Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ne znam ni ja, pogotovo sad protiv slabijeg tima... Tony G. ovo sigurno nece biti 4-3-3, jer Dauning je tu takodje ako nisi primetio. Klasicna 4-4-2 formacija, e sad ko ce biti ka desnom krilu, verovatno Belami a Kajt i Suarez u napadu. Ne znam sto nema Kerola, stvarno ovo je mnogo cudno...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Rotirace se Dirk i Belami mozda po strani, citam sad razne stranice i jedino to nije definisano, negde je Belami krilo negde Dirk.

      Nadam se da ce Endi uci i dati gol.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by FresHMaN91 View Post
        Pa ne znam ni ja, pogotovo sad protiv slabijeg tima... Tony G. ovo sigurno nece biti 4-3-3, jer Dauning je tu takodje ako nisi primetio. Klasicna 4-4-2 formacija, e sad ko ce biti ka desnom krilu, verovatno Belami a Kajt i Suarez u napadu. Ne znam sto nema Kerola, stvarno ovo je mnogo cudno...
        Da da, potpuno sam zaboravio na Downinga, ipak 4-4-2.

        Ne razumem zasto Carroll ne igra, protiv timova kao sto je Norwich moze da postigne neki gol i malo dobije na samopozudanju i udje u formu.

        Nznm, ja nisam bas siguran kao vi da ce on uci u tu golgetersku formu. On je tip napadaca koji polako izumire, sada se sve vise igra po zemlji, brzo, nisam siguran koliko se on snalazi u takvim situacijama. Mozda i bude solidan, ali za 35M je moglo bolje, mada naravno moralo je sve na brzinu da se odradi tog poslednjeg dana.
        sigpic

        Comment


        • OCAJNA IGRA! Noric je potpuno kontrolisao utakmicu od kako su postigli gol. Keni je potpuno izgubio konce, vadi Belamija napolje koji je bio jedan od najboljih na terenu, a katastrofalni Kajt i Dauning mu igraju i jos ocajnog Hendersona ubacuje. Prvih 15 min je jos i bilo dobro, al posle toga potpuno bezidejno. Adam i Dzerard potpuno beskorisni u sredini, Suarez alav, Kerol je morao igrati od pocetka.

          Ovo ne lici ni na sta i ako se nesto DRASTICNO ne promeni u igri o Ligi Sampiona mozemo samo da sanjamo

          Comment


          • Originally posted by lenjivac View Post
            OCAJNA IGRA! Noric je potpuno kontrolisao utakmicu od kako su postigli gol. Keni je potpuno izgubio konce, vadi Belamija napolje koji je bio jedan od najboljih na terenu, a katastrofalni Kajt i Dauning mu igraju i jos ocajnog Hendersona ubacuje. Prvih 15 min je jos i bilo dobro, al posle toga potpuno bezidejno. Adam i Dzerard potpuno beskorisni u sredini, Suarez alav, Kerol je morao igrati od pocetka.

            Ovo ne lici ni na sta i ako se nesto DRASTICNO ne promeni u igri o Ligi Sampiona mozemo samo da sanjamo
            Nisu oni nista kontrolisali preterano a ne pamtim kad smo stvorili ovoliko sansi, mada smo i pored toga idioti.
            sigpic

            Comment


            • Ne znam, mi nemamo srece ili je nesto drugo u pitanju... Koliko je sansi Suarez protracio mogao je tri gola ko od sale dati... Noric iz jedne dobre sanse gol, a mogli su i iz druge dati pa da izgubimo i ovaj jedan bod... Ne znam sta Dalglis radi, iz igre izlaze Dauning i Belami koji su sjajno igrali, i tu jedinu brzinu koju smo imali izgubili smo ulaskom Henda koji se nije video... Kerol kasno usao, vidi se neuigranost, a igrac koji je najgori bio ubedljivo je Kajt. Covek sve gore i gore igra, pas ne moze da sastavi, u napadu beskoristan imao je jednu ili dve sanse al sve je to bilo mrsavo. On se trudi al postaje ko Pantelic, igrac koji se trudi al to niko ne vidi. Uglavnom, ovo nam je mozda i najbolja utakmica jer smo do gola Norica sve kontrolisali, i morali vodit barem 3:0, ali opet se ponavlja nedostatak srece ili ne znam vec cega i opet primamo gol i padnemo totalno u poslednjih 20 min... Suarez je izvanredno odigrao al coveka nece gol... Ovo je bila odlicna postavka s tim sto Kajt mora napolje a Kerol da bude glavni spic... Noric je pokazao da igra disciplinovano i oni su izuzetna ekipa, ali ovo je moralo biti 3 boda. Mi ako ne mozemo na svom terenu dobiti osrednju ekipu Norica, tesko da mozemo da zamisljamo to 4. mesto... Imamo igru, ali golovi debelo nedostaju...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Matori, nemamo mozga. Ja ne znam koliki Ngog moras da budes da bi promasio ono danas.

                Dauning je igrao nesto bolje nego prethodna 2 meca ali nije to dovoljno a Belami odlican, morao je da igra do kraja.

                Hendo mora u sredini da igra i da igramo 4-3-3.
                sigpic

                Comment


                • Gledao sam samo prvo poluvremu, Liverpool ih je pregazio u prvih 15-ak minuta, da su tad postigli gol ko zna gde bi se zaustavili. Stvarno neki nedopustivi promasaji.
                  Sta vi mislite o krilima koja igraju na suprotnoj strani od noge kojom se sluze? Tipa Downing desno i Bellamy levo... Po meni je to glupost, to se moze izvesti sa kreativnim igracima, kojima nije problem da udju u sredinu i naprave nesto na malom prostoru (kao sto je npr. cinio Ronaldniho). Glavne karakteristike Downinga i Bellamy-a su brzina i prodornost, a to prestaje da bude faktor kad udju u sredinu, a realno nisu neki suteri tako da ni od toga nema prevelike koristi. Jednostavno ne mogu da shavtim taj koncept. Kad bi svaki igrao po svojoj strani pravili bi dar mar, pretrcavali odbrambene lagano i centrirali, jos kad bi u sredini bio Carroll.... mislim da bi to dobro funkcionisalo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G View Post
                    Gledao sam samo prvo poluvremu, Liverpool ih je pregazio u prvih 15-ak minuta, da su tad postigli gol ko zna gde bi se zaustavili. Stvarno neki nedopustivi promasaji.
                    Sta vi mislite o krilima koja igraju na suprotnoj strani od noge kojom se sluze? Tipa Downing desno i Bellamy levo... Po meni je to glupost, to se moze izvesti sa kreativnim igracima, kojima nije problem da udju u sredinu i naprave nesto na malom prostoru (kao sto je npr. cinio Ronaldniho). Glavne karakteristike Downinga i Bellamy-a su brzina i prodornost, a to prestaje da bude faktor kad udju u sredinu, a realno nisu neki suteri tako da ni od toga nema prevelike koristi. Jednostavno ne mogu da shavtim taj koncept. Kad bi svaki igrao po svojoj strani pravili bi dar mar, pretrcavali odbrambene lagano i centrirali, jos kad bi u sredini bio Carroll.... mislim da bi to dobro funkcionisalo.
                    Bells moze da igra levo ali ne i Dauning desno. Svakako bi bilo bolje da se rotiraju ali najbolje bi bilo 4-3-3. Videcemo, znam samo da smo ocajni. Nadam se boljim danima.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Matori, nemamo mozga. Ja ne znam koliki Ngog moras da budes da bi promasio ono danas.

                      Dauning je igrao nesto bolje nego prethodna 2 meca ali nije to dovoljno a Belami odlican, morao je da igra do kraja.

                      Hendo mora u sredini da igra i da igramo 4-3-3.
                      Ja sam oduvek bio za tu formaciju, Suarez po desnoj, Dauning po levoj, i Kerol normalno glavni spic... Tako bi imali ofanzivniju igru, a i bekovi bi imali vise prostora da se prikljucuju napadu, a Enrike i Dzonson su bas taj tip bekova... Na sredini bi imali dosta igraca koje bi rotirali, pre svega Gerrard i Adam obavezno u prvoj, a Hendo i Lukas nek se rotiraju.. Sada ide utakmica Karling kupa u sredu i ko zna kako cemo to odigrati jer je Stouk protivnik...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Pojavljuje se informacija da Keni hoce da vrati Kerola Njukastlu u januaru.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Pojavljuje se informacija da Keni hoce da vrati Kerola Njukastlu u januaru.
                          Molim ????? I sta to sad treba da znaci, da ce nam Suarez biti glavni spic i da nam stize dobro pojacanje u januaru, potencijalni krilni igrac ???
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                            Molim ????? I sta to sad treba da znaci, da ce nam Suarez biti glavni spic i da nam stize dobro pojacanje u januaru, potencijalni krilni igrac ???
                            Ma prica se tako, polako.

                            Ne verujem nego sam cisto postavio.

                            Kad dodje januar, videcemo, ocekujem ofanzivnog veznog igraca, nekog dobrog driblera koji lagano prolazi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Ma prica se tako, polako.

                              Ne verujem nego sam cisto postavio.

                              Kad dodje januar, videcemo, ocekujem ofanzivnog veznog igraca, nekog dobrog driblera koji lagano prolazi.
                              Hazard, Adam Dzonson, imas li jos koga na umu ??? Ti ces verovatno reci da za Hazarda cemo cekati leto, ali ja mislim da Lil slabo gura u LS i tesko da ce proci grupnu fazu, i mislim da ima sanse da ga dovedemo.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                                Hazard, Adam Dzonson, imas li jos koga na umu ??? Ti ces verovatno reci da za Hazarda cemo cekati leto, ali ja mislim da Lil slabo gura u LS i tesko da ce proci grupnu fazu, i mislim da ima sanse da ga dovedemo.
                                Ma on je navijac Reala koji ga isto hoce, bice to pretesko. Adam bi mogao ovamo mozda.

                                Kagava i Gece su jos moguce opcije, kao i Ramirez iz Bolonje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X