Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa fali i meni brate ali Raul je takodje klasa (ne tolika) a Hendo i Adam su kud i kamo korisniji od Maskerana i Sisoka + je tu i Lukas koji konacno lici na nesto.
    sigpic

    Comment


    • Vec sada ovo izgleda odlicno,a jos sa jednim ili dva dobra krila sredina ce biti paklena ;)

      Ja mislim da ce nam i Downing doci,ali eto vidjet cemo.

      P.S Da su svi na forumu ko navijaci Liverpoola ovo bi bio zlatan forum
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Dauning i Hoze Enrike su po meni nekako najizvesnija pojacanja.Od Hozea moze bolje ali kad se uzme u obzir da je Koentrao otisao u Real,Klisi u Siti a Beinsa Mojes ne pusta,onda je to najbolje sto mozemo.Dauning je dobar igrac ali mislim da mozemo i bolje od njega i da treba da uzmemo Matu ali ajde da sacekamo,mozda i obojica dodju.Takodje mislim da Dauning ne vredi te pare al ajde kad ih vec imamo sada.Sad ce nam on svakako biti koristan ali s obzirom da su ambicije kluba da osvajaju PL i LS,morace vec uskoro da dovedu jos boljeg igraca na toj poziciji a Dauning je u tom slucaju odlican igrac za klupu.Ali nadam se da je tacno ovo sto pise da su odustali i da idu po Matu ali bas i ne verujem u to.
        sigpic

        Comment


        • Dzonson produzio ugovor, video covek da se pravi ozbiljna ekipica pa resio da ostane duzi period otezavajuca okolnost za dovodjenje Mate je sto Liverpul ne igra u Ligi Samipiona, dok Arsenal, koji je takodje zainteresovan za njega, igra

          Comment


          • Originally posted by lenjivac View Post
            Dzonson produzio ugovor, video covek da se pravi ozbiljna ekipica pa resio da ostane duzi period otezavajuca okolnost za dovodjenje Mate je sto Liverpul ne igra u Ligi Samipiona, dok Arsenal, koji je takodje zainteresovan za njega, igra
            Ali svi smo upoznati s Vengerovom transfer sposobnoscu.Ako Mata zeli da ide,a Arsenal nam je jedini konkurent,onda vece sanse dajem nama.A Valensija je evo dovela Pjatija koji igra na istoj poziciji kao i Mata i to moze da znaci da su nasli zamenu pa ce da pregovaraju.

            EDIT: Adam stigao!


            Attached Files
            Last edited by Casiraghi; 06-07-11, 19:20.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Jesi li siguran da je tacno,posto je sajt pun spekulacija pa zato ja informacije dajem sa rezervom.Ono sto mi je Lane juce rekao je to da ce doci igraci koji su mnogo bolji od njega a sad je pitanje koji su to.Tacno je za ovo sto si napisao da zele da dovedu a izgleda zele i veznjaka posto se Adam pominje vec 6 meseci ali nam veznjak sada ne treba dolaskom Hendersona koji igra krilo i centralnog.Mozda je to za Adama bila samo prica da se prikrije neki drugi transfer.

              @LFC gde si nasao tu informaciju da nude 18?To je prica od ranije,ne znam gde si danas video.
              Rekao jedan lik na NFLFS.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Originally posted by Liverpool FC View Post
                Rekao jedan lik na NFLFS.
                Sta ti je bre to?

                Inace,90% je tacna informacija da smo poslali ponudu od 15 milki za Dauninga i da je odbijena.To kaze Liverpool's echo a njihove informacije su najtacnije od svih sajtova koji pisu o nasim transferima.E sad ne znam koji su dalji planovi sto se tice te krilne pozicije.Da li ce dati jos vise za Dauninga ili ce to ipak biti Mata,mozda i neko treci to vec ne znam.Zaista me raduje sto je Valensija dovela Pjatija jer to znaci da bi Mata mogao uskoro da ode.Ajmo Keni zagrizi za njega bre!
                sigpic

                Comment


                • Ne smem da reklamiram druge forume.
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Originally posted by Liverpool FC View Post
                    Ne smem da reklamiram druge forume.
                    Pa ne moras da reklamiras,samo me zanimalo sta je,sajt ili forum. ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Adam potpisao,Johnson produzio ugovor,da nam je ovako svaki dan



                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Gde si nasao te statisticke podatke?
                        sigpic

                        Comment


                        • http://www.anfieldindex.com/2712/pre...omparison.html
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Gledam sad malo, izgleda da je sajt stvarno odlican i ima interesantnih podataka.

                            Joe podatke sa tog sajta cemo postavljati tokom sezone u temi PL. ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Kad od mene nije nesto valjalo

                              Nakon Adama,izgleda da smo najblizi Doni-ju i Downingu (ali imam nevjerovatnu zelju da vidim Matu u svetom dresu)
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Doni bi mogao da potpise u roku od 36 sati.Jeste da nam nije prekopotreban ali bice dobra rezerva ako se ne daj boze Pepe povredi.

                                Imam i ja neverovatnu zelju za Matom a i za Hazardom ali za sada nista od toga.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X