Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba napomenuti da su za rezerve Boltona igrali i neki nama poznatiji igraci poput Tuncaja,Dejvisa i Dedrika Bojate kojem je Sterling par puta polomio kicmu driblinzima.
    Izgleda da je odbijena zalba Sitija zbog crvenog protiv Utd-a.Nece igrati protiv nas
    Last edited by The Admiral; 10-01-12, 15:17.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Kenny zna sta radi, volim tu politiku, iza vrata da niko ne zna, mada opet na kraju vest iscuri u medije...;) Najvise se za sada Hoile pominjao, ubedjen sam da ce decko negde otici jer mu istice ugovor do leta, samo se nadam da cemo ga mi ugrabiti, u Totenhemu ne bi imao puno prilike da se dokaze pored Bejla i Lenona...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Suarez se zahvalio Keniju i klubu na velikoj podrsci koju je dobio,jedva ceka da se vrati u klub da pokusa da osvoji neki od dva kupa.I ono najvaznije kaze da zeli da ostane u klubu jos dugo godina.

        Sastav za veceras mislim da ce izgledati ovako:

        .................... CARROLL ..........................
        .. BELLAMY ..... GERRARD...... DOWNING ..
        ............ HENDERSON .. ADAM .................
        . ENRIQUE .. AGGER . SKRTEL .. JOHNSON .
        ......................... REINA .........................
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Originally posted by c-bosh View Post

          .................... CARROLL ..........................
          .. BELLAMY ..... GERRARD...... DOWNING ..
          ............ HENDERSON .. ADAM .................
          . ENRIQUE .. AGGER . SKRTEL .. JOHNSON .
          ......................... REINA .........................
          Meni se svidja, al cisto sumnjam da ce biti tako.. ocekujem spiringa veceras, zbog defanzivne uloge... nije City isto sto i Oldham, a i gostujemo..

          Comment


          • Da...ko zna,mozda i Kelly pocne na desnom beku.

            Guardian prenosi da smo zainteresovani za veznog igraca Sportinga Joaoa Teixeiru koji je postigao prvi gol protiv LFC-a u LS za mlade

            http://www.youtube.com/watch?v=zrm8W...layer_embedded
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • I ja bih volio takav sastav samo Kelly-a umjesto Johnsona ne zbog defanzive nego zato sto je decko zasluzio vise da igra.Mada nisam siguran hoce li i Bellamy i Gerrard poceti jer nam sad u subotu predstoju utakmica protiv Stoke-a i pitanje je jesu li obojica spremni da odigraju 3 utakmice od pocetka u osam dana pa ih mozda Kenny bude cuvao za prvenstvo i mislim da bi Spearing mogao poceti od prve minute.

              Inace u City-u nece biti brace Toure,Kompany-a,Silva takodjer vjerovatno propusta ovaj mec,Dzeko u najboljem slucaju ce biti na klupi nije dovoljno oporavljen i ne znam jedino da li se Balotelli oporavio.Trebalo bi iskoristit ove njihove probleme.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Kelly je mnogo pouzdan igrac,kad god je igrao nikad nije razocarao.City ima dosta kadrovskih problema,moramo to iskoristiti.

                Evo jedna insajderska informacija:Q.P.R. zeli Raheem-a Sterlinga na pozajmicu.Mislim da bi ovo bilo odlicno za njega,tamo bi mogao vise da se razvije i da napreduje kao igrac.

                Opet se pominje Podolski za 15 mil. eura,ali mislim da od toga nema nista
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Koliko znam Keln trazi 20m i to mu je cena trenutno... Sto se tice danasnje utakmice, verovatno ce Keni postaviti defanzivnu taktiku sa dosta kontra-napada.. To bi funkcionisalo nekako da je Kerol brz...;) Spearing gotovo sigurno pocinje, sad je pitanje Adam ili Hendo, a mozda budu obojica, ako Hendo bude igrao desno, s tim sto ce Downing levo da bi se odmorio Belami...
                  A sto se Sterlinga tice to bi bilo odlicno, da se razvija kao igrac, puno ce da nauci iz prvog tima...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • David Silva je propustio poslednji trening Sitija sto znaci da ga 99% nece biti protiv nas.Baloteli i Dzeko najvjerovatnije igraju veceras.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      Koliko znam Keln trazi 20m i to mu je cena trenutno... Sto se tice danasnje utakmice, verovatno ce Keni postaviti defanzivnu taktiku sa dosta kontra-napada.. To bi funkcionisalo nekako da je Kerol brz...;) Spearing gotovo sigurno pocinje, sad je pitanje Adam ili Hendo, a mozda budu obojica, ako Hendo bude igrao desno, s tim sto ce Downing levo da bi se odmorio Belami...
                      A sto se Sterlinga tice to bi bilo odlicno, da se razvija kao igrac, puno ce da nauci iz prvog tima...
                      S obzirom na to ko njima sve fali mozda Keni odluci da ih oduci od fudbala kao na Enfildu, a mogao bi s obzirom na to da fale 3 od 4 najbolja igraca. Mada ce biti pretesko ali samo da Dzerard pocne, to je najbitnije.
                      sigpic

                      Comment


                      • Evo i sastava:

                        Liverpool: Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Kelly, Downing, Henderson, Gerrard, Spearing, Bellamy, Carroll

                        Subs: Doni, Enrique, Coates, Kuyt, Carragher, Adam, Shelvey
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • http://www.sportklub.info/forum/thre...2011-12/page29

                          Imas i ovu temu za komentarisanje meceva kad se neki kupovi igraju
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Velika pobeda, mozda nisu trebali da se tako povlace s obzirom na ovakav Siti ali bitno je da imamo prednost pred domaci teren. Mi smo jedina neporazena ekipa na svom terenu u svim takmicenjima i ostaje nastaviti tako, dovoljno je za Vembli.

                            Nisu se nasi mnogo istrosili, sto je najvaznije. Bellars je jos i izasao, nadam se da ce biti svez za Stouk. Nisu mnogo trcali, vec se povukli i samo pratili loptu laganim trckaranjem, povremeno koji sprint. Tako da se nadam da ce i Dzerard i Belami poceti u subotu. Valja ovo iskoristiti, ostati neporazen i onda nam je svejedno da li je Kardif ili Palas, verovatno cemo dobiti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Prvo poluvrijeme mnogo dobro odigrano,Hart ih je izvukao kod pokusaja Dauninga i Kerola plus onaj odlican sut Stivija sa 20-tak metara.U drugom smo se svjesno povukli,igrali zonu i na kraju zasluzena pobjeda,najbitnije je da je Stiven jos jednom odigrao 90 minuta mnogo je vazno za njega da udje u dobar ritam.

                              Sledeca protiv Stouka idemo po pobjedu. YNWA
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Kako bi bilo lijepo vidjeti iduci mjesec kako Stevie dize trofej nije odavno.

                                Odigrali smo veceras onoliko koliko je trebalo i sada to treba ovjeriti za dvije sedmice.Bitna pobjeda sada se okrenuti prvenstvu i nadam se nova tri boda i da ostanemo u borbi za to cetvrto mjesto.

                                Lucas Leiva
                                Assistindo o jogo do Liverpool / Watching the game..

                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X