'precautionary', on the grounds we were only going to play him for 45 minutes anyway."
        Ben Smith @bensmithTimes
        Gerrard felt his hamstring. Will go back to Merseyside tonight, assessed by #LFC in morning. Almost certainly out of #AFC game
        Bravo Pierce govedo nenormalno Nece igrati mozda i najvazniju utakmicu u sezoni...
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment




        • Evo ko je golman na treninzima Urugvaja

          Rezerve u 15:00 igraju protiv Wigan-a.Stream za zainteresovane:

          http://www.vipbox.tv/watch/37830/1/w...am-online.html
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • http://www.youtube.com/watch?v=WU7vR...ayer_embedded#!
            Hendo i Chambrelain koji likovi

            Comment


            • http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...lame/120301102

              Svašta... Sve što ne valja će na igrače Liverpoola.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Robbie ''The God'' Fowler trenira sa ekipom Blekpula,i vjerovatno ce potpisati ugovor sa njima do kraja sezone.



                Najbolja partija u sezoni vjerovatno,sinoc za Englesku djelovao vrlo dobro kada je usao,valjda ce i njega krenuti konacno...
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Koja glupost ovo za Reinu, ne vidim da je ista uradio. Jos jedan dokaz svih mojih tvrdnji ali ovo je smesno i lako ce se to izgurati.

                  Dauning se popravlja ali sablonski je to igrac, kakav nam ne sme biti u prvoj ako zelimo da budemo konkurent. Ne verujte previse u njega, moze da doprinese ali nista specijalno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Opta Sports ‏ @OptaJoe
                    6 - Liverpool haven't won any of the six Premier League games that Steven Gerrard has started this season.
                    Zanimljivo

                    Sto se tice Downing-a vjerovacu u njega dok god je u ekipi,jednom sam digao ruke od Lucas-a i Skrtel-a,pa su me ljudi demantovali svojim igrama.Downing nije neka klasa i svakako ne vrijedi 20 miliona,ali moze da doprinese ekipi...
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Ljudi, konacno znam koji nam igrac treba u veznom redu da se formira pravi trio. Havi Martinez, resenje svih problema kad je centralna trojka u pitanju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Ljudi, konacno znam koji nam igrac treba u veznom redu da se formira pravi trio. Havi Martinez, resenje svih problema kad je centralna trojka u pitanju.
                        Tesko,jako tesko,sjecam se da je Martineza trazio Rafa jos 2008.Bilbao je glatko odbio ponudu od 25 miliona.Citam sad da ludi Baskijci traze 40 miliona za njega...
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Ma dobro to, nego to je idealno resenje, pricamo ovako. On i Lukas iza Dzerarda koji bi onda bio rasterecen defanzive i zaduzen za loptu u prostor i ubacivanje iz drugog plana. Moze da igra i kao zadnji vezni kad ne bi bilo Lukasa, a i stopera ako treba. Neverovatno zahvalan a uz to i igrac svetske klase. Igrac tog tipa i jos jednog profila Hazarda i na konju smo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mora Liverpool dovesti i jednog napadaca koji je kvalitet i upariti ga sa Suarez-om,on mora imati jednog takvog uz sebe.Inace Rafa je skoro bio doveo Hulk-a prije 3-4 godine,ali je uprava stopirala taj transfer(rijec je od oko 20 milki)
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Mora Liverpool dovesti i jednog napadaca koji je kvalitet i upariti ga sa Suarez-om,on mora imati jednog takvog uz sebe.Inace Rafa je skoro bio doveo Hulk-a prije 3-4 godine,ali je uprava stopirala taj transfer(rijec je od oko 20 milki)
                              Dok se ne formira 5 igraca oko njega, Kerol zasluzuje da se istrpi. Gledao sam snimke dosta utakmica mirne glave i jasno vidim da nije ni on kriv za mnoge stvari. Evo za celo finale nije dobio jednu pravu loptu kao gol igrac, sta je on tu kriv? Svakako da ima svojih ispada ali popravlja se + kad je u formi znamo ima bolesnu levicu sto je vise puta pokazao tako da i od njega moze biti nesto. Kad se pogleda igra, jasno se vidi da je potreban jedan tehnicar u sredini iza Dzerarda i drugi tehnicar po strani. A i Kerol i Suarez dobro saradjuju i sve bolje se razumeju, samo kad ova cetvorica oko njih ne igraju ne mogu mnogo toga da urade. Luis je indisponiran totalno posle svega ovoga tako da treba jos malo sacekati. Ako Kerol ne pokaze da je dostojan Liverpula, onda klupa a Suarez kao najistureniji pa posle dovesti spica. Mada, Suarez ako nastavi ovako i ako ne sredi glavu i ne pocne da igra kao prosle i na pocetku ove sezone, onda valja smisljati jos neke kombinacije.
                              sigpic

                              Comment


                              • Prvo sto treba uradit je napravit plan igre sa ovim i onim igracima...mi zadnjih sezona imamo gadan problem da zavisimo od jednog igraca....prosle sezone Gerrard...ove sezone Lucas....svake godine slusam pricu "kad se vrati kapiten"....to nam se ne smije desavat....kad igra Lucas trebalo bi da se postavlja igra sa dva vezna igraca (4-4-2)...i to Lucas i Adam...pokazali su da su taman kliknuli....razbucali su Chelsea da je to bilo nevjerovatno...a bili su brojcano inferiorni (Chelsea igrao sa tri u sredini protiv njih dvojice)...Lucas je naprosto igrac koji tu radi posao za dvojicu...i tu nema dvojbe....to daje priliku krilima da igraju slobodnije u smislu kretnji na terenu jer nema poluspica da gusi prostor....sa druge strane imamo dva napadaca koji igraju blize golu....problem je sto ova formacija ne fercera bez Lucasa, i to pogotovo protiv nekih jacih timova....ako ga zamjeni Spearing on nije dovoljno tehnicki potkovan i nema tako dobre pasove prema naprijed (uzecemo da posao zadnjeg veznog cak i obavi kako tako mada i tu ima kikseve)....ako ga zamjeni Adam opet ne valja jer Adam nema tako dobro citanje igre protivnika pa onda kasni na loptu i ostavlja puno prostora a samim tim sto se povlaci kasni u napad pa onda ni tamo ne stigne da uradi sta treba....ako ga zamjeni Hendo to tek ni na sta ne lici....ne znam kakve su ove mlade snage...Coady bi trebao da bude solidan zadnji vezni al on je jos premlad....

                                Mislim da bi trebao da se kupi neki solidan vezni ili barem da se dovede na posudbu....al neko ko moze da bude zamjena Lucasu a ne jos igraca tipa Adam, Hendo, Dzondzo, Spearing...itd...svi su kao neki vezni a nit su Gerrard nit su Lucas....

                                Comment

                                Working...
                                X