Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da napisem JC,posto je pljuvao!

    Spoiler
    EVRU!!!
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Mater im jebem :@ :@ da je to John Terry,Ronney itd nebi dobili ni 2 utakmice :@
      Rooney je prosle godine dobio 5 utakmica zato sto je rekao Fu** u kameru prilikom slavlja zbog postignutog gola...

      Comment


      • Originally posted by FresHMaN91 View Post
        Ma dal je realno da dovedemo Özila ??? Ne verujem ja u to, kao ni za Kerola, nije se pokazao ali nije ni godinu dana u klubu, tako da njegova prodaja je po meni nemoguca... Uostalom sta ste ocekivali od visokog igraca, da dribla i pretrcava igraca ??? Treba sacekati ovu sezonu da vidimo oce li se nesto pormeniti, ipak je on mlad momak...
        Upravo to! Ni ja nisam zadovoljan ucinkom Kerola, ali sta treba ocekivati od njega? Nije on igrac koji ce sam sebi stvarati sanse. Ako smo vec dovodili takav tip igraca onda smo morali dovesti mnogo bolja krila koja ce da ga hrane loptama. Ovako kad mu daju loptu na 20-25 metara od gola sta on tu moze. Pa Keni ga je cak na vecini utakmica koje je igrao stavljao iza Suareza. Njega treba zabosti u sam vrh napada, dovesti mnogo prodornija krila i gadjati ga u sesnaestercu. Njegov potencijal je svakako moguce iskoristiti ,samo mu trebaju adekvatni igraci

        Comment


        • Bice ovo 2. .Znas onu "dok jednom ne smrkne drugom ne svane"

          Comment


          • Originally posted by milanche View Post
            Bice ovo 2. .Znas onu "dok jednom ne smrkne drugom ne svane"
            Ne znam, izgubio sam veru u Kerola.

            @Manda, Evra je vec dva puta slagao i ne treba praviti cvecku od njega. Ne smaraj ovde ako nemas sta pametno da kazes, mozemo svi mi tamo da krenemo da palamudimo ali necemo, sta ce nam to. Naravno, Suareza ne opravdavam posto je dokaz nadjen.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Ne znam, izgubio sam veru u Kerola.

              @Manda, Evra je vec dva puta slagao i ne treba praviti cvecku od njega. Ne smaraj ovde ako nemas sta pametno da kazes, mozemo svi mi tamo da krenemo da palamudimo ali necemo, sta ce nam to. Naravno, Suareza ne opravdavam posto je dokaz nadjen.

              Jasno sam u temi PL dokazao da Evra nije nijednom slagao. Nemoj da lazes ljude ovde koji nisu upuceni. Ako te mrzi da cesljas ok, ali nemoj da iznosis neistinu. Pitaj Dzoa, da ti preprica.

              Sto se Runija tice, dobio je 2 utakmice suspenzije a Fergi je dobio 5.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Jasno sam u temi PL dokazao da Evra nije nijednom slagao. Nemoj da lazes ljude ovde koji nisu upuceni. Ako te mrzi da cesljas ok, ali nemoj da iznosis neistinu. Pitaj Dzoa, da ti preprica.

                Sto se Runija tice, dobio je 2 utakmice suspenzije a Fergi je dobio 5.
                Evra je potvrdio oba puta koliko se secam, a i u francuskoj reprezentaciji na SP i redovno na terenu je vec vidjeno kakav je tako da ne vidim sto pravite od njega sveca. Ajde da se o Skolsu radi na primer da vas covek razume. Strasan igrac, govno od coveka, ista prica i sa Suarezom.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Evra je potvrdio oba puta koliko se secam, a i u francuskoj reprezentaciji na SP i redovno na terenu je vec vidjeno kakav je tako da ne vidim sto pravite od njega sveca. Ajde da se o Skolsu radi na primer da vas covek razume. Strasan igrac, govno od coveka, ista prica i sa Suarezom.
                  Oba puta nije potvrdio.

                  Sto se reprezentacije tice, nemam sta da kazem... Uzimate kako vam odgovara. Imali su kretena od selektora i bojkotovali su ga, kako bi dobio otkaz. Ako to ne bi uradilo jedno 90% igraca, ja ne znam. Niko od njega ne pravi sveca, ali malo objektvinosti da unesemo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Oba puta nije potvrdio.

                    Sto se reprezentacije tice, nemam sta da kazem... Uzimate kako vam odgovara. Imali su kretena od selektora i bojkotovali su ga, kako bi dobio otkaz. Ako to ne bi uradilo jedno 90% igraca, ja ne znam. Niko od njega ne pravi sveca, ali malo objektvinosti da unesemo.
                    Meni se cini da jeste ali je nebitno, poenta je da ako neko igra u Mancesteru, ne mora da znaci da je neki covek i objektivan sam po pitanju Evre i Nanija da nisu, isto kao sto nije Suarez. Niko ne sme nista da vam kaze.

                    A ako on nije potvrdio, znaci da nije ispitan sto je obaveza u tim situacijama i samo dokaz koliko je FA idiotska organizacija i da je vrlo moguce da su pogresili cak i kod ovog slucaja, mada verovacu im. Ne aludiram nista na Mancester, FA je teska stoka ispadala uvek prema svima.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jedno je sigurno, kazna je preterana.Zbog jedne reci koja jedva dodje kao i vreda dobije osam meceva.Pa i Antic je psovao sudije i ko zna sta su Celzijevi igraci rekli OVrebu pa nisu dobili ni priblizno visoku kaznu koja je sada izrecena, a to su mnogo veci prekrsaji nego sto je Suarez uradio.

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Jedno je sigurno, kazna je preterana.Zbog jedne reci koja jedva dodje kao i vreda dobije osam meceva.Pa i Antic je psovao sudije i ko zna sta su Celzijevi igraci rekli OVrebu pa nisu dobili ni priblizno visoku kaznu koja je sada izrecena, a to su mnogo veci prekrsaji nego sto je Suarez uradio.
                        Krivo im sto ga nijedan stoper nije zaustavio pa hoce oni.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Krivo im sto ga nijedan stoper nije zaustavio pa hoce oni.
                          Nema potrebe niko da ga zaustavlja kad masi nemoguce stvari i kad je postigao samo 5 golova.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Nema potrebe niko da ga zaustavlja kad masi nemoguce stvari i kad je postigao samo 5 golova.
                            Niko ne moze da ga cuva, desi se ponekad da neko uspe. Popravi realizaciju i eto ga uz Mesija i Ronalda.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Niko ne moze da ga cuva, desi se ponekad da neko uspe. Popravi realizaciju i eto ga uz Mesija i Ronalda.
                              Ima termin na engleskom koji ovo savrseno opisuje a to je - Delusion.

                              A vi, navijaci Liverpula ste najbolji u tome. Skidam vam kapu, majke mi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Ima termin na engleskom koji ovo savrseno opisuje a to je - Delusion.

                                A vi, navijaci Liverpula ste najbolji u tome. Skidam vam kapu, majke mi.
                                Imas vise postova ovde nego u temi svog tima, ili je bar tu negde a i prvi si ovde ostavio. Na forumu si da bi samo prozivao Liverpul i nas ovde. Tako da prvo sebe izanaliziraj pa onda o nama pricaj.

                                Ovo sto sam ja rekao je istina. Konstantno jebe odbrane ali potom ujebe sam sebe. Ima sve segmente igre samo sto mu realizacija nije na nivou - trenutno. Znamo kako ume da reseta mreze i ako to popravi bice jedan od najboljih na svetu sigurno, predobar igrac.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X