Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve je spremno samo što sada vrijeme ide nevjerovatno sporo.

    Jedva sam sinoć zaspao od uzbuđenja.

    Moguća formacija:

    347136_Liverpool.jpg

    Stiže podrška velikih igrača :

    416986_354874537867992_211620238860090_1230248_2004522543_n.jpg

    A na kraju nadamo se ovome:

    940450_w2.jpg

    You'll Never Walk Alone!
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Volio bi stvarno da Liverpul osvoji ovaj trofej i da postanje bolji klub sledece sezone i da zavrsi drugi iza Junajteda.Stvarno klub sa ovolikom istorijom da ne osvoji nista vec 6-7 godina puno je to.Ali za ligu se ne nadajte da mozete osvojiti pored nas.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Originally posted by stefan12 View Post
        Volio bi stvarno da Liverpul osvoji ovaj trofej i da postanje bolji klub sledece sezone i da zavrsi drugi iza Junajteda.Stvarno klub sa ovolikom istorijom da ne osvoji nista vec 6-7 godina puno je to.Ali za ligu se ne nadajte da mozete osvojiti pored nas.
        Nije, nego 5 godina i 289 dana.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Reina, Johnson, Agger, Skrtel, Enrique, Gerrard, Adam, Henderson, Downing, Suarez, Carroll.


          Subs: Doni, Carragher, Spearing, Bellamy, Kuyt, Kelly, Maxi.


          Ajmo!
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Originally posted by c-bosh View Post
            Reina, Johnson, Agger, Skrtel, Enrique, Gerrard, Adam, Henderson, Downing, Suarez, Carroll.


            Subs: Doni, Carragher, Spearing, Bellamy, Kuyt, Kelly, Maxi.


            Ajmo!
            To je to. Trenutno najbolje što imamo.

            403199_10150746931662573_67920382572_10996031_966732486_n.jpg

            Gospoda. Još da nam donesu trofej...
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Tacno sam osijedio cekajuci.Sastav ocekivan,ako sta zapne tu je Bellamy.Dugo,previse dugo cekamo na trofej.

              Evo sastav i Cardiffa:

              Cardiff: Heaton ; McNaughton, Hudson, Turner, Taylor ; Whittingham, Gunnarson, Cowie, Gestede, Miller, Mason

              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Blizi se utakmica i ja sam sve nervozniji.Nadam se da cemo danas pobijediti i uzeti taj trofej
                Nadam se jednom ranom golu redsa i onda opasno treba vrsiti pritisak.I nadam se da nece napeto kao ovo finale:


                1977 1978 1981 1984 2005

                You'll Never Walk Alone

                Comment




                • Šampioni !
                  Attached Files
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • http://sportsport.ba/ino_fudbal/live...t-godina/75526

                    Evo momci citajte i uzivajte
                    1977 1978 1981 1984 2005

                    You'll Never Walk Alone

                    Comment


                    • Definitivno nije lako biti navijac Liverpula.Kad me danas srce nije ostavilo nece nikad.Svaka cast momcima na trofeju,posle 6 susnih godina red je bio da osvojimo nesto.Posebne pohvale za Glendzu danas,kako je izveo penal Kombo Dzerard-Adam je bio dosta los,pogotovo Stiven koji je odigrao jednu od gorih utakmica u zadnjih par godina.Ali koga briga za igru kad smo uzeli trofej...Moramo zahvaliti i Stivenovom burazeru od strica sto je promasio penal

                      Glendza,Skrtel,Kuyt Neko od njih MOTM Pokidali su....

                      XABI.jpg

                      Xabi legenda

                      Edit: Zaboravih da pohvalim Dauninga,sjajan danas,pokazao je da nije jos za bacanje
                      Last edited by The Admiral; 26-02-12, 20:18.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Uf nije bilo danas lako onim koji imaju slabo srce.Svaka cast momcima iz Cardiffa ostavili su srce na terenu ali podatak da smo imali 65% loptu u nogama i nevjerovartnih 45 udaraca prema golu pokazuje da trofej ide u prave ruke.Downing danas odigrao onako kako ocekujemo od njega da igra cijele sezone i ako nastavi ovako bit ce bitan igrac Liverpoola do kraja sezone,rutinski je izveo onaj penal.Ne bas partija kakvu sam ocekivao od nasih igraca ali nema veze bitno je da se osvoji trofej a sigurno je da je pritisak finala ucinio svoje.



                        Bit ce bolje rodjo



                        Car.

                        Daniel Agger suffered a suspected broken rib during the Carling Cup final, Kenny Dalglish confirmed in his post-match press conference.



                        "In Carling Cup related news, Charlie Adam's penalty has finally landed."
                        Last edited by Joe Cole 10; 26-02-12, 20:49.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Ajde da se proslavi to mi donosimo pileca krilca vase je vino iz pehara
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Napokon neki pehar....nije moglo normalno...al na kraju ipak zasluzeno....

                            Comment


                            • 419765_379982195347823_100000081364697_1540691_260077794_n.jpg

                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment




                              • Carroll u svom stilu dere sampanjac

                                Vincent Kompany @VincentKompany
                                Congratulations Liverpool for winning the Carling Cup. Heads up Cardiff as this was a truly inspirational performance.
                                Luis Garcia
                                Congrats to all reds fans, its been a long and hard time, but the Cup is here.YNWA
                                Caroline Wozniacki @CaroWozniacki
                                Such a nerve wrecking day!! But Liverpool won!!! Great job! #carlingcup #trophy
                                Last edited by The Admiral; 26-02-12, 22:15.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X