Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa kakav ce biti kada dolazi iz Zeljeznicara nego klasa,a mi cemo nazalost samo dobiti naknadu za treniranje
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • HE IS BACK!













      Nadam se da je odradio svoje sto se tice povreda jer boljeg igraca i covjeka mi nemamo niti cemo uskoro imati.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...righton-return

        Evo i izjave, kaze da je najbitniji prolaz dalje a ne njegov povratak.
        sigpic

        Comment


        • Eh sad kad se Gerard vratio ocekujem da se Liverpul napokon probudi i krene u pobjede.. Zelim da ih vidim u vrhu opet.

          Comment


          • Samo treba strpljenja, kako za Dzerarda tako i za ceo tim i rezultate. On ako se vrati u formu pravice razliku i to ogromnu. A mi smo bili prosecan tim sa 5-6 vrhunskih igraca bez sistema igre prosle godine u ovo vreme tako da je tesko ocekivati nesto ekstremno ali bicemo sve bolji i bolji i napredovacemo postepeno.
            sigpic

            Comment


            • Sta bi Karageru sinoc?Ja kad god gledam Liverpul on nesto za*ebe...mogao bi on malo na klupu?

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Sta bi Karageru sinoc?Ja kad god gledam Liverpul on nesto za*ebe...mogao bi on malo na klupu?
                Ma Spiring je zajebao a i Visente je uverljivo simulirao.

                Dobar mec je Karager odigrao a ne moze na klupu jer je Ager povredjen a Koates zelen. Bice vremena i za to ali trebalo bi da se trgne i pocne bolje da igra.
                sigpic

                Comment


                • Bitno je da mi dobijamo ovakve utakmice u kupu i to sa polurezervnim timom, a ne ko prosle godine. I vrlo bitan povratak Gerrarda, to ce ipak biti druga prica u veznom redu...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Aurelio i Dzonson se vratili treninzima.

                    Keni i Dzerard ubedjeni da ce Belami ostaviti dubok trag dok je tu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Odlicno je odigrao juce,i dao je lep gol. Kajt pokazao da mu je mesto u 11. Steta za Suareza sto nije dao gol. Zasluzio ga je,ali videlo se da ne igra dobro. Svakako najbitnije da smo prosli dalje i da se kapiten fantasticni vratio
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Aurelio i Dzonson se vratili treninzima.

                        Keni i Dzerard ubedjeni da ce Belami ostaviti dubok trag dok je tu.
                        Zar nije receno nesto da se povredio nedavno na pet nedelja? Ako se on vrati to bi bilo odlicno, dobilo bi se na prodornosti po desnoj strani sto je falilo u prethodnim tekmama, jos samo kad bi Hendersona poslao na klupu, a Kajta u prvih 11.

                        Inace mislim da je Totinhem blizi cetvrtom mestu ove sezone, iz jednostavnog razloga sto imaju jacu i uigraniju sredinu

                        Comment


                        • Originally posted by lenjivac View Post
                          Zar nije receno nesto da se povredio nedavno na pet nedelja? Ako se on vrati to bi bilo odlicno, dobilo bi se na prodornosti po desnoj strani sto je falilo u prethodnim tekmama, jos samo kad bi Hendersona poslao na klupu, a Kajta u prvih 11.

                          Inace mislim da je Totinhem blizi cetvrtom mestu ove sezone, iz jednostavnog razloga sto imaju jacu i uigraniju sredinu
                          Ma jok, bolji smo, samo da sredimo par stvari. Hendersona i Kerola jos malo istrpeti a Glen se samo vratio laksim treninzima, nece jos igrati ali oporavak odlicno protice.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mislim realno da ove sezone necemo nista dobiti od Henderson,tako da ne vidim razlog da ga trpimo.Bio bih presrecan kada bi me demantovao...ali tesko,veoma tesko.
                            Plasim se i za Carrolla,ali mi je opet nekako pouzdaniji.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Mislim realno da ove sezone necemo nista dobiti od Henderson,tako da ne vidim razlog da ga trpimo.Bio bih presrecan kada bi me demantovao...ali tesko,veoma tesko.
                              Plasim se i za Carrolla,ali mi je opet nekako pouzdaniji.
                              Za sve treba strpljenja, samo polako. Samo da dodjemo do kontinuiteta. Protiv Boltona je bilo odlicno, posle toga 2 izuzetno teska gostovanja i ocajan sudijski kriterijum i nas pad. Samo ritam da uhvatimo. Na ovoj dvojici je ogroman pritisak sa svih strana zbog visokih transfera. Da se razumemo, nisu kapacitet za Zlatnu Loptu al da znaju, znaju i to smo videli prosle sezone, doduse Kerol je imao tesku povredu ali ko je pratio Njukastl, video je da ima strasan osecaj za gol i ubitacnu levicu. Za glavu se podrazumeva. Kad tim dodje do kontinuiteta, dobicemo dosta od njih, a sve vise i vise iz sezone u sezonu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jel Adam moze igrati ??
                                Posto sam video kao zamisljenu postavu sa nekog sajta.a tamo je adam ?

                                Comment

                                Working...
                                X