Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebo to ako cemo postati klub opet samo uz pomoc para.I eto govoris da tonemo duboko,trenutno smo 6 i LP nam bjezi 3 boda,e sad me podsjeti koliko smo dobri u zadnje 3 sezone kad nam je ovo propast.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Jebo to ako cemo postati klub opet samo uz pomoc para.I eto govoris da tonemo duboko,trenutno smo 6 i LP nam bjezi 3 boda,e sad me podsjeti koliko smo dobri u zadnje 3 sezone kad nam je ovo propast.
      A kako drugacije je to Keni hteo da se vratimo nego isto tako. Potrosio je 108 miliona, bolje reci bacio.

      Za sad smo 6. bice i gore ako se nastavi ovakvo brukanje. Zadnje 3 sezone su takodje brukanje i propast kojoj ocigledno kraja nema.

      Treba nam normalan SD da dovede prave igrace i trener koji ce to da ukomponuje.
      sigpic

      Comment


      • Potrosio je 108 miliona,a koliko je zaradio na transferima,dakle nije potrosio 108 miliona nego nesto manje od 50 miliona.

        Ono sto se moze primjetiti da ljepse igramo nego prije a rezultati ce toci kad tad.

        I ostanite dosljedni u necem makar godinu dana,prije tri mjeseca kralj Kenny,kralj Commoli,kralj Carroll a sad se pljuje po njima kao po najvecem smecu.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Potrosio je 108 miliona,a koliko je zaradio na transferima,dakle nije potrosio 108 miliona nego nesto manje od 50 miliona.

          Ono sto se moze primjetiti da ljepse igramo nego prije a rezultati ce toci kad tad.

          I ostanite dosljedni u necem makar godinu dana,prije tri mjeseca kralj Kenny,kralj Commoli,kralj Carroll a sad se pljuje po njima kao po najvecem smecu.
          Dobro, bacio je nesto manje od 50 miliona.

          Blekpul je igrao lepse i od sampiona Mancestera prosle godine pa ispadose iz lige dok Stouk sa onakvim fudbalom svima bodove uzima.

          Liverpulu pod hitno trebaju rezultati a nema napretka vec par meseci i ne pomeramo se sa mrtve tacke. Niko ih nije podrzavao i branio kao ja na ovom forumu ali dosta je bilo. Jedan po jedan mars iz svetinje, prvi Kerol.
          sigpic

          Comment


          • Da ali ne znam koliko mozete da uzmete na Kerolu para bas sada.

            Zar nije lakse da ostane i postane igrac. Ima jedan baner na Streford Endu koji kaze "Form Is Temporary Class Is Permanent", a Kerol je u Njukaslu pokazao da nije tek neki balvan.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              Da ali ne znam koliko mozete da uzmete na Kerolu para bas sada.

              Zar nije lakse da ostane i postane igrac. Ima jedan baner na Streford Endu koji kaze "Form Is Temporary Class Is Permanent", a Kerol je u Njukaslu pokazao da nije tek neki balvan.
              Imamo mi para, to je najmanji problem. Licno bih na mestu Henrija i Vernera platio jos 35 da ode a igrac postati nece.
              sigpic

              Comment


              • Da nije balvan pokazao je u Newcastle-u i drugo ima 22 godine i buducnost pred sobom.Igralo je milion igraca gorih od njega u Liverpoolu pa i on zasluzuje svoju sansu.Samo mi nije jasno prije 3 mjeseca je bio igracina a sad ti je Nash on najgori igrac lige.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Imamo mi para, to je najmanji problem. Licno bih na mestu Henrija i Vernera platio jos 35 da ode a igrac postati nece.
                  Ok. Samo mi reci jel on zaboravio da igra fudbal od kad je presao u Liverpul?

                  Trenutno je van forme, samopouzdanje mu je verovatno na nuli... A secam se kad je uvalio 2 Sitiju prosle sezone, pa ove pobedonosni u gradskom derbiju...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Da nije balvan pokazao je u Newcastle-u i drugo ima 22 godine i buducnost pred sobom.Igralo je milion igraca gorih od njega u Liverpoolu pa i on zasluzuje svoju sansu.Samo mi nije jasno prije 3 mjeseca je bio igracina a sad ti je Nash on najgori igrac lige.
                    Nisam hteo da pljujem, imao sam strpljenja i pokusavao da verujem ali sam video kuda to vodi.

                    Evo dobio je danas sansu i nije pogodio prvo sa 3 metra pa sa 6. Igrao bez trunke zelje, gresio u dodavanju, nije 2 duela vazdusna dobio gde bi trebalo da je najjaci. Neka lepo greje klupu Belamiju. Valjda je istina ovo za Podolskog jer mi necemo imati napad kad Suarez ode na suspenziju, a i on je jadan indisponiran sav. Nas nece spasiti neka Kenijeva postavka i izvlacenje maksimuma iz igraca, vec jedino par transfera ili da ako ne budu dosli igraci u januaru Captain Fantastic lepo zadene par bombi i donese bodove. Zao mi ga sto je gledao sve ovo, sto igra sa igracima koji nemaju zelju, sto ce tesko ikad uzeti PL iako je jedan od najboljih ostrvskih igraca ikad.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobio je vise od dva vazdusna duela i onaj sut glavom je bio odlican kad je lopta prosla 1 cm od stative.A to da se nije trudio apsolutno nije tacno,momka ne ide ali sam ga primjetio kako se cesto vraca na centar uklizava i pokusava nesto.Van forme je trenutno ali se trudi maksimalno i vidi se da mu je stalo.
                      Last edited by Joe Cole 10; 26-12-11, 23:21.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        Ok. Samo mi reci jel on zaboravio da igra fudbal od kad je presao u Liverpul?

                        Trenutno je van forme, samopouzdanje mu je verovatno na nuli... A secam se kad je uvalio 2 Sitiju prosle sezone, pa ove pobedonosni u gradskom derbiju...
                        Verovatno nije ni znao nego ga skenjala dobra polusezona, samo sto je mlad pa se mislilo da je buducnost ali ocigledno nije.

                        A i ne trudi se nimalo, kao da igra ispred zgrade mali fudbal.

                        Kako smo glupi ispali u januaru kud nisu leto sacekali da uzmu nekog normalnog.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Dobio je vise od dva vazdusna duela i onaj sut glavom je bio odlican kad je lopta prosla 1 cm od stative.A to da se nije trudio apsolutno nije tacno,momka ne ide ali sam ga primjetio kako se cesto vraca na centar uklizava i pokusava nesto.Van forme je trenutno ali se trudi maksimalno i vidi se da mu je stalo.
                          Ma jeste par puta potrcao ostalo stoji, usporava igru i promasuje zicere.

                          Sve bi ja ovo sto imamo osim par igraca dao za Faulera, sve.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Verovatno nije ni znao nego ga skenjala dobra polusezona, samo sto je mlad pa se mislilo da je buducnost ali ocigledno nije.

                            A i ne trudi se nimalo, kao da igra ispred zgrade mali fudbal.

                            Kako smo glupi ispali u januaru kud nisu leto sacekali da uzmu nekog normalnog.
                            Eh sad... skenjala ga polusezona, nemoj da zezas. On je bio odlican u Njukastklu i pre toga, mada je to bio Championship.

                            Dal se trudi... Ne znam, sigurno je mnogo borbedniji od jednog Berbatova.

                            Panic buy klasican. Rizik je to. A tada realno, osim cene sigurno niko nije bio nezadovoljan sto je Kerol dosao jer kao sto rekoh, dosao je sa pokricem.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sve bih i ja dao da imamo 11 Gerrarda na terenu pa ne ide.



                              Igrao je desnog beka kad je najpotrebnije bilo.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Eh sad... skenjala ga polusezona, nemoj da zezas. On je bio odlican u Njukastklu i pre toga, mada je to bio Championship.

                                Dal se trudi... Ne znam, sigurno je mnogo borbedniji od jednog Berbatova.

                                Panic buy klasican. Rizik je to. A tada realno, osim cene sigurno niko nije bio nezadovoljan sto je Kerol dosao jer kao sto rekoh, dosao je sa pokricem.
                                Brate i Krauc je imao vise odlicnih polusezona pa to ne znaci da je kalibar za najvece klubove, iako je bio ovde.

                                Ma kao Pantela potrci tu i tamo da se primeti a uglavnom stoji.

                                Fora je sto smo odlicno izgurali polusezonu bez njega dok je bio povredjen. Nismo nista jurili i vec se sezona smatrala propalom, mogli su sacekati pa uzeti na leto nekog normalnog.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X