Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Martin Skrtel was tonight named as Slovakian player of the year, beating the likes of Marek Hamsik to the award.

    ms37.jpg

    Bravo Martine care,samo nastavi ovako,lik je potpuno drugi igrac u odnosu na prethodne sezone
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Glen Johnson je pokupio povredu i vracen je iz kampa reprezentacije.Najvjerovatnije ce propustiti Arsenal
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Originally posted by c-bosh View Post
        Martin Skrtel was tonight named as Slovakian player of the year, beating the likes of Marek Hamsik to the award.

        [ATTACH=CONFIG]4544[/ATTACH]

        Bravo Martine care,samo nastavi ovako,lik je potpuno drugi igrac u odnosu na prethodne sezone
        Au jbt, ispred Hamsika, stvarno mu svaka cast, totalno drugi igrac, fantastican je ove sezone....

        A ovo za Gledzu...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Agger will stay on Merseyside to have tests on the injury and begin recovery. He could be sidelined for around 8 weeks, with confirmation from the club expected later this evening.
          Zasto je morao da se povrijedi bas sada,u kljucnom dijelu sezone,8 nedelja je mnogo,a u periodu od 10. do 24. marta igramo cak 5 utakmica...Jos dodati i Glendzinu povredu,plus Lukas,sve kljucni igraci,jbg moramo da molimo boga da Karager ne zasere mnogo u periodu kada bude igrao...
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Šteta velika za Glena, a i Aggera također. Za Aggera imamo pravu alternativu - Caragher. Iskusan je, a i uvijek gine na terenu, samo je činjenica da posljednjih godinu-dvije ne igra na nekom zavidnom nivou, te često zna katastrofalno pogriješiti. Al' šta je tu je vjerujemo u njega.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Ova povreda će možda koštati vašu momčad, jer je riječ o ključnim igračima kao što je C-Bosh rekao..

              Comment


              • Izgleda da je Glendza vracen iz kampa reprezentacije zbog predostroznosti,znaci nije nista ozbiljno,trebao bi da bude spreman za Arsenal
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Ljudi samo da vas pohvalim sto ste odrzavali temu dok me nije bilo ovih par dana. Oglasicu se i ja detaljnije povodom osvojenog kupa. Fenomenalno, ovo nam je trebalo i jos jednom se potvrdjuje da smo na dobrom putu. Sad samo nastaviti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa di si bre ti Nash... Nije te bilo kad smo uzeli kup, predpostavljam da si vec bio u nekoj kafani i opijao se do nesvesti... Ako ako i treba...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ljudi samo da vas pohvalim sto ste odrzavali temu dok me nije bilo ovih par dana. Oglasicu se i ja detaljnije povodom osvojenog kupa. Fenomenalno, ovo nam je trebalo i jos jednom se potvrdjuje da smo na dobrom putu. Sad samo nastaviti.
                      Welcome back burazeru

                      Ako se nesto desi Gerrard-u nocas,licno cu da ubijem Stuart-a Pierce-a.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                        Pa di si bre ti Nash... Nije te bilo kad smo uzeli kup, predpostavljam da si vec bio u nekoj kafani i opijao se do nesvesti... Ako ako i treba...
                        Jesam to vece ali SBB je problem i njihove gluposti.

                        Ma opusteno sam nekako gledao, jednostavno od prvog meca sa Sitijem i te pobede sam znao da je ovo nase, samo nisam hteo da izbaksuziram i cekao sam da zavrsimo i da se slavi. Jedino sto sam mislio posle Dirkovog gola da je gotovo ali i posle 2:2, pa i posle Adamovog promasenog penala sam jednostavno znao da Stivi konacno dize pehar. Bas sam imao dobar osecaj, ne zbog protivnika, jednostavno je bio dan za pobedu. U sustini izuzetno losa igra ali je pritisak odradio svoje. Adam, Stivi i Hendo katastrofa, mada je ovaj poslednji opet igrao na poziciji koja mu ne odgovara. Evo odlican veceras za mladu reprezentaciju, pokazuje da je kapiten iste sa razlogom. Suarez takodje los ali on je posle svega ovoga u totalnom haosu i bojim se da ce mu trebati vremena da se vrati u staru formu, ako se uopste i vrati. Kerol i posebno Dauning dobri. Kerol je izginuo, dobijao duele, uzeo neke lopte ali nisu mu dali pravu loptu pa ga ne krivim sto nije dao gol. Dirk kad je usao znao sam da daje, zasluzio je ovaj trofej najvise od svih s obzirom na to da je mnogo toga dao klubu a nije do ovoga nista osvojio. Fenomenalno odradio posao. Bellars protiv svojih ispod nivoa na kom je bio ali logicno je bilo. Najvaznije je da je pehar osvojen. E sad, ako ni posle ovoga i ovakvog finala gde su ocajnom igrom dobili i pokazali odredjenu mentalnu snagu ne budu imali vise samopouzdanja onda imamo problem. Sad moraju da se oslobode dobrog dela pritiska i kuci do kraja zabeleze svih 7 pobeda + must win gostovanja. FA Kup manje vise, s obzirom na to da je PL prioritet ali igramo kuci sa jednom od losijih gostujucih ekipa i treba iskoristiti priliku ali opet nam sledi tezak raspored sreda-vikend. Sanderlend-Everton-Stouk-QPR tako da moraju pojedinci da odmore izmedju dva gostovanja. Zasluzili smo ovaj trofej, izbacili smo Stouk na Britaniji posle zaostatka na poluvremenu, pa Celsi na SB i daleko igracki najjacu ekipu u 180 minuta gde su oni maksimalno ozbiljno pristupili i sa najjacim sastavom. Jedino sto je izuzetno negativno i za cim me dusa boli je Stivi i to sto dosta lose izgleda. Koliko god on bio pozrtvovan i sluga ovog kluba mora malo da se stedi i treba nam neki tehnicar CM koji moze da predribla par igraca i igra iza kako bi Stivi isao na poluspica. Akvilani da nije od stakla bi bio odlicno resenje da se zapne da se vrati sa pozajmice ali on moze da se proda za dobre pare. Voleo bih Asamou iz Udinezea ili Musu Sisoka ali o tome vise na leto. Ako Keni ne bude vise koristio 4-4-2 i da lepo igramo 4-3-3 ili 4-2-3-1 ko ljudi jer imamo igrace za te formacije, onda cemo se boriti do samog kraja za LS i imamo sansi. U suprotnom, tesko, jedino da odbrana bude granitna i zadrzi taj nivo igre pa da dajemo po koji jadan gol i uzimamo bodove.
                        Last edited by Casiraghi; 29-02-12, 19:26.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sad ce odbrana biti na jos vecem testu jer smo izgleda bez Agera 2 meseca... Trebalo bi i pored Carre, Koatesa koristiti, ja sam na tog decka potpuno zaboravio... Vise ni sam ne znam kakve igrace imamo i za kakvu formaciju, mogli bi smo da primenimo i Totenhemov recept, da Suarez bude iza Kerola i da ima potpunu slobodu, ali opet kad boljem razmislim ipak je 4-3-3 najbolje po nas... Ja opet naglasavam, tekma protiv Arsenala nam je najbitnija sad u sezoni, to je "a must win", o remiju se ne sme ni razmiljati, a o porazu ne zelim ni da pricam...
                          Stivi igra dosta slabo, to se vidi, nece on vise biti na onakvom nivou, jednostavno njegovo vreme polako prolazi, mozda su i njegove lose igre razlog zasto nije dobio kapitensku traku u ENG, mada cisto sumnjam... Po meni krilne pozicije nam skripe, ali posto Adam nije konstantan i ocigledno nije za startera, na leto ce nam trebati opasan i dobar kreator i tehnicar u sredini, po mogucnosti Spanac...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Seb protiv Stouka da dobije sansu u kupu i u nekim malim mecevima mozda, za derbije obavezno Karagera jer on nezavisno od forme jace utakmice uvek odigra na nivou. Ma ne brinem toliko za odbranu, mislim da ce to biti dobro jer tu jedino i imamo pravu rotaciju.
                            sigpic

                            Comment


                            • RT @Richard_Buxton_: Gerrard withdrawn by England due to a tight right hamstring as a precaution #LFC
                              Valjda ce biti sve ok sa Stivijem...
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Najverovatnije nece igrati protiv Arsenala, mamu im onu prljavu kapitalisticku.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X