Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Nisi nigdje ni napisao da je igracina. ja sam napisao: Ispalo je da je igracina....

    Toliko ste ga nahvalili, pa se zato stice utisak da je on igracina u odnosu na Ramiresa.
    Ja ga nikad nisam specijalno nahvalio vec samo rekao da je odlican na pocetku sezone i to je to i tacno je da je ovih prvih par meceva nesto bolje odigrao od Ramiresa sto ne znaci da ce tako biti i dalje.
    sigpic

    Comment


    • http://videa.hu/videok/sport/3-0-hen...YMaeNWY80Z3s#b

      Hendo i za reprezentaciju nastavlja postizati odlicne pogotke,jos je bio i kapiten u vecerasnjem mecu.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
        http://videa.hu/videok/sport/3-0-hen...YMaeNWY80Z3s#b

        Hendo i za reprezentaciju nastavlja postizati odlicne pogotke,jos je bio i kapiten u vecerasnjem mecu.
        Majstorski, u stilu Captain Fantastica! Mada mene vise raduje ona peta za cini mi se Bertrana iz prve pre gola, 50% lopti iz prve odigrava decko. Jos kad se uklopi skroz i kad se Kapiten vrati + Carli, cini se da cemo neverovatno brzo i jednostavno igrati narednih godina.

        A popravio je sut, on ovakve golove nije ranije davao nigde. Vidi se da ostaje posle treninga redovno.
        sigpic

        Comment


        • Igraci koji su nas napustili ovo ljeto,ovde se vidi koliko je dobar posao uradjen,negdje sam citao nisam siguran ali negdje oko 30 miliona funti smo oslobodili za plate:

          Daniel Ayala Norwich City £800k
          David Ngog Bolton £4m
          Chris Mavinga Rennes £1m
          Raul Meireles Chelsea £15m
          Paul Konchesky Leicester City £1.5m
          Emiliano Insua Sporting Lisbon Undisclosed
          Sotirios Kyrgiakos Wolfsburg Undisclosed
          Dani Pacheco Atletico Madrid Season loan
          Peter Gulacsi Hull City Season loan
          Stephen Darby Rochdale Season loan
          Alberto Aquilani AC Milan Season loan
          Joe Cole Lille Season loan
          Martin Hansen Bradford City Loan
          Nabil El Zhar Levante Free
          Thomas Ince Blackpool Free
          Christian Poulsen Evian Free
          Phillip Degen Released Free
          Milan Jovanovic Anderlecht Free
          Gerardo Bruna Blackpool Free
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Sad sam shvatio zasto ne volim da pratim Liverpool-ovu temu, ovde je objektivnost ocigledno strana rec!

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Sad sam shvatio zasto ne volim da pratim Liverpool-ovu temu, ovde je objektivnost ocigledno strana rec!
              E super sto si tu, taman da te pitam na koliko ste produzili ugovor sa Hauardom Vebom?
              http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

              http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

              http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Sad sam shvatio zasto ne volim da pratim Liverpool-ovu temu, ovde je objektivnost ocigledno strana rec!
                Pricacemo jos o objektivnosti.

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Sad sam shvatio zasto ne volim da pratim Liverpool-ovu temu, ovde je objektivnost ocigledno strana rec!
                  Prevedi ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Plavusa View Post
                    E super sto si tu, taman da te pitam na koliko ste produzili ugovor sa Hauardom Vebom?
                    Kompleks je ovo,klasicni.
                    Vi ste ukrali pobjedu jednu ove godine,bio je offsaid suareza,tada je svako sutio.

                    @ostali
                    Pa vi tvrdite da imate najbolji tim u PL,po cemu to tvrdite?
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Kompleks je ovo,klasicni.
                      Vi ste ukrali pobjedu jednu ove godine,bio je offsaid suareza,tada je svako sutio.

                      @ostali
                      Pa vi tvrdite da imate najbolji tim u PL,po cemu to tvrdite?
                      Ja sam rekao da je bio ofsajd kad sam se ulogovao jer nisam bio na forumu kao sto nikad ne budem za vreme meca vec dodjem posle njega, dakle ne pije ti vodu ta prica.

                      Rekao sam ti ja na PM da su 2 tima iz Mancestera najbolji i da zbog dobrog zatvaranja sredine kako sad stvarti stoje Liverpul moze jedino da im parira u medjusobnom duelu dok Boas ne slozi jos par kockica. Takodje sam rekao da smo najjaci na centralnim veznim koji nisu ceo tim kao i da je Pepe najbolji golman lige trenutno. Junajted, Siti, mi ,Celsi, takvo je stanje trenutno posle ovih par meceva. Dakle, ne znam sto mi ljudi izvrcu reci kao i ostalima jer niko nije rekao da smo najbolji vec da konacno odlicno izgledamo i da smo ozbiljan konkurent, favorit iz senke. LFC je rekao da napadamo titulu, dakle 1 covek. Mozda to i moze da se desi ali moraju svi da odigraju predobro, a sanse po mom misljenju nemamo ako Dzerard ne bude u dobroj formi kad se vrati.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Ja sam rekao da je bio ofsajd kad sam se ulogovao jer nisam bio na forumu kao sto nikad ne budem za vreme meca vec dodjem posle njega, dakle ne pije ti vodu ta prica.

                        Rekao sam ti ja na PM da su 2 tima iz Mancestera najbolji i da zbog dobrog zatvaranja sredine kako sad stvarti stoje Liverpul moze jedino da im parira u medjusobnom duelu dok Boas ne slozi jos par kockica. Takodje sam rekao da smo najjaci na centralnim veznim koji nisu ceo tim kao i da je Pepe najbolji golman lige trenutno. Junajted, Siti, mi ,Celsi, takvo je stanje trenutno posle ovih par meceva. Dakle, ne znam sto mi ljudi izvrcu reci kao i ostalima jer niko nije rekao da smo najbolji vec da konacno odlicno izgledamo i da smo ozbiljan konkurent, favorit iz senke. LFC je rekao da napadamo titulu, dakle 1 covek. Mozda to i moze da se desi ali moraju svi da odigraju predobro, a sanse po mom misljenju nemamo ako Dzerard ne bude u dobroj formi kad se vrati.
                        Ne kazem ovo za tebe,nego kako mogu da prozivaju Mancester drugi,koji je institucija u zadnji 20.godina,i bukvalno se osporava svi i jedan titula u tom periodu,kao krademo,pa nije ovo nasa domaca liga da se krade,alo ljudi ovo je PL,i dosta sa tim,cuj Web nas,i to ponavljate kao papagaji,a trpaio sam jedno godinu dana,a sada ce malo da reagujem,dosta je tih insinuacija.
                        Kod vas je sve vase najbolje,Pepe je kiksara od golamana,brani sve onda se zavuce neki,mada zadnju 1-2godine toga nema,onda Pepe ne zna izletiti i uhvatiti loptu kod centrasuta i kornera,opste ponzata stvar,tako da ima i boljih golamana,ali on je medju 3-4 najbolja.
                        Ta sredina LFC je dobar na papiru,ali na terenu je jos nismo vidili i dokazali,jedino ako racunas ova tri kola,da je to dovoljno,onda ok.
                        I odbrana LFC je u poredjenju sa drugim malo losija,mislim 3-4najveca rivala,nema tu oslim Karahera igraca svijetske klase.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Objektivno Reina nije najbolji golman trenutno ,niti je ikada bio.

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Kompleks je ovo,klasicni.
                            Vi ste ukrali pobjedu jednu ove godine,bio je offsaid suareza,tada je svako sutio.

                            @ostali
                            Pa vi tvrdite da imate najbolji tim u PL,po cemu to tvrdite?
                            O bozhe

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              O bozhe
                              I ja kazem,ovaj ili ova(Plavusa) gore kaze da nam je na platnom spisku sudija Howard Webb,pa samo malo podsjecam na cinjenice,i da li ti tvrdis da Suarez kod tog gola nije bio ofsajdu.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Ne kazem ovo za tebe,nego kako mogu da prozivaju Mancester drugi,koji je institucija u zadnji 20.godina,i bukvalno se osporava svi i jedan titula u tom periodu,kao krademo,pa nije ovo nasa domaca liga da se krade,alo ljudi ovo je PL,i dosta sa tim,cuj Web nas,i to ponavljate kao papagaji,a trpaio sam jedno godinu dana,a sada ce malo da reagujem,dosta je tih insinuacija.
                                Kod vas je sve vase najbolje,Pepe je kiksara od golamana,brani sve onda se zavuce neki,mada zadnju 1-2godine toga nema,onda Pepe ne zna izletiti i uhvatiti loptu kod centrasuta i kornera,opste ponzata stvar,tako da ima i boljih golamana,ali on je medju 3-4 najbolja.
                                Ta sredina LFC je dobar na papiru,ali na terenu je jos nismo vidili i dokazali,jedino ako racunas ova tri kola,da je to dovoljno,onda ok.
                                I odbrana LFC je u poredjenju sa drugim malo losija,mislim 3-4najveca rivala,nema tu oslim Karahera igraca svijetske klase.
                                Koliko ja znam titule niko nije osporio, vec pojedine utakmice i prosle godine je bilo stvarno previse utakmica koje je Mancester dobio uz pomoc sudija, sto ne vazi za ranije sezone. Kad se sve sabere i oduzme za proslu sezonu i kad se dodaju neki mecevi i Celsiju, titula vam je zasluzena normalno samo bi recimo Siti bio blizi vodecem dvojcu. Onda je bila rec o kakvim pobedama se radi kad je LFC rekao da niste zasluzili protiv VBA u prvom kolu, sto je apsurd. Niste zasluzili recimo onu protiv Evertona kad je Cicarito dao iz ofsajda i to je tacno. Za ove moje cu isto reci uvek ako ima gresaka, nikakav problem, cist ofsajd Suareza je bio protiv Arsenala sto pokazuje snimak i ja bi bio jedno tele kad bi pokusavao da prodam drugu pricu. Hauard Veb jeste vas, ja ne kazem da je Ferguson njega zvao da mu kaze sta i kako ili gazda, ali covek konstantno ostecuje Liverpul iz nekog razloga, pa cak i kad ne igra protiv Mancestera ili vam navuce nesto, cinjenica jbg. Mozda jednostavno navija za vas i to je to.

                                Ager jeste klasa samo sto je imao problema sa povredama, sad bi ovi trebalo da su ga spremili konacno ovog leta. Ima visinu, brzinu, skok, anticipaciju, opasan kod prekida, odlicno iznosi loptu, ne nabija napred. Nije imao srece jbg ali kompletniji igrac od Karagera i mnogih drugih.

                                Pepe je bio teska kiksara ali je konacno zreo golman. U istoriji fudbala su stvari koje on brani mogli da odbrane Smajhel, Djidji i ludi Iguita. Cak ni jedan Kasiljas nema toliko dobar refleks ali njegovo gazdovanje u petercu, stabilnost i ubedljivo najmanje kikseva ikad su ga doveli tu gde je. Pepe sad ima odlicnu komunikaciju sa odbranom, odlicno izletanje, gazda je u petercu, a uz to nikad ne ispucava na pamet vec uvek gadja nekog od saigraca a cesto se odlucuje i za pas. Trenutno jeste najbolji. Od golmana strasnu klasu u PL jos imas samo u Hartu i Cehu, dok De Gea i Vojceh jos treba da se pokazu. Kod Harta ima jos prostora za napredak dok Ceh jednostavno koliko god dobar bio, nije isti golman otkad je imao onu povredu zbog koje nosi masku i mnogo je nesigurniji od tada. Trenutno, Pepe Reina jbg, svidelo se to nekome ili ne.

                                Sto se tice centralnih veznih, ne sredine jer tu i krila spadaju, ja sam svoje misljenje i argumente dao, necu se 200 puta ponavljati. Vezni red kompletan Sitija i Junajteda jeste jaci, sami CM igraci ne.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X