Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Liverpool FC View Post
    Op op!

    Kada tacno igramo sa Stoukom?
    U subotu u 16.00
    sigpic

    Comment


    • Može li se nagovestiti kakvu ćete postavu izvesti mami me ova kvota 2.10
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • SN

        hvala ti
        Gangrena
        igraj X (onda cemo sigurno pobediti )
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Give me money
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Može li se nagovestiti kakvu ćete postavu izvesti mami me ova kvota 2.10
            Reina-pozicija desnog beka je prilicno neizvesna zbog rekovalescenata, Karager, Ager, Enrike-Adam, Lukas, Henderson, Dauning, Suarez, Kerol(Kujt).

            Nesto na sajtu zeza stranica povreda i suspenzija pa ne mogu da vidim jel ima neko kartone, cini mi se da Lukas mozda ima ali nisam siguran. Uglavnom, to je to.

            Mada kad je Stouk domacin ja ne igram nikad na favorita, pretesko uvek bude.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Fenomenalno odradjeno!



              Jos samo malo...
              FENOMENALNO!
              Aman bre Stevie ajde već jednom!!

              Comment


              • Originally posted by pretorian View Post
                FENOMENALNO!
                Aman bre Stevie ajde već jednom!!
                Ma ne treba ga pozurivati, nek budu 100000% sigurni pa onda da udje 15 min, potom se ta minutaza povecava pa onda starter par meceva ali sa izmenama i onda tek 90 minuta. Polako moraju sa njim, a nadam se da ce biti onaj stari do polovine decembra kad krece ludilo.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Ma ne treba ga pozurivati, nek budu 100000% sigurni pa onda da udje 15 min, potom se ta minutaza povecava pa onda starter par meceva ali sa izmenama i onda tek 90 minuta. Polako moraju sa njim, a nadam se da ce biti onaj stari do polovine decembra kad krece ludilo.
                  Naravno.
                  Ma nek uđe i na 5 minuta za mesec dana.
                  Ali da se vrati...
                  Meni je čudno bez njega... A tek kad ni Carragher ne igra!!

                  Comment


                  • Normalno da je cudno ali nece biti uskoro, vec protiv Totenhema bi mozda i mogao da se nadje u 18. Ono sto je bitno je to da konacno ima ko da ga zameni kako valja. Ako mi izguramo dok se on vrati i ne odmakne nam niko, bar ne mnogo, sa njim bismo mozda i mogli da se umesamo u borbu za titulu. Bez njega mislim da bas i nemamo sansi a on ce napraviti razliku ako bude onaj stari i to ogromnu. Cilj je naravno TOP4 a ovo cisto kazem jer mislim bez njega nismo dovoljno jaki za titulu, za TOP4 jesmo, uostalom to i pokazujemo. Kakav ce se on vratiti i to je pitanje. Ja sam optimista, s obzirom na to da on kaze da je spremniji nego ikad (mada dok ne oseti teren ni on nece znati) ali ono sto uliva jos veci optimizam je to sto kaze da je gladniji pobeda nego ikad. Da se ta povreda desila a da smo ostali u onakvom kurcu, verujem da ne bi vise nista od njega bilo. Ovako, odlicna ekipa sa sampionskim ambicijama u narednim godinama + odlican trener koji bi mogao da ga vrati. Uz to, kaze mi cale da je Keni nekad iz mrvih vratio Rasa i Barnsa posle prilicno teskih povreda tako da nam i to moze biti razlog za optimizam.
                    sigpic

                    Comment


                    • Steve Gerrard, Gerrard
                      he'll pass
                      the ball 40 yards
                      he's better
                      than Frank Lampard
                      Steve Gerrard,
                      Gerrard

                      Comment


                      • nacuo sam da se adam povredio na kvalifikacijama za ep.. zna neko vise o tome?

                        Comment


                        • Koliko ja znam lakse je povrijedio kuk,ali bi trebao biti spreman za utakmicu protiv Stoke-a.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Suarez igrac meseca, ocekivano.

                            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...rm-of-his-life

                            Jan Molbi samo potvrdjuje ono sto smo Joe i ja pricali.
                            sigpic

                            Comment


                            • Glen & Charlie available for Saturday, Stevie making good progress.









                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Utakmica sa Stoukom je prilika da se Kerol dokaze, on bas protiv ovakvih timova mora da daje golove... Vidim da ce Johnson biti tu za tekmu kao i Adam sto je sjajno, Enrike i Johnon na bekovskim pozicijama..
                                Stouk je izuzetno tvrda ekipa pogotovo kad igraju kuci, i tesko da ce Kenny igrati na neku kreativnost i zato tu nastupa Kerol... Ako sad ne da gol ne znam kad ce..
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X