Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nash, ako igrac kosta preko 20 miliona taj mora biti u prvoj(ovo pravilo ne vazi za preplacene igrace), a M'Vila vredi te pare... Ali zna se sta je nam rak rana i koje pozicije skripe, a 20 milona pljunuti za igraca koji nije preko potreban je mnogo, i rasipanje novca... Naravno da ovo ne znaci da ga ja ne zelim u timu, on i Lukas tandem snova, pogotovo u formaciji koju je Bosh postavio dole, ali prvo pozicije koje nam skripe pa onda ako se ima para dovesti i njega... Odbrana nam je ionako jedna od najboljih u ligi, zato i ne vidim Yanna u Liverpulu...

    @Bosh Ma sve to stoji, ali on je pre svega defanzivac, nije neki igrac kad je u pitanju ofanziva, pratim Francuze redovno, zato i znam o cemu ti pricam... Decko neodoljivo po svom stilu igre podseca na Makelelea...
    Last edited by Freshman; 13-03-12, 18:09.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
      Nash, ako igrac kosta preko 20 miliona taj mora biti u prvoj(ovo pravilo ne vazi za preplacene igrace), a M'Vila vredi te pare... Ali zna se sta je nam rak rana i koje pozicije skripe, a 20 milona pljunuti za igraca koji nije preko potreban je mnogo, i rasipanje novca... Naravno da ovo ne znaci da ga ja ne zelim u timu, on i Lukas tandem snova, pogotovo u formaciji koju je Bosh postavio dole, ali prvo pozicije koje nam skripe pa onda ako se ima para dovesti i njega... Odbrana nam je ionako jedna od najboljih u ligi, zato i ne vidim Yanna u Liverpulu...
      Pa bio bi on u prvoj svakako, nekad bi odmorio on nekad Lukas u mecevima gde ne moramo igrati sa obojicom. A kako ne skripi pozicija zadnjeg veznog kad imamo samo Lukasa na istoj. Tu je i Spiring ali koliko se on moze nazvati fudbalerom. Treba nam zadnji vezni, spic i dva tehnicara + prebaciti Sterlinga i Susa u prvi tim da ta dva tehnicara imaju zamene i da se tako pravi sistem igre. Treba imati uvek i backup tehnicare i kreatore, mnogi timovi imaju samo jednog pravog kreatora a na klupi trkace koji igraju na istoj poziciji. Sistem ne treba tako da se pravi vec kad ti ne igra igrac odredjenog profila, da ga menja igrac istog profila koji je logicno slabiji ali tih karakteristika, to je vazno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Pa bio bi on u prvoj svakako, nekad bi odmorio on nekad Lukas u mecevima gde ne moramo igrati sa obojicom. A kako ne skripi pozicija zadnjeg veznog kad imamo samo Lukasa na istoj. Tu je i Spiring ali koliko se on moze nazvati fudbalerom. Treba nam zadnji vezni, spic i dva tehnicara + prebaciti Sterlinga i Susa u prvi tim da ta dva tehnicara imaju zamene i da se tako pravi sistem igre. Treba imati uvek i backup tehnicare i kreatore, mnogi timovi imaju samo jednog pravog kreatora a na klupi trkace koji igraju na istoj poziciji. Sistem ne treba tako da se pravi vec kad ti ne igra igrac odredjenog profila, da ga menja igrac istog profila koji je logicno slabiji ali tih karakteristika, to je vazno.
        U pravu si ti, ali problem je sto mi nismo dosegli neki nivo kad je u pitanju igracki kadar, pa da mozemo da imamo dva world class igraca na istoj poziciji, odnosno, nismo Man City, a na nekim pozicijama da nemamo nijednog odnosno prosecnog igraca... Slazem se ja da treba imati rotaciju, al treba biti realan i reci da ce na leto doci maximum 3-4 igraca.. Kad se sagleda sta sve nama fali u timu, M'Vila bi bio poslednji na listi za dovodjenje, i ako ima para i mesta, normalno da ga treba dovesti, jer je pored Sisoka, najtalentovaniji i najbolji zadnji vezni u Francuskoj...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ipak mislim da bi nam dobrodosao M'Villa,mi imamo 2 igraca na poziciji DM od kojih je jedan jako dobar(Lucas),ali pitanje je kako ce izgledati posle teske povrede,a drugi je poprilicno los(Spearing),mi smo jos ljetos trebali da dovedemo back up DM-a,da ne bismo dolazili u situaciju da nam igra Spearing u slucaju povrede Lucasa,svaka jaca ekipa ima barem 2 kvalitetna zadnja vezna igraca,Real,City,Barsa,Milan itd. da ne nabrajam dalje.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Danas trebaju igrati za navijače i uraditi sve da dođu do pobjede. Ipak je sramota za Liverpool sve ispod ove pozicije (iako je i ovo sramota, ali...), a eventualnom pobjedom Everton bi prestigao Liverpool, dok npr. WBA koji se nalazi na 14. poziciji ima samo 4 boda manje od Liverpoola.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
              U pravu si ti, ali problem je sto mi nismo dosegli neki nivo kad je u pitanju igracki kadar, pa da mozemo da imamo dva world class igraca na istoj poziciji, odnosno, nismo Man City, a na nekim pozicijama da nemamo nijednog odnosno prosecnog igraca... Slazem se ja da treba imati rotaciju, al treba biti realan i reci da ce na leto doci maximum 3-4 igraca.. Kad se sagleda sta sve nama fali u timu, M'Vila bi bio poslednji na listi za dovodjenje, i ako ima para i mesta, normalno da ga treba dovesti, jer je pored Sisoka, najtalentovaniji i najbolji zadnji vezni u Francuskoj...
              Imamo mi dosta dobar tim u principu, pokazali smo to vise puta i nismo mnogo utakmica igrali lose. A i tih par pravih pojacanja bi mozda moglo da izvuce vise iz ovih pojacanja i da se tako napravi jaka rotacija i dobro popunjen tim.
              sigpic

              Comment


              • http://www.guardian.co.uk/football/2...?newsfeed=true

                Znaci Raheem zeli da ide,jer mu valjda Keni nije ispunio obecanje da ce igrati u prvom timu,mislim da je on to potpuno zasluzio svojim igrama za rezerve...

                Btw Guardian je jedan od pouzdanijih listova,ali iskreno se nadam da ovo nije istina,jos bi nam samo to trebalo,da nam ode najtalentovaniji klinac
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Posle onakvog poraza od Arsenala i ovog sad od Sanderlenda kad je jasno da necemo biti 4. i da necemo ostvariti primarni cilj, logicno je da ce biti napada sa svih strana da nije zadovoljan ovaj, onaj, da ce izlaziti gomila tekstova protiv Liverpula. Svakom timu je tako, svasta je izlazilo i za Arsenal i za Celsi ove sezone. Zato ne uzimam takve stvari za ozbiljno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Liverpool: Reina, Kelly, Enrique, Skrtel, Carragher, Spearing, Gerrard, Henderson, Downing, Suarez, Carroll.
                    Subs: Doni, Shelvey, Maxi, Flanagan, Kuyt, Adam, Coates.
                    Dobar sastav,nadamo se da Carra nece zasrati nesto,jos uvijek se nadam da ovo nije 4-4-2
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Svidja mi se sastav, kao sto sam i predvideo... A najbolje je to sto nema Adama u prvoj... Jbg, se Kenijem nikad ne znas jel ovo 4-4-2 ili 4-3-3...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • nocas ne znam koga da pohvalim pre odusevilu su me svi redom ostao sam bez texta gerrardu svaka cast drago mi je da je svoj 400. mec ovako obelezio suarezu svaka cast na nesebicnosti pohvalio bih carrola koji je znatno napredovao ali kao sto sam i rekao ovako liverpool treba da igra nocas su svi dali svoj maximum YNWA samo ovako neka igraju pa da FA CUP uzmemo <3
                        Liverpool YNWA <3
                        Zabavni portal Blejara http://blejara.org

                        Comment


                        • Kelly, Enrique i Gerrard su po meni bili najbolji večeras, ali ne treba nikoga posebno izdavajati jer su svi bili na nivou. Velika i zaslužena pobjeda cijele ekipe, a Gerrard pokazao zašto je jedan od najboljih (ako ne i najbolji) engleski igrač u novijoj historiji. Posebno mi je bilo drago kod 3. gola gdje je Suarez mogao sam završiti sve, ali je ipak dao loptu kapitenu za njegov 3. gol. Samo da nastave ovako, Liga Prvaka je ponovo izgubljena, ali neka igraju zbog kluba, da barem prestignemo Newcastle i onda uzmemo taj FA Cup.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Aj neka smo i mi nekog lagano otresli bez nerviranja i kidanja zivaca.Odlicna utakmica nema sta,svi su dobro odigrali(cak i Spearing ).Henderson u prvom poluvremenu namjestio Evertonu par sansi,ali je u drugom bio odlican,sjajna lopta za Suareza kod drugog gola.Kelly maestralan i na njega se uvijek mozemo osloniti,Enrique isto veoma dobar sa lakocom je dobijao sve duele.Kombo Suarez-Kerol jako fino odigrao,Suarez pogotovo,2 odlicne asistencije uz par sjajnih driblinga kroz noge Bejnsu i kompaniji.Kerol je dobio skoro sve duele u vazduhu,bio jako koristan danas,trudio se dosta i nadam se da ga Keni nece prikucati za klupu.Cim nema debelog Skota odmah sve djeluje bolje,ne bi bilo lose da se zadrzi na klupi neko vrijeme.
                            I na kraju Stivi,bogotac,majstor,legenda,da mu se izgradi statua odmah pored Senklijeve na Enfildu,zasluzio je to,moramo da molimo boga za njegovo zdravlje,jer nam je on jedini igrac na sredini koji pravi razliku.
                            Last edited by The Admiral; 13-03-12, 22:52.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Asked to summarise Gerrard's performance, Dalglish said: "I am not educated enough to add to whatever anyone else has said about Steven. He's been fantastic for this football club.

                              "I left school at 15, my vocabulary is not that great. There is no way I could extol the virtues of Steven Gerrard and do him justice.

                              Nije dzaba King.

                              Da mi je docekat da Stevie ovoji PL pa ne moram vise poslije toga odgledat utakmice u zivotu,ako je iko zasluzio on je.



                              <3
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Kenijev media handling je neprejebiv
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X