Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Cekam potvrdu na nasem sajtu.

    A izgleda ce na probu doci Abdul Aziz kojeg zovu Baby Drogba. Ima 14 godina, igra u Svedskoj za Norkopingen.
    Evo ga novi Deco, tako kazu...

    http://www.liverpoolfc.tv/news/media...e-for-new-deco

    Za 1m smo dobili talentovanog igraca, ne znam puno o njemu, ali nadam se da ce stvarno biti novi Deco...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
      Evo ga novi Deco, tako kazu...

      http://www.liverpoolfc.tv/news/media...e-for-new-deco

      Za 1m smo dobili talentovanog igraca, ne znam puno o njemu, ali nadam se da ce stvarno biti novi Deco...
      To je u kategoriji media-watch, tu se pisu glasine i tracevi, kad izadje u vestima onda je sve zavrseno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        To je u kategoriji media-watch, tu se pisu glasine i tracevi, kad izadje u vestima onda je sve zavrseno.


        Pa dobro uglavnom ja mislim da je taj deal zavrsen, jer Metro i Guardian su dosta pouzdani...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post


          Pa dobro uglavnom ja mislim da je taj deal zavrsen, jer Metro i Guardian su dosta pouzdani...
          Videcemo ali ne verujem da ce on igrati u prvom timu. Ako potpise, odlicno za buducnost, jacanje akademskog kadra iz kog cemo nadam se konacno izbacivati igrace kao nekad sad sa Kenijem.

          InsideLFC posted ....

          We have movement ladies and gents. Im confident we will see signings v soon. I know of 2 bids that have been lodged and a 3rd being prepared
          Daj boze da je ovako.
          sigpic

          Comment


          • Rano je jos za prvi tim, ima 19 god, pa nije on ni u Sportingu u prvom timu, ali talenat je i videcemo sta cemo od njega napraviti...

            InsideLFC posted ....

            We have movement ladies and gents. Im confident we will see signings v soon. I know of 2 bids that have been lodged and a 3rd being prepared
            Aj pomozi boze koji god igraci da su u pitanju...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Aaaa...kakve se sve gluposti sve pisu po Facebook-u,ovo je nestvarno,citam sad da su nasi poslali ponudu za Kavanija i da je Napoli prihvatio.Najsmjesnije od svega je sto cifra iznosi 16 miliona.

              A sudeci po komentarima ljudi na fejsu mislim da im mozak nije jaca strana.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Vidis da su ljudi prsli... 16m za Kavanija ?? Trebas biti specijalan pa da napises to na Fejsu...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Pogledacu sad malo ovog lika insidelfc, da vidim da li je i koliko upucen. Secate se da je transfer za Hendersona odjednom iskocila vest i da je sve bilo reseno u par dana. On kaze da je 3 nedelje ranije rekao da je vrlo blizu samo je masa to ignorisala i nastavila da prica o Hazardu i tim igracima. Videcu sad da li vredi pratiti ga redovno i nadati se da je tacno to sto prica.
                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...r-announcement



                    Sa druge stranice:

                    The club have agreed a six-year contract worth £25m per season to have their home, away and third kits manufactured by the Boston-based company - a deal which is only eclipsed in world football by Barcelona's £26.3m-per-year agreement with Nike.

                    Liverpool managing director Ian Ayre said the deal, which trumps the £23.5m Nike pay annually to Manchester United, is a 'landmark' for the club.

                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Valjda ce i dresovi da valjaju... Znaci drugi najjaci sponzorski ugovor na svetu kad je izrada dresova u pitanju... Koliko ce nam tek placati kad zaigramo u LS...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • I povratak u Ligu Prvaka bi nam donio ogroman novac jer nagrade iz Europske lige su sica u odnosu na LP.Ovaj ugovor je odlicna stvar i vidi se da i Henry otkako je dosao i i svi u klubu pokusavaju nesto uraditi od njega i vratiti ga na staze stare slave,siguran sam da uz 2-3 odlicna pojacanja mozemo to uspjeti.
                        Last edited by Joe Cole 10; 19-01-12, 00:35.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Ma sjeti se samo kakav su posao obavili ljetos,samo su na platama Cola,N'goga,Poulsena,Sotira i ostalih ustedjeli preko 30 miliona funti
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Tu su isto odradili odlican posao.Sada na kraju sezone rjesit se Maxi-a,Kuyt-a,Cole-a,Aquilani-a,Aurelio-a i dovesti jos tri do cetri igraca i imali bismo sigurno odlican kostur ekipe bez nekih polovnjaka u ekipi,a samo se sjetite ko je cinio ekipu prije godinu i po dana.Ne treba puno ovoj ekipi niti se mora puno potrositi samo treba pametno odratit to.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Momak kojeg ste doveli iz Sportinga dolazi iz iste skole fudbala kao i Ronaldo, Nani, Figo. Mislim da bi on mogao da bude strasan ali jos je rano o tome. Liverpul se bas zadao o kupovini mladih igraca

                              Comment


                              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                                I povratak u Ligu Prvaka bi nam donio ogroman novac jer nagrade iz Europske lige su sica u odnosu na LP.Ovaj ugovor je odlicna stvar i vidi se da i Henry otkako je dosao i i svi u klubu pokusavaju nesto uraditi od njega i vratiti ga na staze stare slave,siguran sam da uz 2-3 odlicna pojacanja mozemo to uspjeti.
                                Uspecemo, samo moramo imati strpljenja svi i biti uvek uz klub. Ono sto sam ja trolovao onda je zbog licnih problema pa sam se istresao ovde ali ubuduce necu sigurno i necu ni da vidim post tog tipa. Nema veze koji smo na tabeli, napredujemo u mnogim stvarima, imali smo 3 lose ligaske utakmice, promasili smo boga oca ali smo u igri konstantniji od oba londonska rivala za LS. Popravicemo i tu jebenu realizaciju, tandem Dzerard-Suarez malo da se uigra i mogu sami da pobedjuju, kao Dzerard-Oven ili Dzerard-Tores.

                                Future is finally bright!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X