Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Jos sa 10 igraca, objasnio covek.

    Vidite ljudi, ja jos razmisljam o jednoj stvari. Sad ne ide pa ne ide ali ajde da izuzmemo poslednjih par meceva. Bilo je igre, bilo je sansi, bilo je dobrih partija svakog pojedinca, samo ne mogu da se nadju zajedno. Pokazalo se da tim ima potencijala ali nesto jednostavno ne stima. Ne ide jedna, druga, treca formacija. Sto vise sezona odmice, sve mi se vise cini da je do toga sto Keni ne zna da sklopi sve ovo, da bi neko drugi sigurno vise izvukao i iz ovih momaka i kad bi doveo ista pojacanja. Mnogo ga volim i cenim ali mora da promeni funkciju u klubu. Neka ga za direktora akademije, to je dobro radio. Od 2009. kad su ga tu postavili je i poceo nagli uspon i stigli su maltene svi ovi momci o kojima pisemo svaki dan.
    Gde da potpisem?

    Coveku ne ide pa ne ide,a samim tim i timu. Ovi momci mogu mnogo,ali kao sto si rekao nesto fali. OK volis klub,volimo ga i mi,ali niko tebe ne tera iz kluba,nego sa funkcije. Radi nesto drugo.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Ma kakav Lucas,ove sezone bar nekoliko utakmica sto sma gledao veze nema.
      Kako kakva formacija
      Pa ofanzivni vezni Belamy i Maxi,zadnji vezni Stiv,a odbrana treba,levi bek (flangan jeste dobar ali treba neki malo iskusniji),a uvek bi trebalo i neki stoper vrhunski da se nadje u slucaju povrede nekog igraca sto da ne? ;)
      Brate, molio bi te da ne lupas... Ocigledno da ne znas o cemu pricas...

      Nash, ne vredi, moraju nova lica, mora Sterling da bude u prvom timu, na klupi bar, par igraca da odu na leto, da se dovede kreativac u veznom, krilni igrac, i najverovatnije neki napadac, koji moze da zabije 20 komada u ligi... Ali pre svega treba da se stvori ideja i da klub ima neku viziju, mi imamo ove sezone viziju, ali ideju nikako.. Na toj nekoj ideji da se dovode igraci koji su potrebni, dakle, da se sklopi tim sa trenutnim igracaima, klincima iz akademije, i tri do cetiri kvalitetna igraca, i trener koji ce sve to da ukomponuje i eto ti tima...
      Last edited by Freshman; 01-04-12, 17:03.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by FresHMaN91 View Post
        Brate, molio bi te da ne lupas... Ocigledno da ne znas o cemu pricas...

        Nash, ne vredi, moraju nova lica, mora Sterling da bude u prvom timu, na klupi bar, par igraca da odu na leto, da se dovede kreativac u veznom, krilni igrac, i najverovatnije neki napadac, koji moze da zabije 20 komada u ligi... Ali pre svega treba da se stvori ideja i da klub ima neku viziju, mi imamo ove sezone viziju, ali ideju nikako.. Na toj nekoj ideji da se dovode igraci koji su potrebni, dakle, da se sklopi tim sa trenutnim igracaima, klincima iz akademije, i tri do cetiri kvalitetna igraca, i trener koji ce sve to da ukomponuje i eto ti tima...
        Ti sam znas da sam za to samo mi se sve vise cini da je Keni najveci krivac. Ne moze mene niko ubediti da Everton ima jaci kadar od nas ili Sanderlend, a kakav fudbal igraju u odnosu na nas u poslednje vreme. Mora skroz druga koncepcija ali i ovi momci mogu vise. Na leto nova cistka, novi trener, novi igraci, reorganizacija, postavljanje sistema igre od prvog tima do sestogodisnjaka i ajmo do vrha u narednih par godina.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Ti sam znas da sam za to samo mi se sve vise cini da je Keni najveci krivac. Ne moze mene niko ubediti da Everton ima jaci kadar od nas ili Sanderlend, a kakav fudbal igraju u odnosu na nas u poslednje vreme. Mora skroz druga koncepcija ali i ovi momci mogu vise. Na leto nova cistka, novi trener, novi igraci, reorganizacija, postavljanje sistema igre od prvog tima do sestogodisnjaka i ajmo do vrha u narednih par godina.
          Ne mora te niko ubediti, jer imamo jaci kadar igracki od navedenih timova... E sad dal je u pitanju to sto je Keni "procitan" od strane drugih menadzera, ne bi rekao. Ali pogledaj zavrsnicu prosle sezone...
          Moze biti problem u samim igracima, da su psihicki pali, kao Hendo koji nije izdrzao pritisak zbog cene transfera, ili Kerol, mada ne bi rekao da je pijanac takav, realno izgleda kao da mu puca ona stvar za sve.. A moguce da svi igraci nmg da ponesu teret da igraju u tako velikom klubu, koji je ocajan ove sezone... Igracima Evertona je ipak svejedno bili 5 ili 10, a nama nije jer smo mi veci klub, ako me kapiras sta hocu da kazem...

          U svakom slucaju, na leto kao sto kazes, reorganizacija, nov trener, sa novim idejama, neki novi kvalitetni igraci, par klinaca iz akademija da se uvedu u prvi tim, ili barem da treniraju sa njima, a sve ce to biti mnogo teze, jer klub gubi svake godine na nekoj vrednosti zbog neigranja LS...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Da ali trener je taj koji ne sme da dozvoli da oni psihicki padnu.

            Ono sto nisam verovao je Kerolovi potezi pre simuliranja, mada se meni cini da je ipak zapeo jer inace ima ocajan balans ali svejedno je ispao budala. A pre toga onako predriblao igraca i kao lokomotiva krenuo prema golu, nevera.
            sigpic

            Comment


            • Dobro videcemo s vremena na vreme da sam bio u pravu,pa cemo videti ko "lupa" ;)
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Treba probati sa drugim trenerom,jbg valjda ce se jednom vec pogoditi.Ne bi bilo lose da se menja i stil igre,da se ide na veci posed lopte.Tako mi se bar cini

                Comment


                • ja na sve ovo gledam slicno kao vi kenny je za mene ziva legenda i to ce uvek ostati ali zar nije i sam video da nema viziju i da mu nesto fali i da mesto menagera nije za njega iako je poslednji trofej u premijer ligi on nama doneo kao privremeni trener ali o5 ove godine u pocetku smo imali igru i sve ali mislim da je to zbog svezine samog tima i motivacije kako su dolazili tezi trenuci on ili nije znao da ih motivise ili nije znao da ih postroji da se zna ko sta radi po meni nama treba jedan kvalitetan strateg poput O Neila jedan vezni fudbaler kreativan ima ih dosta pa neka nadju nekoga adekvatnog znaci taj jedan gerrard i lucas da cine tu sredinu lucas DMF a ovo dvoje CMF da kupimo jedno eksplozivno krilo primer FARFAN, MUNIAN, M. MARIN, Tello ili neko njima slican i naravno jedan napadac koji je sposoban da da makar 15 golova po sezoni primeri su po meni Dzeko Higuain Llorente ili Noimao iz Internacionala naravno svo 4 su na listu igraca koji ce se prodavati na leto ali naravno nije sada lako to izvesti jer se nalazimo gde se nalazimo necemo igrati LS sto je veliki minus ali treba pokusati ali da ne zaboravim da dodam da bi pun pogodak bio neko iz napolija Cavani Lavezzi ili Hamsik kojeg god hoce neka kupe sva 3 profila igraca su nam preko potrebna ali naravno to bi bila formacija 4-3-3 ofanzivniji fudbal i puno utrosenih para ali tesko je toliko dobrih igraca dovesti kod nas kada ne igramo Ligu sampiona ali kada smo vec ovoliko para potrosili na prosecne igrace da ako se opametimo pa prodamo pola i dovedemo nove neka nam je bog u pomoc YNWA
                  Liverpool YNWA <3
                  Zabavni portal Blejara http://blejara.org

                  Comment


                  • YNWA = You'll Never Win Again!
                    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Da ali trener je taj koji ne sme da dozvoli da oni psihicki padnu.

                      Ono sto nisam verovao je Kerolovi potezi pre simuliranja, mada se meni cini da je ipak zapeo jer inace ima ocajan balans ali svejedno je ispao budala. A pre toga onako predriblao igraca i kao lokomotiva krenuo prema golu, nevera.
                      Pa jbg, ja uvek smatram Kenija velikom legendom, pa da tu postoji neko postovanje od strane igraca, da ima on neki autoritet, zajedno sa njegovom pamecu i harizmom, mislim da ima sve ono sto je potrebno da drzi igrace, da im ne dozvoli da visoko polete, ali i da im ne dozvoli da nisko padnu... Ali slazem se, ako je to slucaj u ekipi, trener i niko drugi je glavni krivac...

                      Vezano za Kerola, pa ja sam ga zbog toga i zavoleo u Njukaslu dok je igrao, cinio se kao igrac koji je izuzetno brz sa loptom sa onom njegovom visinom, radio je on to mnogo cesce u Njukaslu, i zato je i davao golove ko od sale.. Sto to sad ne radi u Liverpulu, jbem li ga, dal mu sistem ne odgovara ili nesto drugo u pitanju stvarno ne znam... Ali bojim se zbog njegove lenjosti nece daleko dogurati u karijeri i zavrsice kao Berbatov, samo sto Bugarin ima mnogo veci skil i talenat, pa se provlacio sa tim, ali ovaj nas pijanac to nema... Ako bude vredno radio, moze biti nesto od njega ali tesko...


                      Dobro videcemo s vremena na vreme da sam bio u pravu,pa cemo videti ko "lupa" ;)
                      bice, samim tim sto si rekao da je Lukas tamo neki igrac koji treba da se otera ili nesto slicno i koji veze nema, tu si lupio zestoko, zestoko...
                      Onda si nastavio sa formacijom gde je Maxi u startnoj ??? Taj ne treba ni na klupi da bude... Levi bek nam ne treba, ako nisi znao imamo jednog od najboljih u ligi na toj poziciji, kao i back-up koji dolazi iz akademije... Stoperi su takodje potpuno nepotrebni.

                      Nisam imao nikakvu nameru da te uvredim ili nesto slicno, samo da ti ukazem na tvoju neinformisanost o Liverpulu, a ovo za Lukasa cu ti oprostiti...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Nije Kerol vise lenj, trudi se on samo je glup do bola, danas jos jednom potvrdio.

                        Ma ja se nekako mirim s tim da je to to kad je Liverpul u pitanju, da ce se tesko ista srediti, eventualno da iz akademije iskoci mnogo igraca. Sto smo bili u vrhu bili smo, ostajemo samo veliko ime.
                        sigpic

                        Comment


                        • Rezerve u 20:00 igraju protiv Ville,mozda debituje Joao,ali cisto sumnjam.Trebalo bi da igraju Sterling,Suso i kompanija,tako da ocekujem laganicu,mada golman nam je rupa,nikad se ne zna.

                          Ko hoce da gleda,evo stream-a:

                          http://www.firstrowsports.eu/watch/1...rpool-res.html
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by Mags Serbia View Post
                            YNWA = You'll Never Win Again!
                            mislim da nije ok da likujete i rugate se jer ste pobedili na sraman nacin,a pritom nemate ni polovinu Liverpoolovih trofeja.
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Vodimo 0-2 na poluvremenu,igra se na Villa parku,solidno igramo,golove su dali Eccleston i Suso.Wisdom je opet nevjerovatan,kakav stoper raste,kako samo iznosi loptu svaki moguci duel je dobio,odavno nisam vidio tako mladog igraca sa tolikim samopouzdanjem.Prvu sansu je imao Eccleston nakon odlicnog prodora i ubacaja Sterlinga,ali Nathan je lose zahvatio loptu,i sa oko 4-5 metara sutirao pored stative.Prvi gol je dao Eccleston,vrlo dobar finis,nakon sto je Suso povukao,a Roberts dao loptu u prostor za Ecclestona-a,i lagan finis,drugi gol je dao Suso,Eccleston je prosao i sutirao,lopta se odbija od jednog defanzivca Ville i lagana egzekucija Susa.Suso je odlican,par odlicnih prodora sa desnog krila,imao je jedan odlican sut nakon sjajne solo akcije.Mendy igra lijevog beka,odlicno se snalazi za sada,Adorjan vidi se da zna fudbala,ali me zaprepascuje koliko je spor.Mclaughlin dobar,kao i Coady koji se dosta krece,Roberts isto solidan imao je asistenciju.

                              EDIT:0-3 Mclaughlin je dao gol,kakav bek!

                              EDIT 2:Uuuu sta uradi Raheem sada,bolest!Malo pored gola.

                              EDIT 3: 1-4 na kraju,Ngoo je dao cetvrti gol na asistenciju Sterlinga,bila kontra 2-1 Smijesan penal za Villu uzgred.Wisdom,Suso i Sterling u prvi tim pod hitno.Suso je jebeni majstor,Sterling opet sabio,a dosadilo mi je da hvalim Wisdoma,jos jedna fantasticna utakmica za kapitena,rodjeni lider.
                              Last edited by The Admiral; 02-04-12, 20:56.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Originally posted by Liverpool FC View Post
                                mislim da nije ok da likujete i rugate se jer ste pobedili na sraman nacin,a pritom nemate ni polovinu Liverpoolovih trofeja.
                                A pritom je i jedini navijac Newcastla na forumu sto dovoljno govori -.-

                                Comment

                                Working...
                                X