Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • 81.go u 142.utakmice.Strasni golovi i prave majstorije,kada je bio u formi tesko se mogao bolji napadac naci u Europi zabijao Manchesteru,Chelesa-u,Arsenalu,Tottenhamu,Evertonu,City-u,Real-u u Ligi Prvaka itd,a veceras ga gledam kako dobija desetak minuta i kako ne moze da predje dva igraca.Imao je sve u Liverpoolu: status,podrsku navijaca,imao suigraca kakvog nece nikad imati u zivotu,igrao u jednom od najvecih klubova svijeta.Dao je dosta Liverpoolu,ali Liverpool nista manje mu nije dao.Imao je priliku da postane legenda kluba,a sve je to odlucio napustiti i sada ima klupu zacementiranu i klub kojem trenutno ne ide nista bolje nego Liverpoolu.Ni dan danas mi nije jasna njegova odluka,ali se nadam samo da ce mu karijera ici sto dalje od Liverpoola i da se nece nikad spominjati njegov povratak u klub jer Liverpool nikad nije bio nicija .urva.Ovo pisem samo zato jer mi je zao sto nisam gledao makar mjesec dana tandem Suarez-Torres jer mislim da bi to bio strasan duo,ali vec sam rekao Torres vise nikad u klubu pa kad bi ga neko i dzabe nudio.

    A Suarezov advokat najavio da ce se zalit na odluku o suspenziji od 8 utakmica i kazni od 40 000 funti i da ce ici do kraja sa ovim.



    Glen Johnson
    I will support who i want when i want!!! There are a lot of reasons why I'm standing by Luis Suarez!!!



    Zagrijavanje pred mec sa Wigan-om.
    Last edited by Joe Cole 10; 23-12-11, 02:02.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post

      Glen Johnson
      I will support who i want when i want!!! There are a lot of reasons why I'm standing by Luis Suarez!!!
      Pretio mu da ce da ga ugrize pa nema drugog izbora!

      Comment


      • Kvartet iz engleske juri Hazarda, a vidim da se ozbiljno spremamo da dovedemo Podolskog...;)
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • @Joe Cole 10

          Slazem se. Poseban igrac u svakom slucaju. Ima taj zalet, frontalni napad na odbrambenog igraca, ne boji se nagle promene pravca, odlican sut...Mene uvek podseca na Sevcenkove najbolje dane u Milanu(pri cemu ne kazem da je slabiji igrac, nego ta dva velika igraca imaju slican stil). Njegov voz, verovatno i poslednji u dresu Celzija, krece u januaru. Videcemo kakva ce biti njegova sudbina.

          PS Meni nikad nije bilo jasno zasto igraci napustaju klubove u kojima imaju statuse princeva, miljenika navijaca, sigurnih prvotimaca...Anri, Seva, Tores...Ali to je cena komercijalizovanog fudbala u kome novac predstavlja inicijalnu kapislu svake promene.
          Last edited by Bogi; 24-12-11, 12:00.

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Pretio mu da ce da ga ugrize pa nema drugog izbora!
            Aj pazite da jos jedan post ostavite ovde svi na celu sa Mandom.

            Samo se ljudi opustite i nemojte se nervirati dok ne napravimo tim pa cemo posle pricati, od ovih vidimo da leba nema.
            Last edited by Casiraghi; 23-12-11, 20:14.
            sigpic

            Comment


            • Pa nema leba kada je vecina igraca prosek! Jedino bih izdvojio Suareza i Reinu...naravno i Gerrarda kada se oporavi.

              Umesto da su dali one silne pare, sto su dali za Carrola, ulozili na pravi nacin sada bi verovatno drugacije sve izgledalo! A ovako, 5-6 mesto maksimum...

              Comment


              • Evo Ajbovog prvog profesionalnog gola za Vajkomb, nadam se da ce se razviti u pravog igraca.

                sigpic

                Comment


                • Glasina i nepotvrdjena vest : Sutra će u prostorijama Enfilda boraviti Luuk De Jong.
                  ....
                  sigpic

                  Comment


                  • Zna da ga uvali, dobro bi nam dosao.

                    A Ajb je 95 godiste, ako neko nije znao, 16 napunio pre 15-ak dana.
                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.elfvoetbal.nl/nieuws/1560...-en-vertonghen

                      Stranica grupe navijaca Ajax-a navodi da Liverpool daje 45 miliona eura za dvojac Eriksen-Vertonghen.

                      Ne znam koliko nam Verthongen treba ali Eriksen bi nam legao ko budali samar.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Dosta se imena veze sa Liverpool pa su se tako spominjali i Podolski i Jelavic.Protiv dovodjenja Podolskog ne bih imao nista protiv,a ne znam da li je zaista Jelavic igrac koji moze pomoci Liverpoolu da dodje do Lige Prvaka.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Podolski je bas trazen u ovom prelaznom roku. Al' citam na nekim sajtovima, medju kojima je i ovaj dole, da je Liverpul ozbiljno zainteresovan...Iako ga moj brat zeli u Laciu.

                          Comment


                          • Podloski sigurno moze biti koristan za vecinu ekipa,a ne samo za Liverpool,strasan igrac,kao krilo ili poluspic nije uopste bitno,bilo bi dobro da ga dovedu
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by Bogi View Post
                              Podolski je bas trazen u ovom prelaznom roku. Al' citam na nekim sajtovima, medju kojima je i ovaj dole, da je Liverpul ozbiljno zainteresovan...Iako ga moj brat zeli u Laciu.
                              Smesno je povezivati jednog igraca za ta dva kluba, kada se zna gde ce u tom slucaju zavrsiti i kada Lacio ne moze finansijski parirati Liverpulu.Morace on da se okrenu nekoj jeftinijoj varijanti, a i nisu Nemci ludi da konkurente pojacavaju svojim igracima koji su na izlaznim vratima.

                              Comment

                              Working...
                              X