Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pobeda danas od 3-2 mogla je biti i veca da smo imali vise srece, katostrofalni kiksevi u odbrani (pod tim mislim kod ta dva gola). Prvo poluvreme podseca na utakmicu protiv Norwicha, dok u drugom poluvremenu dosta dobro kombinujemo i napadamo. Bitna pobeda da igraci dobiju na samopouzdanju.

    Golovi...
    Spoiler

    Comment


    • Posle danasnje utakmice vise nemam zelju da vidim Sakoa u 11, on je ista kiksara kao i Lovren ako ne i veca. Lovren bar zna da primi loptu....Protiv ovako jadne Ville, ovih 3:2 su za mene kao poraz, ovo je moralo da se dobije ili 3:0 ili 5:0, Staridz mogao lagano pet komada da uvalja.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Ne znam ja sta su ljudi videli u Sakhou, bas mizerne razlike izmedju njega i Lovrena, s tim da mi je Sakho nekako smesan kada trci i inace "vodi" loptu, uvek mi se cini da ce je izgubiti, sav nekako nespretan.

        Daniel Sturridge.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Pa kad pored onih svih kikseva Lovrena, svi su nam dobri samo da njega ne gledamo vise.
          Ali meni je Sakho i dalje klasa vise u odnosu na Lovrena.
          P.S. Slazem se s tim da smesno trci, sav nekako ukocen.

          Comment


          • Ne znam da li je to smišljeno, ali spominjanje Macarija je dao za rezultat da niko više ne traži Rodžersovu glavu
            Niko nam ne može zabraniti da maštamo o Klopu, ali je naša realnost na žalost sasvim drugačija.....
            Jeste da je AV baš očajna ove sezone, ali ne pamtim kada smo zadnji put dali dva gola na jednoj utakmici iz lepo izrađenih akcija, posle sjajnih zadnjih paseva
            I još samo da najavim, da u sledećih šest kola imamo četiri paklena gostovanja (Everton, T'ham, Čelzi pa MC) i dve dosta neugodne ekipe na Enfildu (S'ton i CP).
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Turbo Lazar


              ¡Si Señor!

              Comment


              • Sledecih 10 tekmi nema ga nigde.

                Comment


                • Last edited by Brian McShtull; 28-09-15, 22:41.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Јирген је изјавио да је спреман да прихвати посао под условом да му се нико не меша у трансфер политику. Питање је колике су шансе да дође код нас.

                    Comment


                    • Rodgers je i prosle sezone u poslednjem trenutku probudio ekipu, tako da sada ocekujem bolje rezultate. U sustini ako do decembra ostanemo u gornjem delu tabele, mozemo da se borimo za top4. Opet dva najteza gostovanja smo prosli, Celsi vise nije onaj tim koji je bio, a Sitiju polako pada forma. Sledeca utakmica ako se dobije, on je posao sacuvao sigurno bar do zime. U sustini najvise zavisi od Danija, ako on bude bio zdrav (a dace bog da bude), onda ce i BR ostati do kraja sezone. Samo ne znam sta cemo sa Bentekeom, nikako mi ne idu Benteke i Staridz u tandemu, mada dobro to su slatke muke. Cini mi se da kada krenu da se spominju drugi treneri i kada se stvara pritisak, BR najbolje izvlaci iz ekipe, ajde da vidimo da li ce opet uspeti da napravi nesto. Kakav god da je, treba mu dati podrsku dok je na klupi.
                      Last edited by Brian McShtull; 29-09-15, 11:57.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Kad je Sturridge zdrav, ne treba brinuti oko aktivne borbe za top4(znaci brinucemo mnogo). Mislim da se on i Benteke mogu uklopiti, ako ne, uvek Big Ben moze da postane pravi dzoker sa klupe, mada mu to iskreno ne zelim.
                        Sto se tice Rodgersa, njemu je sada svaki mec presudan. Ali mislim da je on siguran do Bozica.

                        Ono sto je lose, jesu komentari Barretta koji naslucuje da u slucaju otkaza Brendanu, klub ni ne pomislja da angazuje Kloppa.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Još malo pa će nam se sin Alen ustaliti u 11

                          Last edited by somborac; 01-10-15, 19:04.
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Hvala bogu da dobro otvaramo mec, ajmo jedna rutisnka pobeda, treba nam
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ja sam čuo da navodno Klop ne želi započeti pregovore dok se Brendanu ne da odkaz, a da je u principu zainteresovan za klupu......
                                Mada lično mislim da bi ti pregovori brzo zapeli i to oko transver politike
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X