Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naletio sam na par mjesta da cete dovesti Fucile-a...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • A ja da se raspitujete za Darena Benta.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        A ja da se raspitujete za Darena Benta.
        Demantovano.
        sigpic

        Comment




        • Nasao sam da ce ovo sutra biti postavljeno na Anfiledu,e ne znam jel se to neko .ajebavao ili ce stvarno biti tako.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post


            Nasao sam da ce ovo sutra biti postavljeno na Anfiledu,e ne znam jel se to neko .ajebavao ili ce stvarno biti tako.
            More treba da zakopamo neku kokosku u gol kao sto rade Afrikanci
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ne znam ja bih ih vodio kod popa,hodze bilo koga samo da se dozovu malo

              Ja mislim da Krul jedva ceka sutra utakmicu jer zna kako su golmani ove sezone prolazili na Anfieldu
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Treba Keni da sipa neki napitak za doping Kerolu u pivo i eto 3 boda.
                sigpic

                Comment


                • Ne sjecam se sad na kojoj utakmici sjede Kelly i Carroll na klupi i Kelly pije vodu ili sok a ovaj medjed Red Bull

                  Evo ga:

                  Last edited by Joe Cole 10; 30-12-11, 00:13.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment




                  • Moj predlog za resenje problema
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Rafa Benitez made a further substantial donation to the Hillsborough Family Support Group (HFSG).

                      Rafa told the ECHO: “I regard Merseyside as my home because of the way my family have been accepted and treated by the people and I know that the group is such an important cause.
                      Svaka cast Rafi.

                      Enrike dobio velike pohvale i od legende Alana Hansena, bravo majstore.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ko se pominje da ce pojacati Liverpool? Nisam u toku ovih dana.
                        Sta mozemo ocekivati u januarskom prelaznom roku? Bilo bi dobro da uzmemo nekog zadnjeg veznog i eventualno napadaca.
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Originally posted by Liverpool FC View Post
                          Ko se pominje da ce pojacati Liverpool? Nisam u toku ovih dana.
                          Sta mozemo ocekivati u januarskom prelaznom roku? Bilo bi dobro da uzmemo nekog zadnjeg veznog i eventualno napadaca.
                          Podolski i De Jong iz Tventea se ozbiljnije pominju a suska se da zelimo i Musu Sisoka. Ostalo je sve neozbiljno.

                          Presrecan sam zbog rutinske pobede kuci i privedene utakmice kraju na pravi nacin. Najboljem igracu PL jednostavno ni povrede ne mogu nista, on ostaje najbolji. Uneo zivost, diktirao igru, dao doktorsku loptu za Kerola koju bi verovatno i Ngog pretvorio u gol, a na kraju savrsena realizacija. Najtezu godinu za njega je zavrsio na pravi nacin, nadam se da je ovo kraj agonije, da se vratio i ima jos dosta fudbalskih godina pred sobom ako ga povrede zaobidju, na terenu izgleda kao da je najmladji.

                          Kerol - trudi se, trudio bi se i ja jbg ali nemam kvalitet za Liverpul. Cak i da se popravi, nije to dovoljno dobar napadac ako hocemo titulu da napadnemo u skorije vreme.

                          Henderson obelezio jubilej prvom ligaskom asistencijom, nadam se da ce ih biti jos. Adam je pokazao da je tipican LFC igrac poslednjih godina, doktorski protiv jakih a protiv slabih ga nema. Spira me prijatno iznenadio, odlican je pas dao za Hendersona kod gola. Odbrana standardno dobra, Ager najbolji stoper jos od Hansena, Skrtel maestralna intervencija kod 2:1, bekovi premocni. Dauning je jednostavno sablonski igrac i jos ima 27 godina. Voleo bih da gresim ali mislim da je to bas promasaj sa njim.

                          Belami je genije, steta sto se smirio "pod stare dane".

                          Nadam se da konacno okrecemo novi list u novoj godini. Sledeci mec je za Sitijem za 4 dana, oni gostuju Sanderlendu prekosutra i posle 48 sati im mi dolazimo. Nemamo sta da izgubimo, Keni je gresio ali je ipak doktor za Mancinija, mozda i Dzerard startuje tako da imamo sansi mada nemam neki dobar osecaj ali videcemo.

                          EDIT: Dzerard i Kerol imaju isti broj PL golova.
                          Last edited by Casiraghi; 30-12-11, 22:10.
                          sigpic

                          Comment


                          • Da nisi slucajno mislio na Musu Sow-a iz Lille-a,a ne Musu Siskoka?
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Da nisi slucajno mislio na Musu Sow-a iz Lille-a,a ne Musu Siskoka?
                              Pomenuo se i taj jednom ali navodno ovog zeli Komoli kao zamenu za povredjenog Lukasa.
                              sigpic

                              Comment


                              • LucasLeiva87 Lucas Leiva
                                Really missing to be on the pitch.


                                Vratices se i ti sledece sezone, uz tebe smo!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X