Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Ma od Beckforda ljudi nema nista , nije on mlad , daleko od toga , ima 28 godina vec .

    Dos Santos ima potencijal i sve , ali dzaba kad ne dobija sansu .
    Sto sam ja mislio da je 92 jbt.

    Onda nista od Bekforda.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Nisu bili zainteresovani jaci ali 19 godina ima i dao je dosta bitnih golova, cak mislim da je imao i najbolji procenat realizacije prosle sezone, sto nama treba.

      Svako moze da opali i da mu udje jednom, a Bekford je mnogo kompletniji.

      Sve u svemu nisu se morali kupovati Dauning, Henderson i Kerol po svaku cenu a Honda bi od Dauninga mnogo vise doneo. Od njih trojice imas gomilu boljih igraca u TOP5 liga. Moglo se i sa Markom Marinom probati, ne bi bio preskup.

      Rekao sam, ne mora Soldado, moze i Podolski, Leandro Damiao, ima igraca boljih od Kerola i Kujta.
      28 godina i da nam covjek kojim je najveci uspjeh u karijeri jedna sezona u Evertonu bude pojacanje meni nije jasno.A zivi bili pa vidjeli sta ce se desit sa Carrollom i Hendersonom.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Fora je sto opet nemas krilo, osim Dos Santosa. Honda, koliko sam ga ja gledao, igra neku 10-ku a ne levo krilo.

        Imas mnogo veznih i pitanje je da li bi ti dosao Adam da sedi na klupi.

        A Dos Santos je bio i u Rasingu, Redingu, igrao redovno LE i nigde se nije pokazao. Voleo bih da me demantuje, jer ga licno gotivim, ali mislim da je on propali talenat.
        Igra desno krilo i to dosta, pa da ulazi i sutira ili da pas.

        Mozak mi ne radi najbolje ali je moglo 5x bolje za te pare i to su krivi Keni i Komoli.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          28 godina i da nam covjek kojim je najveci uspjeh u karijeri jedna sezona u Evertonu bude pojacanje meni nije jasno.A zivi bili pa vidjeli sta ce se desit sa Carrollom i Hendersonom.
          Ja sam imao trip u vezi njega, ne znam sto sam to mislio ali onda ne on(mada je kompletniji od Kerola)nego npr neki Rodaljega za klupu a u prvu neki od pomenutih, ne radi mi mozak sad ali moglo je mnogo bolje.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Igra desno krilo i to dosta, pa da ulazi i sutira ili da pas.

            Mozak mi ne radi najbolje ali je moglo 5x bolje za te pare i to su krivi Keni i Komoli.
            Ok Nash probacu poslednji put . Keni je kupio vecinu britanaca zbog novog pravila o broju domacih igraca.

            Sigurno da ni Dauning ni Kerol nisu bile prve opcije. Ko zna koga je Keni sve hteo.

            Henderson verovatno jeste zbog buducnosti ali niko nije racuno da ce Meireles i Akilani otici.

            Po meni, jedna od najvecih gresaka je sto niste doveli jos jedno krilo (po mogucstvu desno). Tako Henderson ne bi igrao pola polusezone na poziciji koja mu ne odgovara.

            Belami, Suarez i Enrike su dobra pojacanja. Znaci problem je samo u ovoj trojici Engleza. Engleski igraci su generalno precenjeni sa cenama jer su potrebni zbog pravila FA a nema ih u tolikom izobilju. I onda svaki put kad se pojavi neki obecavajuci klinac, naravno da ce da mu lupe cenu jer znaju da ce ga kad tad traziti top timovi. Svi Englezi u zadnje vreme su otisli za velike pare. Gledaj samo kad neko kupi Rodvela koliko ce da plati.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              Ok Nash probacu poslednji put . Keni je kupio vecinu britanaca zbog novog pravila o broju domacih igraca.

              Sigurno da ni Dauning ni Kerol nisu bile prve opcije. Ko zna koga je Keni sve hteo.

              Henderson verovatno jeste zbog buducnosti ali niko nije racuno da ce Meireles i Akilani otici.

              Po meni, jedna od najvecih gresaka je sto niste doveli jos jedno krilo (po mogucstvu desno). Tako Henderson ne bi igrao pola polusezone na poziciji koja mu ne odgovara.

              Belami, Suarez i Enrike su dobra pojacanja. Znaci problem je samo u ovoj trojici Engleza. Engleski igraci su generalno precenjeni sa cenama jer su potrebni zbog pravila FA a nema ih u tolikom izobilju. I onda svaki put kad se pojavi neki obecavajuci klinac, naravno da ce da mu lupe cenu jer znaju da ce ga kad tad traziti top timovi. Svi Englezi u zadnje vreme su otisli za velike pare. Gledaj samo kad neko kupi Rodvela koliko ce da plati.
              Znam ja sve to ali sto nije za Adama Dzonsona tako zagrizao nego za ovog nesposobnog. Kerol verujem da mu je bio prva zelja kad je Tores otisao da pravi Rasa od njega ali daleko je ovaj od Iana. Mogao je i za tog Rodvela da zagrize kad oce Engleze, mnogo je bolji od Hendersona a vec ima podjednako talentovanog Selvija, samo da mu da pravu sansu, protiv Vile je odlicno odigrao.

              Ono sto znam je to da se lose radi, da nemamo ni startnih 11 da kazes da je to to, da ne pricam o klupi. Sreca pa Agera ne muce povrede vise toliko, inace bi i primili mnogo vise.
              sigpic

              Comment


              • Nash mislim da bi najbolje bilo da ti lepo legnes da odspavas jer ovako mozes izgleda u nedogled!

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Nash mislim da bi najbolje bilo da ti lepo legnes da odspavas jer ovako mozes izgleda u nedogled!
                  Ma i san su mi sjebali, opusticu se sad gledajuci pravog Nasha kako prca Hornetse.
                  sigpic

                  Comment


                  • @ Nash

                    Adama Dzonsona nema sanse da kupite. Ne bi Mancini pustio i nedavno je potpisao novi (lupam 5-ogodisnji) ugovor. Jbg, draze mu je da bleji na Sitijevoj klupi a moze da igra prvu u svakom ostalom top timu. Takav igrac, po meni, ne treba nikom.

                    Rodvel. Everton-Liverpul... Navijaci su poludeli kad je Runi, neafirmisani klnac, presao kod nas. Zamisli sta bi uradili da jedan od talentovanijih predje u Liverpul. Mojes ne bi ziv docekao naredni dan .

                    Salim se ali moras biti malo realan.

                    Evo ja npr, znam da dok je Fergi tu, necu videti igraca koji ce da kosta vise od 25 miliona funti. Znam. Zato se i ne uzbudjujem previse zbog Snajdera i sl. Nadam se potajno, ali znam da to nece da se desi vise. Opekao se on previse i sa Veronom i sa Bugarinom da bi bacao tolike pare .
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      @ Nash

                      Adama Dzonsona nema sanse da kupite. Ne bi Mancini pustio i nedavno je potpisao novi (lupam 5-ogodisnji) ugovor. Jbg, draze mu je da bleji na Sitijevoj klupi a moze da igra prvu u svakom ostalom top timu. Takav igrac, po meni, ne treba nikom.

                      Rodvel. Everton-Liverpul... Navijaci su poludeli kad je Runi, neafirmisani klnac, presao kod nas. Zamisli sta bi uradili da jedan od talentovanijih predje u Liverpul. Mojes ne bi ziv docekao naredni dan .

                      Salim se ali moras biti malo realan.

                      Evo ja npr, znam da dok je Fergi tu, necu videti igraca koji ce da kosta vise od 25 miliona funti. Znam. Zato se i ne uzbudjujem previse zbog Snajdera i sl. Nadam se potajno, ali znam da to nece da se desi vise. Opekao se on previse i sa Veronom i sa Bugarinom da bi bacao tolike pare .
                      Mozda bi Adama i pustio za jake pare ako bi zagrizli ali nebitno. Promasili smo ionako sta god smo mogli i sto se tice transfera i na terenu. Tuga, tuga i samo tuga i nikad kraja.

                      Ne bi ove rasprave ni bilo da mi Manda dade da obrisem temu ali glavni se postovati mora jbg.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        @ Nash

                        Rodvel. Everton-Liverpul... Navijaci su poludeli kad je Runi, neafirmisani klnac, presao kod nas. Zamisli sta bi uradili da jedan od talentovanijih predje u Liverpul. Mojes ne bi ziv docekao naredni dan .
                        Sad ga i ti pretera, Rooney je koliko se secam u to vreme vec i debitovao za reprezentaciju a i bio je jedan od najtalentovanijih igraca na svetu! Rodwell nema nista bolju reputaciju, mada on vec ima valjda 20 godina?! Rooney je presao koliko se secam vec sa 18 u ManU...

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Sad ga i ti pretera, Rooney je koliko se secam u to vreme vec i debitovao za reprezentaciju a i bio je jedan od najtalentovanijih igraca na svetu! Rodwell nema nista bolju reputaciju, mada on vec ima valjda 20 godina?! Rooney je presao koliko se secam vec sa 18 u ManU...
                          Mislim da nije debitovao. Jeste bio talentovan ali je bio igrac sa potencijalom. Dao je fantastican gol Arsenalu i imao je problema na terenu jer je bio tempirana bomba. Nisi mogao da znas da kako ce se razviti. On je kad je dosao imao sezonu i po u PL. Rodvel je vec tu godinama i proveren je igrac. Ne kazem da je bolji, samo da bi isto napravili haos da predje u Liverpul.
                          sigpic

                          Comment


                          • Spanci tamo pominju kako Liverpul zeli Soldada, ajde bre ajdeeee!


                            1:15, veliki as Kerol!

                            sigpic

                            Comment


                            • Nezvanicna informacija
                              Raheem Sterling has got 2 girls pregnant at same time.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Nezvanicna informacija
                                Mali j*bac, nema sta .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X