Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne verujem i dalje da je Kerol to uradio.

    U poslednje vreme ima bar jedan uspesan dribling po mecu.
    sigpic

    Comment


    • Znatno je poboljsao dribling i kontrolu lopte... I dalje mislim da bi on i Suarez bili sjajan tandem, samo da se okruze boljim igracima...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Radi kao konj taj posebni program i to se vidi. Jos kad bi vise ulazio u prostor i na neki fazon popravio positioning.
        sigpic

        Comment


        • Andy je ubio, ali bukvalno ubio, a nije mala stvar onako silovati Terija koji je jedan od najboljih na svijetu na svojoj poziciji. Ja sam vec govorio, dok ovako kao crnac radi na terenu, ja nemam sta da mu prigovorim, a vjerujem ni ostali navijaci Liverpula, skoro smo izgubili vjeru u njega, ali evo, dokazuje da nije rekao svoju poslednju rijec u ovom klubu. A za ovaj dribling Teriju kroz noge nemojte nista da se cudite, ocigledno da Surezova igra ima veliki uticaj na njega.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Originally posted by C-Bosh View Post
            Andy je ubio, ali bukvalno ubio, a nije mala stvar onako silovati Terija koji je jedan od najboljih na svijetu na svojoj poziciji. Ja sam vec govorio, dok ovako kao crnac radi na terenu, ja nemam sta da mu prigovorim, a vjerujem ni ostali navijaci Liverpula, skoro smo izgubili vjeru u njega, ali evo, dokazuje da nije rekao svoju poslednju rijec u ovom klubu. A za ovaj dribling Teriju kroz noge nemojte nista da se cudite, ocigledno da Surezova igra ima veliki uticaj na njega.
            Kapiram da je bilo:

            "Ako ne proturis Teriju kroz noge, ugriscu te!"

            Mada to nije toliko ni bitno, jeste lepo ali najvaznije je da on tu loptu zadrzi, da je gurne napred kad god moze i kad je treba gurnuti i da se malo bolje snadje sa njom na malom prostoru ali i tu napreduje. Naravno, od ovoga je bitnije da se on nadje na pravom mestu u pravo vreme.
            sigpic

            Comment


            • @Merlin
              Ovo moze da ide u rangu sa onim sto je Zokora uradio Emre-u!
              Uzas..

              Comment


              • Originally posted by dr_igy View Post
                @Merlin
                Ovo moze da ide u rangu sa onim sto je Zokora uradio Emre-u!
                Uzas..
                Stičem dojam da je bio neki drugi igrač nepripremljen kao Caroll da bi mu noga otišla samo tako. Ovaj start je bio za zatvora.

                Uživajte u albumu :

                https://www.facebook.com/media/set/?...0382572&type=1
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Kakvi kraljevi, kakve legende! Daj ih opet na teren, zmureci gadjaju penale ovi ne mogu otvorenih ociju da pogode.
                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.sportske.net/vest/medjuna...snu-78416.html

                      Ovaj je definitivno prolupao

                      Comment


                      • S obzirom sa kakvim igracima raspolazemo...mada i dalje nije uspesna mogli smo bar jos FA Cup osvojiti

                        Comment


                        • Koji kraljevi, kakvi showman-i... Ma nema, legende ostaju legende...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Iskreno moje misljenje,cak i da je Liverpul uzeo Fa Cup i zavrsio sezonu 6-7 to bi bila neuspesna sezona i ne vidim koje izgovori mogu da se potegnu.

                            Comment


                            • Da je osvojio FA, moglo bi se reci da je ovo bila uspesna sezona,, dva kupa su ipak veliko dostignuce, ovako cenim da je ovo bila jedna od najgorih sezona.... Ali to samo govori na koje smo grane pali.
                              Od toga da smo nekad smatrani konkurentima za titulu, do toga da se vise ne mozemo kvalifikovati za LS i to tri godine zaredom.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ne znam,kapiram da je glavni cilj ove sezone bio ulazak medju Top 4 i obezbedjivanje mesta u LS,taj cilj ne samo da nije ispunjen nego Liverpul nije u borbi za to 4 vec 10-tak kola.

                                Comment

                                Working...
                                X