Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reina-Enrique-Agger-Skrtel-Johnson-Henderson-Spearing(Adam)-Gerrard-Kuyt(Belamy)-Suarez-Caroll


    Ovo je trenutno najbolji tim Liverpoola i Kenny bi trebao bez filozofiranja da forsira ovu postavu. Suarez ne treba da igra na krilu, nego kao pomocni(povuceni) napadac iza Caroll-a.

    Comment


    • Terminator i Predator

      sigpic

      Comment


      • Sutra protiv Totenhema,iskreno pribojavam se ovog meca vise nego bilo kog drugog.Ne odgovaraju nam nikako,nadam se da ce Keni napuniti sredinu,nece biti dobro ako nas izdominiraju na sredini terena.Ono sto je dobro za nas i sto me najvise ohrabruje jesu povrede Totenhema.Koliko sam skapirao nece biti Lenona,Adebajora i Defoa,a Van der Vart i Voker su pod znakom pitanja.Nadam se da Bejl nece silovati Dzonsona sutra i zato ocekujem Kuyta po desnoj strani da mu pomaze.Volio bi da ovog puta Adam ostane na klupi,a da na sredini pocnu Spiring(kao dm),Dzerard i Henderson kao box to box veznjaci.U napadu se nadam Kuytu(desno),Suarezu(lijevo)i Kerolu u spicu.Mislim da ce Belami ostati na klupi jer je odigrao mnogo utakmica u zadnje vrijeme,a znamo kakva su njegova koljena,u nastavku on moze da udje i unese energiju sa klupe.

        Nismo ih pobijedili u zadnje 4 utakmice i red bi bio da prekinemo taj niz.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Evo jedna zanimljiva slika

          Comment


          • Hahaha, jedino se Boas ne plasi...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Voleo bih da prvu pocnu Suarez i Carrol, a mozda i Bellamy a moze i kao joker da udje

              Comment




              • Kakva ekipa

                Fowler like a boss
                Attached Files
                Last edited by Nebojsa; 06-02-12, 15:39.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Auuuuuuu jedva cekam derbi,cak verujem da mozemo uz grotlo Enfilda i da pobedimo!
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • dobijate ovu utakmicu 100%

                    Comment


                    • Ove sezone smo neporazeni na svom terenu i nadam se da ce taj skor ostati i poslije ove utakmice.Jako bitna utakmica za nas,pobjedom prilazimo samo na dva boda od Lige Prvaka a i sigurno nakon izbacivanja City-a i United-a u kupu vecerasnja pobjeda bi digla igracima samopouzdanje do neba.Kenny ima slatke muke oko izbora sastava i vidjet cemo veceras kako je on to zamislio.Ja bih volio vidjeti Suarez-a i Bellamy-a kao krila a Andy-a u spicu,a sredinu sam poprilicno siguran da ce ciniti Gerrard-Spearing-Henderson.Napokon cemo i veceras vidjeti saradnju Stevie-a i Suarez-a.

                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Sta reci? Jednostavno KRALJ!

                        Kenny on Gerrard-Suarez-Carroll:
                        "I've been told the three of them have only played just over 60 minutes together." "For various reasons I don't think they've had a great deal of time to play together on the pitch, but the West Brom game away in October comes to mind that Luis and Andy did well. Luis played Andy in for a goal that day and so we hope to see more of them together. I am happy we've got all the strikers fit and available at the moment. Within the team partnerships will develop."
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Pominje se neka povreda Enrikea.Tetiva u pitanju...

                          Evo i potvrde:

                          thisisanfield This Is Anfield
                          Looks like Jose Enrique will be out for #LFC out tonight (Hamstring injury). Johnson left back, Kelly right back likely.
                          Last edited by The Admiral; 06-02-12, 17:07.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Losa igra sinoc u vecem dijelu utakmice...Skrtel je fantasticno odigrao,bez greske,iako je vrlo lako mogao da popije crveni.Ovaj remi i nebi bio tako los rezultat da ne gostujemo Mancesteru u sledecem kolu,a tamo je tesko ocekivati pobjedu jedino ako De Gea napravi neku glupost.Adam je stvarno u teskom kanalu,odbranu ne igra,a u napadu djeluje bezidejno i jalovo,mislim da je zreo za klupu.Valjda ce se Enrike oporaviti do meca sa Mancesterom da ne gledamo Glena kako se muci sa Valensijom,ali posto je u pitanju koljeno tesko da ce se oporaviti za 5 dana,nema jos nikakve vijesti o duzini njegovog odsustva.

                            I da kazem jos nesto,postoji li neko u nasoj ekipi ko zna da uputi centarsut?Jedini dobar sinoc je bio Kelijev za Kerola,Downing od pocetka sezone je imao jedan jedini dobar centarsut sto je zalosno,jer je upravo zbog toga i doveden.Glen nikad nije znao da centrira,a Adamovi centarsutevi cesto zavrsavaju u tribinama.

                            Protiv Mancestera se nadam Hendersonu i Suarezu od pocetka,iako Suareza sigurno ocekuje pakao od strane domacih navijaca...

                            The moment Jay Spearing spotted the Anfield cat:
                            Attached Files
                            Last edited by The Admiral; 07-02-12, 13:58.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Koliko igramo u defanzivi fenomenalno toliko smo u napadu bezidejni,izgledalo je malo bolje kad je Suarez usao ali opet to nije to,glavni prioritet na ljeto moraju biti napadac i krilo.Skrtel i Agger po meni su jedan od najboljih stoperskih parova lige,obojica su odlicni ove sezone.Falio nam je Enrique sinoc,koliko god Kelly dobar bio u defanzivi napad mu je ipak slabija strana a sinoc nam je toga falilo jer se Tottenham vecinom vremena branio.Gerrard je za mene sinoc bio odlican,u nekim trenucima me je podsjetio na svoje najbolje dane ali nazalost nije imao bolje i raspolozenije suigrace.

                              Sada slijedi najveci derbi engleskog fudbala i ja bio bio zadovoljan sa svim osim poraza.Nadam se da se Enrique vraca i da ce Hendo i Suarez poceti a Kuyt i Adam na klupu preseliti pa mozda i Carroll a mjesto njega Downing.Jos smo u igri za LP ali mora se popraviti jos dosta toga a prije svega igra kuci.Docekujemo i Chelsea i Arsenal ali ako se sta ne promjeni na bolje nema nam neke velike koristi sto kuci igramo.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Rezerve su pobijedile Norwich sa 4-0.Zaboravio sam da gledam,ali prema izvjestaju vidim da smo igrali u izuzetnom jakom sastavu,igrali su i neki prvotimci:Koates,Flanagan,Shelvey,Aurelio,Brad Jones

                                Dobra stvar je sto je Sterling nastavio sa dobrim igrama.Strijelci za nase su bili:Eccleston(2 gola),Sterling i Shelvey.

                                Aurelio je odigrao svih 90 minuta,a Jack Robinson se vratio posle neugodne povrede od par mjeseci.

                                Liverpool team: Brad Jones, Jon Flanagan, Jack Robinson, Sebastian Coates, Andre Wisdom, Conor Coady, Raheem Sterling, Jonjo Shelvey, Nathan Eccleston, Krisztian Adorjan, Fabio Aurelio.


                                Predskazanje!
                                http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...turn-of-moglet
                                Last edited by The Admiral; 07-02-12, 17:43.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X