Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicno drugo poluvreme! Cestitke Kuyt-u na 50om golu! Adam je imao dve odlicne asistencije,ali vidi se da mu je falilo samopouzdanje. Carroll se konacno budi i vec vidim da ce sa Suarezom biti paklen tandem. Medjutim,mislim i da ce na klupu sada,kada se vrati Luis igrace on i Belami verovatno. O Kregu ne treba trositi reci,imao je srece kod gola,odlicno izvodio kornere,fino sutirao,trudio se. Steta sto Ager nije dao gol,a mogao je,inace je dobro igrao,kao i cela odbrana,Enrike objasnio,samo da jos malo poboljsa centarsuteve.


    Golman Martin Hansen napustio Liverpool i otisao u Dansku.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Hahahaha pazite ovu kraljinu:

      RT @RyanBabel:
      P.S whoever uses my babelcopter for the last minutes bring the keys back when you done please #Thanks

      Jel' se sjecate Babela i helikoptera koji kruzi po Londonu? Meni izuzetno gotivan igrac,zao mi je sto nije uspio kod nas.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • A jebiga, debeli Rafa ga je unistio.

        Jako dobra utakmica danas, posle duzeg vremena.

        Comment


        • E svaka im cast, sjajno su odigrali, presrecan zbog Kerola, konacno ga je dao, Craig kao i uvek sjajan i Kajt je odigrao odlicno, budi se polako.. Jos jedna sjajna tekma Adama, dve asistencije, i samo kad bi bio konstantniji, bio bi fenomenalan fudbaler, Hendo sjajan, tek ce on da pokaze sta zna i ume, a Spiring igrao zadnjeg veznog, i odlicno je odradio "prljav" posao...
          Zaista konacno jedna utakmica koja se resila i to ubedljivo protiv slabijeg tima, Captain Fantastic odmarao verovatno za ponedeljak protiv Spursa, Pistolero se vraca, puni smo samopouzdanja, pogotovo Andy, i ocekujem strasan fudbal na Anfield-u protiv Totenhema, i nadam se pobedi...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Samo da Keni sad ne stavi Endija na klupu, sad mora da igra.

            Zadovoljan sam kako je odigrao samo ne sme, kao ni ostali da ima te pocetnicke greske i tih par idiotskih pasova, posebno ne u utakmicama koje dolaze. To moraju svi da iskorene. Kad smo to sredili i smanjili, ubili smo ih u pojam.

            Statistiku nisam nasao ali cini mi se da je Kerol dobio najmanje 75% vazdusnih duela. Vise se okretao ka golu kad primi loptu sto i mora da radi kao spic, nije vracao iskljucivo nazad i birao u vecini slucajeva pravi pas, dobro se gradio, zalagao se maksimalno i dao gol sto je najvaznije. Jednom cak i predriblao igraca a onaj pas za Dirka kad je Henesi izleteo je bio fenomenalan(za igraca tog tipa).

            Samo nek nastavi, niko srecniji od mene.

            EDIT: Ludi Carli ima 10 asistencija a koliko samo utakmica nije nista igrao. Dace bog da bude konstantan.
            Last edited by Casiraghi; 01-02-12, 07:42.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Samo da Keni sad ne stavi Endija na klupu, sad mora da igra.

              Zadovoljan sam kako je odigrao samo ne sme, kao ni ostali da ima te pocetnicke greske i tih par idiotskih pasova, posebno ne u utakmicama koje dolaze. To moraju svi da iskorene. Kad smo to sredili i smanjili, ubili smo ih u pojam.

              Statistiku nisam nasao ali cini mi se da je Kerol dobio najmanje 75% vazdusnih duela. Vise se okretao ka golu kad primi loptu sto i mora da radi kao spic, nije vracao iskljucivo nazad i birao u vecini slucajeva pravi pas, dobro se gradio, zalagao se maksimalno i dao gol sto je najvaznije. Jednom cak i predriblao igraca a onaj pas za Dirka kad je Henesi izleteo je bio fenomenalan(za igraca tog tipa).

              Samo nek nastavi, niko srecniji od mene.

              EDIT: Ludi Carli ima 10 asistencija a koliko samo utakmica nije nista igrao. Dace bog da bude konstantan.
              Potpisujem sve sto si rekao,i dodao bih da popravi malo sut,imao je par ocajnih suteva.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-joins-academy

                Welcome young man!Ipak smo doveli ovog momka iz Sportinga...

                Danas u19 ekipa igra LS za mlade tj. NextGen turnir protiv Totenhema.Ako dobijemo idemo na Barcelonu ili Ajax...

                Utakmica pocinje u 20:00. Bice ovdje http://www.vipbox.tv/watch/31693/1/t...am-online.html
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Jbg, ja ne mogu naci nigde najbolje informacije sto se tice statistike, na wikipedia-i, Charlie ima 10 asistencija, dok npr na soccernet-u 6... Nasao sam jedva na oficijelnom sajtu, gde pise da ima 11 asistencija... Briljantno ako je tacno. Drugi asistent lige... Mada Silva mu dosta bezi...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Evo malo statistike:

                    José Reina has set up the most goalscoring chances in the Premier League this season (goalkeepers only).

                    Stats from last night: Jose Enrique, Martin Skrtel and Glendinho had 100% tackle win percentage. Agger won 100% of aerial duels.

                    Also, Jay Spearing played the most passes (68), Jose Enrique was the most accurate passer (94.2%). Bellamy impressive again with 92%.

                    Odbrana objasnjava,Jay odlicno mijenja Lucasa,sa pravim DM-om i Adam izgleda bolje na terenu...
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      Jbg, ja ne mogu naci nigde najbolje informacije sto se tice statistike, na wikipedia-i, Charlie ima 10 asistencija, dok npr na soccernet-u 6... Nasao sam jedva na oficijelnom sajtu, gde pise da ima 11 asistencija... Briljantno ako je tacno. Drugi asistent lige... Mada Silva mu dosta bezi...
                      Ne znam, ovaj danas napisao Silva 13 a Carli 2. sa 10. Mislim da ima bar 8 ali poenta je u tome da cim igra nesto uvek asistira ili ima veliki doprinos, moze nam biti vrlo znacajan igrac iako nije vrhunski. Samo da Keni izvuce konstantnost iz njega nekako.

                      Kad je Kerol u pitanju, ne treba nista da preterujemo sa njim. Moze to jos bolje i mora. Poslednja 3 starta, 2 asistencije i gol, u polju je bio dobar, trudi se ali i dalje je njegov kvalitet upitan. Nisam siguran da sa njim u spicu mozemo do vrha narednih godina.
                      Last edited by Casiraghi; 01-02-12, 13:07.
                      sigpic

                      Comment


                      • Silva 13,Adam 10,Valensija 9,Bejl 8...

                        Ovako pise na Fantasy

                        Comment


                        • Originally posted by c-bosh View Post
                          Odbrana objasnjava,Jay odlicno mijenja Lucasa,sa pravim DM-om i Adam izgleda bolje na terenu...
                          Ovo sam hteo da napisem, otkad se Lukas povredio on i jeste pao u formi, odigrao je dobro samo jos protiv QPR-a i od tad nista do revansa sa Sitijem u CC. On, Dzerard i Henderson nisu klasicni zadnji vezni pa nekako ne mogu da se organizuju po tom pitanju i da sva trojica zajedno kidaju ali protiv Sitija su funkcionisali, moze i to da se sredi, mogu da se rotiraju opusteno da ostaje jedan da drzi dok su druga dvojica napred pa uvek razlicito. Toj trojci treba jos vremena ali mislim da nece igrati ta trojka sledece sezone kad se Lukas oporavi, ne znam. Nijednom otkad je Keni tu nismo imali citav tim na raspolaganju da vidimo sta je stvarno zamislio. Mada mi se cini da on kao i nekada ne zeli standardnih 11 vec da konstantno rotira sredinu i napad a golman i odbrana da budu standardni u uigrani sa povremenom rotacijom.
                          sigpic

                          Comment


                          • Izvinjavam se za brz dupli ali mora za ovo da bude poseban, vrlo bitna stvar:

                            Dalglish quipped: "Steven has had a rest as well today, so that will be another couple of nights where I won't get much sleep trying to pick a team for Tottenham on Monday!"
                            Dakle odmarao je, nista ozbiljno i cekamo njega i Luisa protiv Totenhema.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako se zvase trener kojeg je Keni doveo iz West Ham-a?Mislim da je on zaduzen za odbranu,od njegovog dolaska smo u odbrani jaki kao zemlja,svi su u formi,pa cak Johnson koji je malo skripao u odbranbenom dijelu.

                              Sto se tice sredine terena,nikako mi se ne svidja Adamovo postavljanje u defanzivi,sinoc ga je cesto krpio Spiring nakon sto su ga olako prolazili igraci Wolves-a,cesto pravi glupe faulove i bezveze dobija zute kartone,mora da poradi na odbrani...
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Originally posted by c-bosh View Post
                                Kako se zvase trener kojeg je Keni doveo iz West Ham-a?Mislim da je on zaduzen za odbranu,od njegovog dolaska smo u odbrani jaki kao zemlja,svi su u formi,pa cak Johnson koji je malo skripao u odbranbenom dijelu.

                                Sto se tice sredine terena,nikako mi se ne svidja Adamovo postavljanje u defanzivi,sinoc ga je cesto krpio Spiring nakon sto su ga olako prolazili igraci Wolves-a,cesto pravi glupe faulove i bezveze dobija zute kartone,mora da poradi na odbrani...
                                Stiv Klark, asistent i bitan sraf strucnog staba. Bio je i u Celsiju za vreme Murinja koji je za njega uvek imao samo reci hvale. Kevin Kin je drugi asistent, on i Stiv odlicno organizuju treninge.

                                Da, Carli dozvoljava protivnicima da organizuju kontre jer nije eksplozivan i dok se malo pokrene eto kontre. On u principu dobro cita protivnika ali spor je pa kad igramo nas fudbal zaskripi nazad. Kad se postavi kako treba ume dosta posla da odradi a da je jak nazad najbolje se videlo protiv Celsija kad smo igrali na kontre. Odlicno ih je citao i sa Lukasem zatvorio Matu i Lamparda. To mu je i najbolja utakmica otkad je ovde, ta i protiv Sitija na Enfildu u ligi. Mora tu na sredini jos dosta toga da se uigra i postavi na svoje mesto, mada imamo od pocetka igru u vecini utakmica ali prostora za napredak koliko zelis.

                                Napreduje se u poslednje vreme u svim segmentima, ono sto je najvaznije bolja je realizacija. Ono sto je falilo u jednom periodu je ubacivanje veznjaka u kazneni iz drugog plana. U poslednjim utakmicama su konstantno u zavrsnici napada i ubacuju se. Na taj nacin rasterecuju napadace koji imaju vise prostora i samim tim dajemo vise golova.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X