Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aaaaa...sta radi Sterling ovo je brutalno...Pored Wisdoma ni muva ne moze da prodje
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Od ovog Rodana nece nista biti, nikad nista nije uradio kad sam gledao mlade.

      Sterling showtime begins!
      sigpic

      Comment


      • Kako je jak Ngoo,nevjerovatno,imao je 2 fenomenalne sanse,Sterling pocinje da pravi show po lijevoj strani,Silva dobro poceo pa se izgubio posle,Rodan dosta los eh da nam je sad Teixeira umjesto njega,moramo ovo dobiti ovi nisu presli pola u zadnjih 20 min.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Jak je ali mislim da od njega nece biti neki igrac. Od spiceva sto imamo tu su Morgan, Moli i jedan '96 sto igra za U16 reprezentaciju Engleske. Onaj Garner je jos mali.

          Cak i da je tu Tekseira, ne verujem da bi igrao umesto Rodana jer je ofanzivni vezni. Igrao bi umesto Silve pa bi on ili Suso bili inside krilo a drugi u sredini.

          Mora se ovo dobiti, bolji smo.
          sigpic

          Comment


          • Kakva lopta Susa za Sterlinga i kako je bacio golmana samo zakasnio Ngoo da udje na peterac.

            Gol visi u vazduhu ajde bre!

            EDIT: Kako glupo primljen gol ne verujem isti su kao prvi tim

            EDIT2: Sta je tu je, nisu zasluzili da ispadnu ali realizacija ih je kostala prolaza. Klasa su za Totenhemov podmladak, potvrdili jos jednom da znaju fudbala i da u kupovima protiv nizeligasa pojedinci treba da dobiju sansu. Bice bolje i sto se tice rezultata.
            Last edited by Casiraghi; 01-02-12, 20:55.
            sigpic

            Comment


            • Odlicna igra,ali sta to vrijedi kad su ispali..Sterling po ko zna koji put dokazao da je masina,bas kao i Wisdom.Inace ovaj Totenhem je dobio Inter 7-1.Steta sto necemo moci da odmjerimo snage sa Barsom ili Ajaxom,ali sta je tu je.Ovo je najbolja generacija u poslednjih 15-tak godina.Krila su nam cista suprotnost od prvotimskih,nevjerovatno prodorni i puni vjestina,kakvu tehniku ima Raheem ono je nevidjeno lopta mu se lijepi za nogu,samo mu fali finising.Downing u prvom timu ima da odigra jos par sezona pa ga nasledjuje ovaj majstor.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Mark Klatenburg ce suditi finale Karling Kupa. Debil je ali koliko se secam nije u nasim utakmicama pravio neke katastrofalne greske, ni u nasu a ni u korist protivnika.

                Prestigli smo Arsenal posle ovog kola. Sad smo 6. a i 2 boda smo blizi 4. mestu, razlika je sad 4 boda. Valja nastaviti tako.
                sigpic

                Comment


                • http://www.liverpoolfc.tv/video/inte...ling-and-kenny

                  Nismo ni svjesni kakvog bisera imamo...ono sinoc je bilo fenomenalno.Doveli smo ga kada je imao 15 godina iz QPR-a za 500 hiljada funti,ali sa nekim bonusima QPR-u cemo isplatiti 5 miliona za njega.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Nije bas najbolje uradjen jer nisu stavili greske i ono kad je predriblao igraca ali nije los video. Bolji je u poslednje vreme, prijatno me iznenadio.

                    sigpic

                    Comment


                    • Uzgred,Andy je u timu kola:

                      Tim Krul – Jose Bosingwa, Younes Kaboul, Ashley Williams, Davide Santon – Kieron Dyer, Paul Scholes, Luka Modrić, Gareth Bale - Andy Caroll, Fraizer Campbell

                      Zasluzio je,samo neka nastavi ovako da se trudi i nema zime.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Blizu je onog nivoa kad je cepao mreze u Njukaslu... Vidi se da ima samopouzdanje, vidi se i napredak, mnogo bolje dribla loptu, vise trci, odigrava pasove odlicno, a u vazdusnim duelima dominira i ja ne sumnjam da ce konacno da zabije par komada zaredom, i imam neki osecaj da ce ga zabiti bas protiv Spursa u ponedeljak...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                          Blizu je onog nivoa kad je cepao mreze u Njukaslu... Vidi se da ima samopouzdanje, vidi se i napredak, mnogo bolje dribla loptu, vise trci, odigrava pasove odlicno, a u vazdusnim duelima dominira i ja ne sumnjam da ce konacno da zabije par komada zaredom, i imam neki osecaj da ce ga zabiti bas protiv Spursa u ponedeljak...
                          Cuti bre ne prognoziraj nista.

                          Dzerard-Suarez konacno zajedno kad je Kapiten u solidnoj formi. Nije jos na svom nivou, bio je protiv Njukastla samo ostalo je doprineo dosta ali sta covek zna to mu nekako dodje nista. Mada je imao mnogo defanzive i prakticno bio DM, za sta mislim da sad nije u stanju i da mu je potreban Lukas ili Spiring iza kako bi on dominirao. Sve u svemu, verujem da ce mu Suarez biti isto sto su bili Oven i Tores i da ce i Luis vise pogadjati sa njim na terenu ali treba im dati vremena i nije smak sveta ako ne krenu odmah da gaze. Naravno, nismo mi two man team sto smo pokazali bas prekjuce, a i pre toga ove sezone.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bas me zanima kakvu li ce formaciju Keni da smisli ?? Sa zdravim Steve G-em, i Suarezom ima puno opcija, ali isto tako ne bih voleo da Kerol pocne na klupi... A moramo imati DM-a protiv Spursa, a Gerrard nije jos sposoban da igra tu poziciju na visokom nivou, kao ni Adam, a ni Hendo... Dakle po meni Spiring mora biti u postavi, ali onda ce se morati neko zrtvovati, mozda Suarez i ne startuje, ko zna... Ma kod Kenija nikad ne znas, napravio je ekipu takvu, da ne postoji standardnih 11 ove sezone...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Dalglish, asked after the game last night whether he'd been "close to anything" in terms of selling Carroll to Man City, he said: "I'm close to my wife."

                              Nije dzaba King

                              Vidjet cemo kako ce izgledati tim protiv Tottenhama sada Kenny ima i slatkih muka,ako je Bellamy suspednovan ja bi volio da to ovako izgleda:

                              Reina

                              Johnson Skrtel Agger Enrique

                              Spearing

                              Gerrard Henderson

                              Suarez Downing

                              Carroll
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                                Bas me zanima kakvu li ce formaciju Keni da smisli ?? Sa zdravim Steve G-em, i Suarezom ima puno opcija, ali isto tako ne bih voleo da Kerol pocne na klupi... A moramo imati DM-a protiv Spursa, a Gerrard nije jos sposoban da igra tu poziciju na visokom nivou, kao ni Adam, a ni Hendo... Dakle po meni Spiring mora biti u postavi, ali onda ce se morati neko zrtvovati, mozda Suarez i ne startuje, ko zna... Ma kod Kenija nikad ne znas, napravio je ekipu takvu, da ne postoji standardnih 11 ove sezone...
                                Ni ne treba da bude standardnih 11, zdrava rotacija i da se taktika primenjuje u zavisnosti od protivnika.

                                Ma drzi Stivi dobro nazad ali onda nije u napadu na svom nivou.

                                Ja bih ovako:

                                Reina
                                Keli Skrtel Ager Enrike
                                Spiring
                                Dzerard Adam
                                Belami Suarez
                                Kerol

                                Klupa: Doni, Glen, Karager, Henderson, Selvi, Dauning, Kujt

                                Keli jer Dzonson u poslednje vreme ima dosta gresaka nazad a sad treba da cuva Bejla. Zato Keli treba da igra ali igrace Dzonson. Ja bih ovako poceo a u 2. poluvremenu osim Karagera i Donija bih na sve racunao i svi mogu da budu opcija u zavisnosti od toga kako se mec bude odvijao. Bice pretesko u svakom slucaju, odlicno igraju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X